“כן, כן, בואו נתחיל. בואו נתחיל במסע המתרחש בארץ זרה, המתרחש במקום שונה מזה שרובכם מכירים; ובכל זאת הוא מוכר לכם היטב, הנוף הזה, שכן הוא הנוף של ליבכם. זוהי ארץ של קסמים עתיקים, של מעברים בין ממדים, זו ארץ שהילכו בה יצורים קסומים זה עם זה ועם בני אדם אשר יכלו לראות אותם, לגעת בהם, לדבר איתם. זו ארץ קדומה אשר התקיימה בעבר הרחוק במושגי בני אדם, ובו בזמן היא מתקיימת גם כעת, עכשיו, ממש כאן, היכן שאתם נמצאים.
“אתם נוכחים באותה ארץ, עוצמים את עיניכם, אוטמים את אוזניכם, מעמידים פנים כי זוהי ארץ תלת ממדית מוכרת, ידועה כמעט. האם אתם מוכנים להקשיב, להתבונן, לראות ולחוש את המתקיים סביב? האם אתם מוכנים לזהות את עצמכם כפי שאתם, בדיוק כפי שאתם, ולא גרם אחד פחות?
“אני הוא מרלין, כך הכירו אותי יושבי עולם זה בתקופות שונות בהיסטוריה. גם אם לא היה זה שמי הפרטי – היו לי כמה שמות שכן הייתי בכמה גופים באותו התואר ובאותו התפקיד – כך מכירים אותי בני אדם, בתור מרלין. הקוסם, המכשף, אשר יודע לנוע בין עולמות, אשר ראה את העבר ואת העתיד, אשר יודע לעבור בין ממדים. זה אשר יוצר יש מאין, אשר יש ביכולתו לשלוט במזג האוויר ובבני אדם בדרכים כאלה ואחרות. כך מכירים אותי – או כך חושבים שמכירים אותי. חלק קטן מזה היה אמת, ויש אמת בנוגע למי שהייתי ומי שאני עכשיו, שאתם אינכם מכירים כלל וכלל.
“זאת הסיבה שאנחנו נפגשים כאן, בפורמט הזה, בדרך הזאת, בעזרתו של שחר, ידידי משכבר הימים, כדי לספר לכם את האמת. לא רק לגבי מי שהייתי – אני מבין שאתם מוצאים את מי שהייתי מעניין ומסקרן – אלא בעיקר לגבי מי שהייתם, מי שאתם עדיין. כי הקסם, במהותו, מעולם לא עזב את ארצם של בני האדם”.

ספר חדש ומיוחד זה תוקשר על ידי שחר בן-פורת. הדובר ומקור המידע היא הישות שהיתה פעם מרלין הקוסם, אשר מעידה על עצמה כמי שהיתה מספר פעמים בתפקיד זה. שכן מרלין לא היה אדם אלא תפקיד, ואותה ישות שהיתה המרלין שאנו מכירים, התגלמה בגוף ובתפקיד זה מספר פעמים.

החיבור בין שחר לבין מרלין החל באפריל 2019, בעת ביקור של שחר בגלסטונברי, אנגליה. עיירה זו שוכנת למרגלות גבעת התור, היא אבלון המיסטית מימי הדרואידים ומרלין הקוסם, הכניסה לממלכת הפיות. העיירה קשורה במרלין, במלך ארתור, בגביע הקדוש, בפיות ובקסמים, ובזמן ששהה על גבעת התור, במהלך מדיטציה, התחבר שחר למרלין.

במהלך הימים התנהלו מספר רב של שיחות בין שחר לבין מרלין, שהתמקדו בגלגול המשותף של השניים באותם זמנים עתיקים, במה שהתרחש שם באותה התקופה, ובחיבור שנוצר מחדש בגלגול הנוכחי. באחת השיחות שחר שאל את מרלין “מעבר לכל השיחות שיש לנו כאן, האם יכול להיות לזה המשך?”. מרלין בתגובה אמר לו “יש כמה עמודים בספרייה הקוסמית שאני חותם עליהם שאני יוכל להעביר לך”. שמונה חודשים אחר כך, ואותם עמודים הפכו לספר.

הספר כולל 84 עמודים, ובו מרלין מסביר מה זה קסם, כיצד יוצרים קסם ומה מעכבר קסם מלהיווצר. זהו מדריך מורכב המשלב הנחיות ובעיקר הכוונות למיקוד התודעה, כולל התייחסות למצבים רגשיים ולתופעות תודעתיות העלולים להפריע ליצירת קסמים.

הקריאה בספר, מסביר מרלין, היא רק ההתחלה. אלו שיבחרו בכך, יוכלו להתחבר למרלין מעבר לקריאה, והוא יבוא כדי לכוון, לעזור ולהדריך, כיצד ליצור ולהעמיק את הקסם בחיינו. כיצד, הלכה למעשה, ניזכר כי כולנו קוסמים.   

לקריאת הפרק הראשון מתוך הספר לחצו כאן

מחירים מיוחדים לרוכשי הספרים השונים

הספרים “המכניקה של התודעה – כך יוצרים קסם”, “המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו”, “הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012″ ו”ארבע על ארבע עם טוהר, מדריך להתמצאות בשטחי התודעה” – 200 שקלים כולל משלוח בדואר 

הספרים “המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו”, “הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012″ ו”ארבע על ארבע עם טוהר, מדריך להתמצאות בשטחי התודעה” – 150 שקלים כולל משלוח בדואר 

הספרים “המכניקה של התודעה – כך יוצרים קסם”, “הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012″ ו”ארבע על ארבע עם טוהר, מדריך להתמצאות בשטחי התודעה” – 150 שקלים כולל משלוח בדואר 

הספרים “המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו” ו”ארבע על ארבע עם טוהר, מדריך להתמצאות בשטחי התודעה” – 90 שקלים כולל משלוח בדואר

הספרים “המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו” ו”הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012″ – 110 שקלים כולל משלוח בדואר

הספרים “הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012″ ו”ארבע על ארבע עם טוהר, מדריך להתמצאות בשטחי התודעה” – 110 שקלים כולל משלוח בדואר

לפרטים ומחירים אודות משלוח ספרים אל מעבר לים, שלחו מייל ל-tohar@tohar.co.il