חיבור מחדש

סדנה ללימוד תקשור עם טוהר ושחר

מפגש ראשון - 18.11.18, יום א', 19:00, תל אביב


כאשר אנחנו מאפשרים לעצמנו חופש להיות כפי שאנחנו, אנחנו יכולים להביא לידי ביטוי גם את היכולות המטאפיזיות שלנו. מה הקשר? כדי שהאנרגיה שאנו מקבלים מהמדריכים שלנו תוכל לנוע ולהגיע אל שדה האנרגיה שלנו ולהפוך למסרים ולהכוונה, אנו צריכים לאפשר לאנרגיה הנמצאת בתוכנו - רגשות, חלומות, מחשבות - לנוע.
לפיכך, החלק הראשון והעיקרי של הסדנה עוסק במערכת היחסים שלנו עם עצמנו, במטרה לעזור להרחיב את החופש שאנו נותנים לעצמנו, ולרפא פחדים וכאבים היוצרים גבולות, הדחקות והסתרות, ומונעים, בין השאר, את היכולת לתקשר. בין הנושאים שנעסוק בהם: מה טוב ברגשות השליליים? מה עושים כאשר הרגשות מציפים אותנו? הדינמיקה הטבעית של הרגשות ומה קורה כשאנו עוצרים אותה.
החלק השני של הסדנה מתמקד בתקשור עצמו. אנו לומדים טכניקות תקשור ומתרגלים אותן, חושפים ומרפאים בריפוי ספקות, הפחדים ומנגנוני השליטה העוצרים אותנו מלתקשר. כל זה במטרה לחזק את הביטחון והנינוחות שלנו כאשר אנו מתחברים לעולם שמעבר.
הסדנה כוללת 16 פגישות, אחת לשבוע, והיא משלבת שיחות, מדיטציות מודרכות, תקשורים חיים של טוהר ועוד. המבנה של הסדנה אינו קבוע מראש והיא תיבנה בהתאם למשתתפים ולמה שנכון ומתאים.
הסדנה מיועדת לשמונה משתתפים לכל היותר. 

 

מתי

מפגש ראשון ב-18.11.18, יום ראשון, 19:00-22:00.
הסדנה תערך כל שבוע ביום ראשון, סך הכל 16 מפגשים. ב-17.2.19 לא יתקיים מפגש, כך שהמפגש האחרון יהיה ב-10.3.19.

מקום

עין ורד 5, דירה 3, תל אביב.

מחיר

150 שקלים לכל פגישה, סך הכל 2,400 שקלים. התשלום נעשה בכל פגישה עבור אותה פגישה. 
יש צורך בהרשמה מראש (ראו בהמשך העמוד). 

לפרטים נוספים

054-4226546, שחר

אני רוצה להירשם לסדנה

* indicates required