תקשור מיוחד של טוהר ליום ההולדת

 

מפת דרכים לשנה הקרובה

 

"ביום זה, בו אתם נזכרים בעובדה כי נולדתם בעולם הפיזי שהוא כדור הארץ, אתם יכולים להיזכר כי אתם יותר מגוף אנושי ומאישיות מסוימת זו. זהו יום בו ישנה אפשרות קלה יותר להציץ, לחוות, להיזכר מחדש בהיותכם נשמה רחבת-ממדים והיקף, המשתרעת על פני עולמות שונים וממדים שונים, בהם גם עולם זה.
"הבחירה של נשמה להיכנס אל תוך גוף מסוים היא משמעותית למסע ההתפתחות של אותה הנשמה, וההבנה הזו היא משמעותית להתפתחות שלכם כבני אדם בעולם פיזי זה. למעשה, כאשר אתם מוכנים להכיר את התמונה הרחבה של היותכם בעולם זה, אתם יכולים לנווט באופן קל יותר, הרמוני יותר, בין התחנות של חייכם. אתגרים יום-יומיים הופכים להיות קלים יותר, מעניינים יותר, ברי-פתרון, כאשר אתם מבינים מדוע אתם כאן, בעולם זה, ומדוע כל זה קורה לכם, איתכם.
"זה מה שאנו מציעים בתקשור מיוחד, המיועד לאלו המבקשים לציין את יום הולדתם בגוף זה וללמוד מחדש על מסעם: נקודת מבט ביחס לבחירות הנשמתיות שלכם וביחס לאתגרים איתם אתם מתמודדים בתקופה זו. קריאת מפה שהיא גם קריאת כיוון - לא רק להבין מדוע הכל קורה, אלא גם להבין לאן הכל לוקח, לאן לבכם מכוון, כדי להפוך את המשך דרכם למלאה, שופעת הרמונית יותר". 

התקשור המיוחד של טוהר ליום ההולדת הוא הזדמנות לקבל תובנות והכוונות, היכולות לעזור לכם במסע שלכם בשנה הקרובה. זהו תקשור כתוב, הנשלח באמצעות המייל, המכיל בתוכו מידע יקר-ערך ביחס למי שאתם כיום, ביחס למי שאתם הופכים להיות, ביחס לאתגרים ולמתנות שמרכיבים את חייכם. 
 

לקריאת תקשור יום ההולדת של שחר בן-פורת ליחצו כאן

 

התקשור בנוי ממספר חלקים:
* הבחירה הנשמתית - מדוע בחרה הנשמה להיכנס אל גוף זה, מה היתה התשוקה אשר הניעה ומה מבקשת הנשמה ללמוד במהלך חיים זה. 
* המימוש הפיזי - בחירות שנעשו וחוויות שחוויתם כבני אדם, אשר עיצבו את המסע שלכם בגוף ומשפיעים על הכיוון בו אתם נעים. 
* האתגרים הרגשיים  - אמונות, תפיסות חיים ופרשנויות היוצרים עיכוב וצמצום בחייכם, אליהם אפשר וכדאי להתייחס כדי ליצור שינוי וריפוי בהמשך הדרך.
* הנושאים העיקריים - אפשרות לבקש התייחסות ספציפית מטוהר לשלושה תחומים המעסיקים אתכם, שאתם מבקשים נקודת מבט שתעזור לכם לחולל בהם שינוי. 
 
תוך כמה זמן נעשה התקשור?
התקשור נעשה עד שבוע מרגע ההזמנה, בהתאם ללוח הזמנים שלי.
במידה ואני בחופשה, משך ההכנה עשוי להיות ארוך יותר, ובכל מקרה אני מודיע על כך מראש. 
מה המחיר? 
280 שקלים. 
כיצד זה נעשה?
שלחו מייל ל-tohar@tohar.co.il, עם בקשה לתקשור יום הולדת. חשוב לציין את השם המלא של האדם לו נעשה התקשור ותאריך הלידה שלו.
הוסיפו למייל את שלושת התחומים המעסיקים אתכם, עבורם אתם מבקשים התייחסות ספציפית - חשוב לנסח שאלה שתבהיר מה אתם רוצים לדעת בהקשר לאותם הנושאים (כמו "מה יעזור לי ליצור שפע בחיי?" או "מה עוצר אותי מלמצוא זוגיות תומכת?". טוהר לא עונים על שאלות עתיד כמו "מתי אני אמצא זוגיות?").
כיצד משלמים?
ניתן לשלם באשראי, העברה בנקאית, ביט או פפר.
התשלום נעשה לאחר שאתם שולחים את המייל, ואנו מסכמים את לוח הזמנים ומוודאים כי השאלות האישיות מנוסחות באופן שטוהר יכולים לענות עליהן. 
כיצד מקבלים את התקשור?
התקשור מגיע כקובץ PDF למייל. ניתן לשלוח אותו ישירות לאדם שעבורו נעשה התקשור, במידה וזו מתנה לאדם אחר. 

 

לקריאת תקשור יום ההולדת של שחר בן-פורת ליחצו כאן

חוויות מהתקשורים של טוהר

 • אני מכירה את טוהר 18 שנים, והם מלווים אותי במסע הרגשי.
  החוויה שלי כשאני שומעת ושואלת אותם שאלות היא שהם בעדינות ובבהירות מזכירים לי את הלב.
  התשובות שלהם עוזרות לי לחזור אל עצמי, במיוחד בתקופות לא פשוטות שקשה לי לראות מעבר למציאות.
  אחרי פגישה איתם אני חשה באנרגיה של רכות כלפי מה שאני עוברת.
  אני מאוד שמחה שנפגשנו בגלגול הזה.

  דינה
 • טוהר מלווים אותי לאורך השנים ומצליחים כל פעם לגרום לי לחשוב בכיוון חדש, לצלול לתוך רגש שלא תמיד ידעתי שהוא שם ולהאיר מקומות חשוכים ולתת להם מקום וחשיבות שלא תמיד אני מעיזה לתת בעצמי. הרכות והאהבה בה נאמרים הדברים ביחד עם העוצמה והעומק מצליחים כל פעם מחדש לרענן אותי ולתת לי צידה לדרך.

  נירית
 • יש משהו כל כך מנחם באנרגיה של טוהר. לא משנה עד כמה מיואשת ושבורה אני מגיעה ברגעים קשים, המעמקים שמהם ואליהם הם מדברים ונקודת המבט מלאת החמלה שלהם, תמיד מחזירים לי תקווה ואמונה. תודה רבה על הליווי והעזרה ותודה על כל השנים שעוד יבואו.. ❤

  עמית
 • לשחר וטוהר המדהימים, רוצה להודות לכם על התיקשור שערכתם לי. מדהים בתשובות וחד בהבחנות והכוונה.
  אתה איש מדהים זך וטהור, אדם עם תודעה גבוה מאוד, לא סתם הם קראו לעצמם טוהר כי זה מה שאתם.

  עמית
 • "שחר תודה רבה קראתי ואקרא עוד כמה וכמה פעמים. מאוד התרגשתי מהמילים ומהתדר.
  תודה לך מעומק הלב".

  ניצה
 • "תודה שחר על התיקשור. מיום ליום אני מבין אותו יותר ומתרגש ממנו יותר".

  אילן