חיבור מחדש

סדנה ללימוד תקשור עם טוהר ושחר


מידע והרשמה למחזור השביעי של הסדנה (מתחילים ב-28.6.20)


 

לאורך דורות על דורות למדנו להזניח חלק חשוב במכלול של מי שאנחנו - החלק הרגשי, האינטואיטיבי, הרגיש, אשר מחובר לעולמות השונים, פנימיים וחיצוניים. זה החלק בנו שיודע לבכות ולצחוק ויודע גם לתקשר עם ישויות ולהקשיב לאינטואיציה. למדנו להסתמך על הצד ההגיוני, הראציונלי, המסתפק בחמשת החושים, וכך יצרנו חוסר גדול אשר משפיע על תחומי החיים השונים שלנו.

סדנה זו מיועדת למי שרוצה להתחבר מחדש לאותו החלק. ללמוד להרגיש מחדש ומתוך זה לתקשר מחדש. אני משתמש במילה "מחדש" כי פעם, כשהיינו קטנים, היינו כאלה - מרגישים, מתקשרים מחוברים. אבל זה נסגר, במידה כזו או אחרת. וכיום, בתקופה בה אנו חיים, קל מאי-פעם להתחבר מחדש.

הסדנה מתמקדת בחיזוק הקשר עם שני היבטים במי שאנחנו.

במפגשים הראשונים אנו נתמקד בעיקר ברגשות שלנו - נכיר אותם, נתיידד איתם, נלמד להרגיש אותם ללא התערבות. נלמד התמסרות מהי, בה המיינד אינו מתערב, המביאה לאלכימיה של התודעה. 

במקביל, לאט לאט, נתנסה בתרגילי תקשור שונים. ככל שהסדנה תתקדם כך נעמיק יותר בפיתוח יכולת התקשור נגלה ביחד את יכולת התקשור של כל אחד, ונחשוף ונרפא אמונות ורגשות העוצרים אותנו מלתקשר בחופשיות. המשתתפים ילמדו כיצד לתקשר לעצמם ונתרגל גם לתקשר אחד לשני. 

הסדנה מבוססת על שיחות ושיתוף ומשלבת גם מדיטציות, תרגילי דימיון מודרך, תקשורים של טוהר ועוד. לסדנה אין מבנה קבוע החוזר על עצמו, כך שהתוכן נקבע בהתאם למשתתפים. 

מפגש ראשון: 28.6.20, יום ראשון, 19:30-22:30. הסדנה תתקיים אחת לשבוע למשך 16 מפגשים.

מקום: הסדנה תתרחש כל כולה בזום.

מחיר:  170 שקלים לפגישה (משלמים בכל פגישה עבור אותה פגישה בלבד). 

הרשמה: יש צורך בהרשמה מראש (ראו בהמשך העמוד). מספר המשתתפים מוגבל לשמונה אנשים.

אם יש שאלות וצורך בפרטים נוספים דברו איתי, 054-4226546 (שחר)


Subscribe

* indicates required
דברים שיש לי לומר על תקשור ועל מה שאנו מתמודדים איתו בדרך:

לומדים לתקשר: תקשור זו מערכת יחסים

לומדים לתקשר: מה עושים עם הספק?