איך ללמוד לתקשר? מה צריך כדי לתקשר טוב יותר? טוהר מציעים נקודת מבט רגשית על הנושא
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כשאנחנו לומדים לתקשר, אנחנו מחפשים ללמוד טכניקות שיעזרו לנו להשקיט את השכל, למקד את התודעה, להיפתח ולקבל הכוונה ומסרים מהמדריכים שלנו.

לפעמים, כל מה שצריך הוא לרפא את הלב הכואב ולהיזכר. במה בדיוק? טוהר מסבירים זאת במסגרת תקשור יום הולדת שהכנתי השבוע, תשובה לשאלה "איך אני יכול ליצור קשר יותר הדוק עם המדריכים שלי?":

"אתה בעצם שואל אותנו 'איך אני יכול להיזכר שאני אהוב, ולהכניס עוד אהבה לחיים שלי?'. כדי לענות על שאלה זו, כדי ליצור את השינוי שאתה רוצה ליצור, אנו מציעים כי תראה את עצמך כראוי לאהבה, וכי תרפא את אותו החלק, את אותו הכאב, האומר 'אני לא ראוי לאהבה'. ככל שכאב זה יתרפא, כך אהבה תוכל להגיע באופנים שונים, נוספים, כולל זו המגיעה מהמדריכים. בהחלט".

2 מחשבות על “תקשור על איך ללמוד תקשור”

 1. הכאב של אני לא ראוי לאהבה נוצר כנראה על ידי בני האדם כולל בני זוג ואפילו ילדים שמסוגלים לומר לאדם אתה אדם מפגר או תיסמונת דאון למשל,
  ואז נכנס לתת מודע של האדם שהוא אדם לא אהוב!
  אז איך אפשר לרפא כזה דבר?אפילו האדם יתייצב מול הראי ויאמר לדמותו בראי אלף פעמים:אני אהוב-נראה לי שזה לא יעזור
  כי מספיק טיפת רעל קטנה בכוס חלב כדי לקלקל את הכל.
  אז מה כן אפשר לעשות?
  לפי מה ששמעתי אפשר להזכר באדם אוהב באמת או יותר נימוסי,ולדמיין אותו אומר לי:אני אוהב אותך אפילו שלפעמים הדיבורים שלך לא כל כך נכונים או נעימים.
  מה שמאד מרגיז שלדברי טוהר המדריכים לא מוכנים לדבר איתי רק משום שהם לא בטוחים במאה אחוז שאני אוהב אותם בחזרה?
  ככה אני הבנתי כאן רצ״ב למעלה מדברי טוהר.
  זה לא הוגן כלפי וכלפי אחרים.
  הייתי שמח אם טוהר היו קצת יותר סלחניים?
  דני גייר ת״א

 2. שחר בן-פורת

  ישנן שיטות שונות לריפוי רגשות פגועים שהן מאוד אפקטיביות, שאפשר להעזר בהן. ולגבי מה שהבנת, אז לא הבנת נכון: זה לא שהמדריכים מסרבים, אלא זה אנחנו זגורים ולא שומעים אותם מרוב כאב. בנוסף, לא צריך לרפא את הכאב במאה אחוז כדי שזה יקרה, אבל ככל שהוא מתרפא, כך התתקשורת עם המדריכים הופכת להיות קלה יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
3 דק' קריאה
טוהר מסבירים בתקשור זה מדוע אנו מטילים ספק, מה התפקיד של הספק ומה האתגר הטמון בו, וכיצד אפשר לרפא ספק ולחזק ביטחון עצמי
20 דק' קריאה
52 תשובות ל-52 שאלות ששאלו חברי קבוצת הפייסבוק "תקשור עם העולם שבפנים" את טוהר. אם רציתם להבין יותר במי ובמה מדובר, כאן תמצאו תשובות ל(כמעט) כל השאלות
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546