להיות בעלי הבית עם טוהר ושחר

קורס אונליין המיועד למי שרוצה לחיות את חייו כפי שהיא/הוא רוצה * שישה מפגשים, אחת לשבוע, ביום ראשון. מתחילים ב-14.8.22

חוסר אונים. חוסר השפעה. הרגשה שהדברים גדולים עלינו, שאין לנו איך להשפיע, איך לגרום לדברים להיות אחרת. המצוקה שנלווית לזה, הייאוש, התסכול. הרצון להתנתק ולהיעלם.

מול זה קיים הרעיון, שאפשר אחרת. רעיון שיש בו תקווה. רעיון מרגש לפעמים, מסקרן לפעמים, רעיון שלפעמים נראה כמו אשליה. האם אנחנו באמת יכולים להשפיע? האם אנחנו באמת יכולים להרגיש אחרת ולחיות אחרת?

לפני שש שנים, באחד ימי הקיץ, החלטתי לקיים מפגש תקשור שייפתח את שנת 2017. הזדמנות לשמוע מטוהר על המהות של השנה החדשה, האתגרים שמחכים לנו והפוטנציאל שאנו יכולים לממש.

"להיות בעלי הבית", כך הציגו טוהר את מהותה של שנת 2017. רק בהמשך הבנתי שכך טוהר מציגים את מהות הלימוד שלנו, ללא קשר לשנה כזו או אחרת. פעם אחר פעם הם חוזרים ואומרים שההשפעה שלנו על המציאות שלנו גדולה מכפי שאנחנו מבינים. חרף חוויות קשות של חוסר אונים וחוסר השפעה, אנחנו בעלי הבית. אנחנו יכולים להשפיע, לשנות, וגם ללמוד כיצד לעשות זאת.

שנת 2017 העברתי כמה מחזורים של סדנת "להיות בעלי הבית", סדנה בה טוהר העבירו מידע וכלים במטרה לעזור לאנשים לצאת ממצבי חוסר אונים, וליצור לעצמם יותר ויותר את המציאות אותה הם רוצים.

כעת, בשנת 2022, אני חוזר להעביר איתם את הסדנה הזו. במציאות כל כך משונה ומשתנה, בה פועלים כוחות כל כך גדולים וחזקים שמשפיעים על כולנו, זה חשוב שנתחבר לכוח שלנו, שנעמיק את הידיעה הפנימית שאנו יוצרים את המציאות, שאנו בעלי הבית. שנעמיק את הידיעה ונשתמש בכוח שלנו כדי ליצור שינוי לטובה.

כמה מילים של טוהר לקראת הקורס הקרוב:

"בעלות בית היא ביטוי למהותכם האמיתית, להיותכם יוצרי המציאות, מחוללי השינוי ומגשימי הרצון. כך תמיד הייתם, אך אמת זו התכסתה בשכבות של פחד וכאב ואשמה, עד ששכחתם וויתרתם על אמת זו, לטובת שקרים האוחזים בתודעה שלכם.

"במפגשים אלו אנו מבקשים לעזור לכם להסיר את השקרים מהתודעה, ולהבהיק מחדש את האמת. אנו מבקשים לעזור לכם להבין, ולהיזכר, שאתם בעלי הבית; שאתם יכולים להיות כפי שאתם, וליצור במציאות את השינוי אותו אתם רוצים, להביא לידי ביטוי את המהות אותה אתם מבקשים לממש.

"למרות הכל העולם הוא מרחב פתוח עבורכם להיות וליצור בו את המציאות שלכם. אנו מזמינים אתכם ללמוד כיצד לעשות זאת, בהחלט; כיצד, מתוך הוויה ההולכת ומתרחבת, אתם יכולים להביא את עצמכם עוד ועוד לידי ביטוי".

מה מתוכנן:

שישה מפגשים, כל יום ראשון החל מה-14.8.22. כל מפגש יימשך כשעתיים (20:30-22:30).

בכל מפגש יהיה תקשור של טוהר, מדיטציה מודרכת/הילינג, הרצאה-שיחה עם שחר, זמן לשאלות ותשובות, תובנות וכלים שונים.

בחלק מהמפגשים יהיה גם תקשור שאלות-תשובות.

נושאי המפגשים:

חוסר אונים – באיזה אופן החוויה האנושית, הקשה להרגשה, היא השער שלכם להגשמה. מה עושים בחוסר אונים ואילו כוחות עומדים לרשותכם במצבים אלה.

רגשות – כיצד ההסכמה להרגיש הופכת להיות הבסיס להגשמה עצמית. באיזה אופן הרגשות שלכם מסייעים לכם להיות אתם, ומה עושים כאשר הרגשות שלכם משתלטים עליכם.

יצירת מציאות – כיצד נוצרת המציאות, ומה החלק שלכם ביצירה של כל מה שמתרחש מסביבכם. באיזה אופן אתם יכולים להיעזר במתרחש כדי לשנות את המתרחש ולהשתנות.

מאבק ושלום – מדוע אתם נאבקים כדי לחיות כפי שאתם רוצים, ואיך יוצרים שלום עם המציאות הנוכחית ומשנים אותה בו זמנית (ומדוע חשוב ליצור שלום).

הכל אפשרי – מה מגביל אתכם בחיים שלכם, מה באמת אפשרי עבורכם, וכיצד אתם יכולים לקחת את עצמכם למקומות אליהם לא הגעתם עד כה.

רב-מימדיות – באיזה אופן אתם מושפעים מהמימדים הנוספים אליהם אתם קשורים, וכיצד אתם יכולים לעבוד עם אותם המימדים כדי לחיות טוב יותר במציאות הנוכחית.

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. 

המפגשים יוקלטו, וכל מי שנרשם לקורס יקבל אותם לאחר מכן. כך שאם אינכם יכולים להשתתף בשידור החי, תוכלו לצפות בקורס בכל זמן שתרצו.

המחיר:

720 שקלים, ניתן לשלם ב-3 תשלומים.

600 שקלים למנויי טוהר+, קופון ההנחה מחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ.

רוצים להצטרף?

כן, הקורס הזה הוא בשבילי

מתחילים:

14.8.22, יום ראשון, 20:30-22:30, מפגש ראשון.

סך הכל שישה מפגשים, אחת לשבוע.

המחיר:

720 שקלים, ניתן לשלם באשראי בשלושה תשלומים.

600 שקלים למנויי טוהר+, קופון ההנחה מחכה לכם בקבוצת בווטסאפ של הערוץ.

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. המפגשים יוקלטו, וכל מי שנרשם לקורס יקבל אותם לאחר מכן. כך שאם אינכם יכולים להשתתף בשידור החי, תוכלו לצפות בקורס בכל זמן שתרצו.

גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546