בימים בהם הפחד גואה בתוכנו, טוהר מסבירים לנו בתקשור החדש מדוע אנו מפחדים כל כך כעת ומה באמת קורה (רמז: סוף העולם לא מגיע)
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

יחד עם המים העולים גואים גם פחדים בזמן זה: פחד שמשהו לא טוב יקרה, בין אם לעצמנו או לסובבים אותנו. בתקשור החדש טוהר מתייחסים למצב זה של פחד מוגבר – הם מסבירים מהן שתי הסיבות שגורמות לכך שאנו מפחדים כל כך, ומה באמת קורה לנו, שהוא אינו מפחיד כפי שאנו תופשים אותו.

אם אתם לא בזוגיות ורוצים ליצור אחד חדשה, אז יוצרים זוגיות אחרת: קורס און-ליין מתוקשר עם טוהר ושחר עשוי להיות בשבילכם. ב-23.1.20 תהיה הפגישה הראשונה (מתוך ארבע), קורס שמשלב תקשורים, מדיטציות ושיחות כדי לעזור לכם ליצור זוגיות חדשה. והכל אונליין והכל מוקלט, כך שתוכלו להשתתף בו מכל מקום ובכל זמן שתרצו ותוכלו. יש כאן את כל המידע ואפשרות הרשמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות שכאוס מפחיד אותנו, הוא נוצר בעולמנו לטובתנו. טוהר מדברים על כך, מסבירים כיצד כדאי להתייחס להיבטים הכאוטיים במציאות
6 דק' צפייה
טוהר חוזרים ומדברים על החשיבות של חיבור לאדמה בתהליכי השינוי שאנו עוברים. אך הפעם הם מדברים על כך מזוית שונה מהרגיל
4 דק' קריאה
אילו סוגי פחד קיימים? מה האתגר שמביא איתו הפחד? איך מתמודדים עם פחד? ומה חשוב לזכור? טוהר עונים על כל זה במסר חשוב זה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546