איך אפשר לעזור לעצמנו להפסיק להתגעגע לבן/בת זוג שאנו כבר לא איתם ביחד, ולהיפתח לזוגיות חדשה? טוהר מציעים דרך לשינוי
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

מה עושים, כאשר מסיימים מערכת יחסים רומנטית אבל ממשיכים להתגעגע לאותו אדם גם זמן לאחר מכן?

אם הייתי מקבל את התשובה הזו מטוהר בתקופה ההיא בחיי, שעוד התגעגעתי, אולי ההמשך היה יותר קל.

הנה המילים שלהם, תשובה לשאלה שעניתי עליה במסגרת תקשור כתוב:

"אפשר לתת לגעגוע להיות, מבלי להילחץ מקיומו או מבלי לנסות ולהעלים אותו. זה אינו באמת בעיה, אם את לפתע מתגעגעת, שכן הייתה איכות שאת רוצה אותה מחדש, רק בתלבושת אחרת; וגם אם הגעגוע הוא על פניו לאותה תלבושת, לאותו האדם, הרי שזו איכות מסוימת שאת רוצה, ולא בהכרח את האדם.

"לכן כדאי לברר עם עצמך, עם זו המתגעגעת, מהי האיכות שאת רוצה מחדש. כך תדעי איזו צידה להמשך הדרך את לוקחת מאתה מערכת יחסים, מה את רוצה שיתגלם מחדש, באדם חדש, במערכת חדשה של יחסים. כך תוכלי לקבל מזו המתגעגעת את המסר שלה, ולהיות פתוחה לאיכות זו בתלבושת חדשה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

7 דק' קריאה
מדינת ישראל סיפקה לי השבוע טריגר אפקטיבי במיוחד, והחזירה אותי לשנים הקשות שעברתי בבית ספר יסודי. זה אולי מוזר, אבל אני רואה בזה הזדמנות כפולה לריפוי ושינוי
29 דק' האזנה
תקשורת בזוגיות היא דבר חשוב, אבל לשתוק זה דבר חשוב לא פחות. פרק מיוחד על הסוד לזוגיות מוצלחת, שחשבתי שכולם יודעים אותו
8 דק' צפייה
בזמן זה אנו מתבקשים לתת לעצמנו יותר ממה שאנו מחפשים לקבל מאנשים אחרים – דאגה, אכפתיות ותמיכה. טוהר מדברים על כך בתקשור ומסבירים מדוע זה חשוב
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546