הכירו את המתקשרת: דפנה סטמרי

החיזיון שהתממש והרתיע אותה, הרגע בו היא נפתחה מחדש לתקשור, והמסר שהישות שהיא מתקשרת – ללנה – מעבירה לנו. הכירו את המתקשרת דפנה סטמרי
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

דפנה סטמרי, בת 40, תל-אביב. התחילה לתקשר בגיל 32.

מה גרם לך להתחיל לתקשר?

"מי שגרם לי ממש להתחיל לתקשר זה אתה, שחר בן-פורת, וורדה דרור. לפני שמונה שנים הם התחילו לשאול אותי מתי אני אתחיל לתקשר. אני חושבת שרוב מי שהכיר אותי חשב או ידע שאני מתקשרת, ורק אני לא ממש נתתי לזה תוקף. ההתחלה הרשמית היתה על גג בית מלון בתל-אביב בערב נחמד שבילינו ביחד. הפתעת אותי וביקשת ממני לעצום עיניים ולתקשר לך. היתה לך איזו שאלה חשובה, אני לא זוכרת מה היא היתה. עצמתי עיניים ולא ממש הבנתי מה אני עושה או מה אתה מצפה שיקרה, וכמובן שפתחתי את העיניים וגיחכתי שלא שמעתי ולא ראיתי כלום ואני לא מתקשרת. משם הנחת אותי במספר מילים, אמרת שאני צריכה לבקש מהמדריכים שלי שיגיעו, ואז לשאול את השאלה. משם הקסם התחיל לקרות. הגיע סול – המדריך שלי והישות הראשונה שתקשרתי".

האם היו סימנים קודמים לכך, כגון חלומות נבואיים, חזיונות, ידיעות אינטואיטיביות חזקות?

"בהחלט, כל חיי אני חולמת חלומות חזקים במיוחד, חלקם היו נבואיים, חלקם בעלי ידע ובאחרים טיילתי בעולמות מקבילים. האירוע הכי נבואי שבו הרגשתי וידעתי מה הולך לקרות היה כשהייתי בת 18. זה לא היה בחלום אלא בידיעה פנימית חזקה מאוד שכללה חיזיון של מה שהולך לקרות. כאשר החיזיון התממש נבהלתי נורא ונסגרתי, ולקח לי כמה שנים להיפתח מחדש. גם היום אני מעדיפה לא לדעת מראש את העתיד. רק בגיל מאוחר מאוד הבנתי שכל מיני תחושות או ידיעות שחשבתי שיש לכולם הן ייחודיות".

את מי את מתקשרת?

"כיום אני מתקשרת ישות שנקראת ללנה. היא הופיעה במקור עם עוד שתי ישויות כמשולש אנרגטי. השניים הנוספים קראו לעצמם ז'ול ו-ורן, וזה כמובן הצחיק אותי מאוד. היה לי מאוד קשה להתחבר למסר כאשר שלושתם הופיעו ביחד. עם הזמן ללנה תפסה את המקום והחלה להופיע לבדה, מה שהקל עלי מאוד את כל העניין".

איזה מידע אפשר לקבל אודות המהות של מי שאת מתקשרת?

"ללנה במהותה היא ישות מאוד נשית, עדינה מצד אחד אך עוצמתית מאוד מצד השני. כאשר ראיתי אותה בעיני רוחי בפעמים הראשונות היא הופיעה עם שכבות של שמלות מלמלה ובגודל עצום. עם השנים הבנתי שהיא חלק מצביר אנרגטי שעושה עבודה עם עוד אנשים ואנרגיות ברחבי הגלקסיה, ואחת מהן היא אני. היא קשורה אלי כי אנחנו חברות טובות, וגם אני הייתי או עודני חלק מאותו צביר אנרגיה, רק שהפעם בחרתי להגיע לגוף אנושי".

מהם המסרים העיקריים שהיא מעבירה?

"ללנה לרוב נותנת מידע לגבי מצב האנרגיות, ההתפתחות הרוחנית של בני אדם על האדמה, ועל הקשר שלנו לעצמנו ולכדור הזה. הנושאים הם רבים ומגוונים. בתקשורים אישיים לרוב היא נותנת תמיכה ומכוונת למקומות עליהם כדאי לשים לב ולעבוד, היכן החולשה או החוזק וכיצד אפשר לעזור לעצמנו".

אשמח למסר רלבנטי לימים אלו ולתהליכים שעוברים עלינו.

"ימים אלו הם ימים מאתגרים, כאשר הסופה בחוץ גדולה זה הזמן להיכנס פנימה, להכיר את האדמה הפנימית שיש בכל אחד ואחת מכן. זהו זמן טוב לפתח את היציבות הפנימית שלכם ולהכיר לעומק את השורשים אשר מזינים את הווייתכם כאן בכדור הארץ. לימדו להכיר כיצד הנשמה קשורה אל הגוף וכיצד הגוף קשור לאדמה. היציבות הפנימית היא זו שתעזור להכיל את חוסר היציבות החיצונית ותעזור לאזן אותה".

באיזה אופן את עובדת עם אנשים?

"אני מקיימת מפגשים אישיים בזום – תקשור ושיחה הכוללת הסברים ותובנות.

עם חלק מהאנשים התיקשורים הם עניין חד פעמי ועם אחרים זה תהליך קבוע, שבו נפגשים לשיחה ותקשור אחת לשבוע או אחת לחודש, תלוי בצורך.

"אני מציעה גם תקשור כתוב. במקרה כזה, השואל/ת שולחים שאלות כתובות ואני מתקשרת וכותבת את התשובות ושולחת אותם בקובץ במייל או בווטסאפ. אפשר לבקש גם תקשור עזרה ראשונה – במקרה של שאלה דחופה, כשאין צורך בתקשור שלם, ניתן לשלוח שאלה ולקבל תשובה באופן מהיר, המאפשר תמיכה והתמודדות נקודתית".

צרו קשר עם דפנה

050-3738198

דף הפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 2.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' קריאה
החיבור עם מרלין שהתחיל בגיל צעיר, האופן שבו התקשור סייע לה בילדותה, החיבור מחדש לעולם התקשור והאופן שהתקשור עוזר לה לעזור לאנשים. שרון בכר מספרת על עצמה
7 דק' קריאה
החיבור לרוח שהתחיל בגיל צעיר מאוד, התקשור עם האם הגדולה והאופן שבו היא מסייעת לאנשים בעבודתה. המתקשרת נורית אלדר מספרת לנו על עצמה
9 דק' קריאה
החיזיון שהתחיל את הכל, החיבור ללילית וליהודית והקשר שלהן למלאך גבריאל, ומהי הבחירה שיש בפנינו בכל עת. המתקשרת אילת פורת מספרת על עצמה (וגם עלינו)
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546