אודות

אם כך, שלום

אנחנו הם טוהר, קבוצה אשר מונה כ-22 ישויות. 22 תודעות, אשר שיתוף הפעולה בינינו הוא זה אשר יוצר את האנרגיה אשר מדברת אתכם.

התפקיד שלנו הוא לעורר תודעה ולחולל שינויים. זוהי הסיבה שאנו כאן. אנו באים לעורר את התודעה הרדומה של הלב, ולחולל את השינויים בפחדים אשר סוגרים אותו.

מה שמרדים את הלב שלכם הם הפחדים שלכם; מה שמרדים את הלב שלכם זה הכאב שלכם, חוסר הביטחון, הייאוש והבכי שאתם לא בוכים. מרבית האנשים שהולכים על פני האדמה הם אנשים רדומים, אנשים ישנים. פחדים, שהם לא אתם, וכאב, שהוא לא אתם, חוסר בטחון, בכי, ייאוש וחוסר אמונה שהם לא אתם, סוגרים את הלב שלכם, מרדימים אותו.

תודעה של לב פתוח היא תודעה של לב טהור. אנו כאן כדי לתת יד למי שמבקש, לעשות עוד צעד לכיוון הלב הפתוח, עוד צעד בהתעוררות של הלב האנושי.

אנו מונים 22, והמספר איננו מקרי. מתוך ה-22 ישנם שלושה אשר הולכים על פני האדמה וחיים על פני האדמה כבני אדם, וישנם 19 אשר לא יגיעו יותר לכדור הארץ בלבוש אנושי; וזה אשר מעביר אותנו הוא חלק מאלו אשר יוצרים אותנו, הוא חלק מאתנו. אנחנו המעגל של הטוהר.

כל אחד מאתנו מביא היבט מסוים של ידע, היבט מסוים של אור. הידע שאנו קשורים אליו ומביאים אתנו הוא הידע של האדמה. איננו טוענים לייחודיות, משום שהידע הזה כללי, וכל ישות וכל אדם מחוברים אליו. עם זאת, לקבוצה שלנו יש לה את המאפיין שלה, משום שאנו רואים בחשיבות של הרגש, ואנו מזהים בחשיבות של הפחד, משום שהפחד הפך להיות לשחקן מכריע מאוד בכיוון אליו תלך האנושות כולה. היום, כשאתם מתקרבים יותר ויותר להתמודדות של האנושות לגבי העתיד שלה, הפחד הפך להיות לשחקן חשוב, לא פחות חשוב מהאהבה שלכם.

בהתמודדות הפנימית והקולקטיבית של האנושות משחקים שני שחקנים; הפחד שלכם והאהבה. הפחד איננו חלק טבעי, לא מכם ולא מהאדמה, אבל משום שהפחד כל כך דומיננטי, והעולמות שהוא יוצר הם כל כך רבים וכל כך מגוונים, בהוראה שלנו ובעזרה שלנו אנו מתמקדים בפחדים. אנו מתמקדים במה שהפחדים יוצרים, והכוונה של כל האנרגיה שלנו, של כל ההוויה שלנו, היא לרפא אותם.

לב טהור זה לב בלי פחד, כך שבמובן מסוים הפחד הוא הלכלוך, אשר לא מאפשר לברק של הלב שלכם לזרוח, אשר אינו מאפשר לברק של כדור הארץ לזרוח ביקום. אנו באים כדי לבצע יחד עם מי שמבקש סוג של עבודת טיהור. משום כך אנו נושאים את השם טוהר.

ההרפתקה של מי שאנחנו משולבת באופן רצוף בהרפתקה של מי שאתם; אין הבדל. האנושות כולה הולכת לקראת עתיד חדש, ואיתה כל כוחות האור אשר קשורים בכם ובאדמה, ובכללם אנחנו. לא רק אתם משתנים, לא רק האדמה משתנה; הכל משתנה. החיים עצמם משתנים כתוצאה מכך שהתדר של האדמה מתחלף, שהתדר שלכם מתחלף. ככל שפחד עוזב את כדור הארץ כך התודעה של הפחד גוועת ביקום כולו. ככל שהאדמה מתעוררת לאור כך היקום כולו מתעורר לאור; והמאזן שמשתנה בין פחד לאהבה משתנה בכל היקום כולו.

השינויים לא מתחוללים רק בכם ולא רק על פני האדמה. הם מתחוללים בכל מקום. כאן זה המפתח, כאן זה המוקד. כאן הכל קיים, וכל מה שקיים על פני האדמה קיים בכל אחד מכם, כך שהשינויים שאתם עוברים בהתפתחות שלכם כאנשים אינדיבידואלים, משפיעה על כל היקום. ככל שתעברו ממצב של פירוד לאחדות, כך תחוו בתוך העצמות שלכם עד כמה הקיום שלכם וההוויה שלכם משמעותיים ליקום כולו; משום שאין הבדל ביניכם לבין החיים עצמם; משום שהכל אחד.

טוהר.

רוצים להכיר עוד? היכנסו לקרוא את "טוהר מציגים את טוהר"

אודות

הגעתם לאתר של טוהר ושחר בן-פורת. טוהר הם קבוצת ישויות המתקשרת באמצעות שחר, והם מעבירים ידע המחבר בין העולם הפנימי שלנו לבין היום יום שלנו.
באתר תמצאו תקשורים רבים של טוהר כמו גם תכנים נוספים הקשורים בריפוי רגשי, המבוססים על הדרך הרוחנית "חופש להיות", אותה עושה שחר מזה שנים רבות.

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

שלום,

שמי שחר, אני מתקשר מנחה סדנאות והילר. אני גם עיתונאי ומחבר הספרים "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?", "הכל בסדר – החיים בעידן שאחרי 2012" ו"ארבע על ארבע עם טוהר, מדריך להתמצאות בשטחי התודעה".

המסע שלי כמתקשר החל בשנת 1995, כשהייתי בן 19. מספר חודשים קודם לכן התחלתי ללמוד אצל ורדה דרור, לאחר שהצטרפתי לאחת מהקבוצות שהיא הנחתה בזמנו. "לגעת בחבוי, לחשוב מהלב ולאהוב מהראש", אמרה המודעה, והסקרנות שלי הביאה אותי אליה.

במהלך השנים אני לומד לתת חופש לרגשות שלי, למחשבות שלי, לתחושות שלי ולחלומות שלי; לשלב ביניהם ולחיות בעזרתם נכון יותר ביום-יום שלי. זה מסע מרתק אך מורכב וקשה, שדורש פעם אחר פעם לאבד שליטה, ללכת אל הלא-נודע ובעיקר להרגיש רגשות שאינם בהכרח קלים לחוויה, כחלק מהריפוי של המקומות הפגועים בתוכי.

זמן קצר לאחר שהחל המסע שלי הצטרפו אליו כאמור המדריכים נטולי הגוף שלי. הקבוצה הראשונה איתה עבדתי באותם הימים היתה שונה אך לאחר מספר שנים הכרתי את טוהר. הייתי בן 22 ומאז אנו עובדים יחד.

טוהר מנחים אותי במסע שלי ואני מתקשר אותם במסגרות שונות. הם מעודדים אותנו להרגיש עד הסוף ולשבור גבולות כדי להכיר את עצמנו מחדש, עם נקודת המבט הייחודית של מי שאינם חלק מלא מהחיים בכדור הארץ ומתבוננים בנו מהצד.

בעבודה שלי אני מלמד אנשים לתקשר, באופן פרטי ובקבוצות, מעביר סדנאות ומפגשי תקשור עם טוהר, וכן מקיים מפגשי תקשור פרטיים.

אני מקווה שהחומרים שיש באתר יעזרו לכם במסעכם האישי.

שחר.

שחר בן-פורת
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546