תקשור בנושא שיעמום

תקשור קצר של טוהר על שיעמום וכיצד חוויה זו יכולה לעזור לנו להתחבר לאלוהי שבתוכנו

מה זה, בעצם, שיעמום?

"שני דברים אפשר לומר ביחס לאותה המהות, לאותה החוויה, שאתם מגדירים בתור שיעמום. ראשית, אפשר לומר כי זה הוא מצב שבו האדם אינו מוצא עוד עניין בנעשה בסביבה שלו, והוא אינו מוכן לשקוע בתוך עצמו. אתם בנויים על הצורך בחוויה ובעיקר בעשייה, וכאשר אינכם מוצאים מה לעשות אשר מעורר בכם חוויה מסוימת, אתם חווים ביתר שאת את עצמכם. שיעמום הוא מצב הביניים, כלומר המצב בו האדם אינו מוצא את מה שיכול להיות מעניין עבורו מחוצה לו, וחבו בעת אינו מסוגל לשקוע בתוך עצמו, לחוות את עצמו מתוך עצמו.

"זהו מצב בו המיינד אינו מוצא מה לעשות, ומצב זה מהווה סכנה לעצם קיומו ושליטתו של המיינד במבנה האישיות שלכם, ולכן בני אדם רבים מחפשים כיצד לפתור שיעמום – כדי לשמור על עצמם כפי שהם מכירים את עצמם. מה יקרה אם תסכימו להיות משועממים ולחצות את המעבר הזה, להיכנס עמוק יותר פנימה? בחלק מהמקרים אתם עשויים לגלות רצונות חדשים לעשייה ולחוויה, אך בחלק אחר של המקרים אתם עשויים לחוות את עצמכם ביתר שאת. רגשות מסוימים עשויים לעלות ולעתים אתם עשויים לשמוע את אלוהים צוחק בפנים.

"אז זה הדבר השני שאנו יכולים לומר ביחס לשעמום, זה מה שאנו מציעים: עצרו מדי פעם, ושבו עם עצמכם בתוך עצמכם. הרגישו, והקשיבו. מבעד לחוויות האנושיות אתם עשויים לשמוע את הצחוק שיצר את הכל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

לא נמצאו תכנים מתאימים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546