השמש שבפנים: סדנה עם טוהר ושחר

סדנה מתוקשרת חדשה בה נכיר ונלמד את השמש שבפנים, את הקרניים שלה, באיזה אופן אפשר לעבוד איתה, ולהנות מהאור, מהחום ומהשינוי שהיא מביאה * מתחילים ב-18.7.21

שנת 2021, אומרים טוהר, היא שנת השמש שבפנים. במפגש השנתי ב-1.1 הם הסבירו מה זה אומר, השמש שבפנים, כיצד היא עשויה להשפיע עלינו ומה היא חושפת ומשנה.

בסדנה החדשה ניכנס לעומק של התהליך הזה יחד עם טוהר ועם שחר.

זו סדנה מתוקשרת, בה טוהר ינחו אותנו כיצד לעבוד עם השמש שבפנים, נכיר את הקרניים השונות של השמש, את הענני םשמכסים אותה, ונקבל כלים שבעזרתם נוכל להפיק את המירב מהאור והחום ששמש זו מביאה.

כמה מילים של טוהר על הסדנה המתוכננת:

"השמש זורחת, היא זורחת בפנים. היא מסירה חשיכה וחושפת את הקיים – מבנים בתודעה אשר היו ואינם יכולים להיות עוד, וכן כישורים ויכולות שהיו תמיד אך הוסתרו בתוך החושך. אתם עומדים בשנה זו להכיר את עצמכם ברבדים חדשים, הכרות שתעזור לכם לפרוץ גבולות ומחסומים, ולחוות את עצמם אחרת, מחדש.

"זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".

הסדנה כוללת 10 פגישות, אחת לשבועיים. הסדנה משלבת תקשורים בהם טוהר יעבירו מידע, תקשורים של שאלות ותשובות, וכן מדיטציות ותרגילים נוספים בהתאם להנחייה של טוהר.

הסדנה מתאימה למי שמכיר את טוהר ושחר ואת התכנים שלהם, שנמצא בתהליך התפתחות, ורוצה להעמיק ולהרחיב את השינוי בחייו.

רוצים להצטרף?

כן, אני רוצה להצטרף לסדנה

מועד: ביום ראשון, אחת לשבועיים, החל מה-18.7.21, בשעות 19:30-22:30.

מקום: אונליין, בעזרת זום.

מחיר:  180 שקלים למפגש.

הסדנה מלאה. 

 

 

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546