מדוע יש מלחמה? וכיצד יוצרים שלום? טוהר מתייחסים לנושא כואב זה בתקשור בהיר וחשוב

הניסיון של רוסיה להשתלט על אוקראינה יוצר מצב שלא היה עשרות רבות של שנים – מלחמה באירופה. אך מלחמות אחרות קורות כל הזמן, כמו המלחמה בקורונה, או מלחמה בין אנשים.

בתקשור החדש טוהר מדברים על מלחמה, ומציעים מספר שאלות שיכולות לעזור למי שרוצה לחיות בשלום. אחרי התקשור יש עוד מסר שיכול לעזור בנושא.

נתראה ב"עשרת הדיברות החדשות: בראשית בראתם", מפגש אונליין שיתקיים במוצ"ש הקרוב, ה-26.2.22. כל הפרטים כאן.

3 מחשבות על “תקשור על מלחמה ושלום”

  1. כל מילה !!!! תקשור מרתק וכל כך נכון על בחירה שלי בשלום או מלחמה. אני מאד מאמינה בזה ועבדתי ועובדת על כך בתוכי שנים רבות.
    מחשבה פחות יפה שצצה בתוכי הרבה בשנים האחרונות, ככל שאני מכירה טוב יותר את בני ובנות האדם, היא שאם היו בעולם 50% פחות זכרים, העולם היה נראה יותר טוב …. סליחה, אך כך זה נראה לי ..

  2. תודה לטוהר ושחר על התיקשור בענין מלחמה ושלום בתוכנו ובחוץ.
    נראה לי שמלחמות מופיעות כאשר יש אגו מופרז.כאשר נרגיש מה זולתנו מרגיש השלום אפשרי.שבוע טוב של שלום.

  3. תודה .נראה לי שמלחמות מופיעות כאשר יש אגו מופרז.כאשר נרגיש מה זולתנו מרגיש השלום אפשרי.שבוע טוב של שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
מהי המתנה שמביא איתו אובדן של אנשים שאנו אוהבים, ומה האתגר שנקודת מבט זו מביאה איתה. סרטון מיוחד לזכרה של חברתי סילביה שינבוים, שהלכה השבוע לעולמה
10 דק' צפייה
מה שאנחנו יודעים יכול לתת לנו ביטחון, אבל גם יכול לגרום לסבל ומצוקה. הסרטון עוסק באחד האתגרים הניצבים בפני מי שרוצה להיות ולחיות טוב יותר
8 דק' צפייה
זמן בו אנו מתבקשים לבחור מחדש באמת שלנו, למרות ועם הפחד שבחירה זו יכולה לעורר. הסרטון עוסק בשער הבחירה הנוכחי וכיצד לעזור לעצמנו עם מה שאנו מרגישים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546