פגישות אישיות עם שחר

טיפולים אישיים

אתם מרגישים שאתם רוצים או צריכים עבודה רגשית, עמוקה, משנת חיים, בתהליך אישי? 

בצד תקשור פרטי עם טוהר ישנה האפשרות להיכנס לתהליך אישי עם שחר.

הפגישות נמשכות שעתיים, והן משלבות שיחות עם טיפולי הילינג. בהתאם לצורך הפגישות עשויות לשלב תקשור עם טוהר, מדיטציה מודרכת ועוד. 

הכוונה בפגישות אלה היא לסייע לאדם להביא ריפוי למקומות הפגועים, הכואבים ו/או המודחקים בתוכו, לחזק את הביטחון לממש את הכישרונות והיכולות הייחודיים, וליצור חופש, פנימי וחיצוני, לחיות את החיים במלואם.

נקודת המבט המנחה את התהליך משולבת בזו שטוהר מלמדים אותנו: אנו יוצרי המציאות, בעלי הבית, וכאשר אנו יוצרים שינוי בתוכנו, כל חיינו יכולים להשתנות לטובה. 

שחר מטפל באנשים כבר מעל ל-20 שנה, ובשנים האחרונות הוא התמקד בעבודה עם קבוצות ובתקשורים אישיים. כעת הוא חוזר ללוות אנשים בתהליכים אישיים, המיועדים למי שרוצה להעמיק את השינוי בחייו.

לימוד תקשור באופן פרטי

פגישות אלה מיועדות למי שרוצה לגלות ולהעמיק את יכולת התקשור שלו, ולעשות זאת בתהליך אישי.

נקודת המוצא של התהליך היא שככל שאנחנו מאפשרים לעצמנו חופש להיות כפי שאנחנו, כך אנו יכולים להביא לידי ביטוי גם את היכולות המטאפיזיות שלנו.

העיקרון פשוט: כדי שהאנרגיה שאנו מקבלים מהמדריכים שלנו תוכל לנוע ולהגיע אל שדה האנרגיה שלנו, ולהפוך למסרים ולהכוונה, אנו צריכים לאפשר לאנרגיה הנמצאת בתוכנו – רגשות, חלומות, מחשבות – לנוע.

הפגישות נמשכות עד שעתיים, והן משלבות שיחות, מדיטציות, תרגילי תקשור והילינג, בהתאם לצורך. בפגישות נכיר את הרגשות העוצרים את היכולת הזו מלבוא לידי ביטוי, ונבחן את הדפוסים המשפיעים בתחומי החיים וגם בתחום זה.

כך אנו יוצרים תנועה במקום בו היא לא קיימת, יוצרים תקשורת עמוקה ובהירה יותר עם עצמנו, ומתוך זה עם הכוחות המדריכים ומלווים אותנו. 

התהליך מיועד למי שמוכן לפגוש מחדש רגשות ודפוסים שאינם בהכרח קלים לחוויה, כחלק מתהליך של ריפוי, שינוי וגילוי מחודש.

מחיר פגישה (שעתיים): 360 שקלים

הפגישות מתקיימות בתל אביב, וניתן לקיים גם פגישות אונליין

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישה דברו עם שחר בטל' 054-4226546