ספר חדש:

הכל בסדר

החיים בעידן שאחרי 2012

טוהר

דרך שחר בן-פורת

מה אם נאמר לכם, שהכל בסדר?

מה אם תרגישו זאת, בעודכם נכנסים פנימה, נחים בתוך עצמכם?

אם תקשיבו לקול האלוהי המדבר בתוככם, הנוכח בכל תא ותא, זה מה שתשמעו - הכל בסדר.

אבל איך זה יכול להיות, יתעורר השכל, יתעורר ההיגיון, הרי יש דברים שהם לא בסדר.

נכון, אנו אומרים, וגם זה בסדר. אכן, הכל בסדר.

איננו אומרים שהכול יהיה בסדר במובן שבני האדם מבקשים לשמוע, במובן שבני האדם אומרים זה לזה מדי פעם. איננו אומרים שמציאות זו בה אתם חיים היא חפה מקשיים ומאתגרים, מכאבים ומפחדים. אנו רק אומרים שמציאות זו, פנימית וחיצונית, כפי שהיא, היא בסדר.

יותר מכך, אנו אומרים כי אתם, כפי שאתם, אתם בסדר. ויותר מכך - אתם אהובים כפי שאתם, ואינכם צריכים לשנות דבר בעצמכם, מלבד את אותה אי-ההבנה, האומרת כי עליכם להשתנות כדי להיות בסדר, שעליכם להשתנות כדי להיכנס אל תוך היכל האהבה שהוא אתם, בשביל לחזור הביתה.

***

ספר זה תוקשר במהלך חודש אחד, בין אמצע חודש מאי 2017 לאמצע חודש יוני 2017. הספר, הכולל 30 פרקים ו-150 עמודים, מיועד לכל מי שחי בזמנים אלו של שינויים גדולים, שתכליתם היא ההתעוררות שלנו אל הטבע האמיתי שלנו.

תהליך זה הוא מאתגר מאוד, שכן עלינו לעבור שינויים באופן בו אנו חיים את חיינו. האופן בו אנו מרגישים, חושבים, רוצים ומגשימים, מערכות היחסים שלנו, מצבנו הבריאותי, הכלכלי, כל אלו משתנים, בעודנו נזכרים שאנו לא קורבנות של המציאות כי אם בעלי הבית של כל ההיבטים של החיים שלנו. 

בספר זה טוהר באים לעזרתנו, כל מי שעוברים תהליך זה. הם מחלקים את הספר לשלושה חלקים - העולם הפנימי, העולם החיצוני והרוח שאתם, הכוללים הסברים ותובנות ביחס למי שהיינו, ביחס למי שאנו כעת וביחס למי שאנו הופכים להיות. כל זאת בשפה פשוטה, אוהבת ומרחיבת לב.

שחר בן-פורת הוא מתקשר, מנחה סדנאות, עיתונאי וסופר. ספרו הראשון, "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?", יצא לאור בשנת 2014. טוהר הם קבוצת ישויות המלווה את שחר מאז שנת 1998, והם מעבירים דרכו ובאמצעותו מסרים של ריפוי והתעוררות. 

פרסומים אודות הספר

עותק של הספר "הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012" (כולל משלוח בדואר בארץ)

עותק של הספר "הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012" (כולל משלוח בדואר לחו"ל)

עותק של הספר "הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012" בקובץ PDF לקריאה במחשבים, טאבלטים וסמארטפונים 

עותק של הספר "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?"  (כולל משלוח בדואר)

עותק של דיסק המדיטציה "הכל בסדר" (כולל משלוח בדואר)

קובץ המדיטציה "הכל בסדר" להורדה 

הספר "הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012" + דיסק המדיטציה "הכל בסדר" (כולל משלוח בדואר)

הספרים "הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012" + "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים על כל הרגשות הללו?" (כולל משלוח בדואר)

הספרים "הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012" + "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים על כל הרגשות הללו?" + דיסק המדיטציה "הכל בסדר" (כולל משלוח בדואר)