הבעיה הגדולה ביותר בעולם הרוח היא השאיפה של אנשים לעבור למימד החמישי. בפרק ה-100 אני מסביר מדוע זו בעיה, איך זה קשור בספק ומדוע כדאי לזכור שאנחנו לא יודעים כלום
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

עולם הרוח חושף בפנינו ידע מרתק על עצמנו, על העולם סביבנו ועל מימדים ועולמות אחרים. אנחנו יכולים ללמוד ולדעת הרבה מאוד, וכך לשגות באשליה המסוכנת ביותר, שאנו יודעים כיצד הכל עובד.

הדוגמה הטובה ביותר להיבריס המודרני של אנשי רוח רבים היא השאיפה להתעלות מעל המימד שלנו ולעבור למימד החמישי. זו שאיפה שבדרך לממש אותה אנשים עושים לעצמם, ולפעמים לאחרים, נזק רב.

בפרק החדש אני מסביר מה גורם לתופעה הזו, מה אנחנו באמת יודעים על האופן בו הכל עובד, כיצד כדאי להשתמש במה שאנו יודעים ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 30.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546