"המפגש הזה סובב סביב אנרגיה של טרנספורמציה. המפגש קשור בסימבוליקה של מספרים, של תאריכים, המסמלים מעבר, התקדמות, כמו גם נקודת ציון של של בחינה מחדש"

סופה של הפתעות – קובץ להורדה

סופה של הפתעות – לצפיה

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים, מפגש נוסף. הזדמנות נוספת להתרחב, הזדמנות נוספת לגדול. כמו במפגש קודם, גם המפגש הזה סובב סביב אנרגיה של טרנספורמציה. כמו המפגש הקודם כך גם המפגש הקודם קשור בסימבוליקה של מספרים, של תאריכים, המסמלים מעבר, נקודת ציון של התקדמות, כמו גם נקודת ציון של חיבור מחדש, של בחינה מחדש, של מה שהיה עד כה, ובחינה מחדש של מה שיהיה בהמשך.

הזמן הזה שבו אתם נמצאים, משום שכך הוא קבוע בתודעה שלכם וכך אתם מתייחסים אליו, מחזיק הרבה מן האנרגיה הזו. מאחר וכך, אנו נצטרף למשחק, ונאמר כמה מילים משלנו על המקום בו אתם נמצאים, על הבחירה מחדש ביחס למקום בו אתם יכולים להיות.

האמת יוצאת לאור

נדמה שהדרך הנכונה לתאר את מה שמתרחש כעת בעולם שלכם, על פני הכדור הזה, על פני האדמה הזו; מה שמתרחש זו סופה, סופה של ממש, מהסוג שאינו נראה לעין, מהסוג שמתרחש גם במקומות שטופי שמש.

זו סופה מהסוג האנרגטי, אשר מנקה עמוק מתוך המחילות, מנקה עמוק מתוך הבורות העמוקים, דברים חבויים אשר הגיע זמנם להתגלות. היא מנהלת לעיתים מרדף אחר הסודות הנסתרים, ולעיתים מציבה מלכודות אשר נועדו לתפוס את מי שמבקש לברוח.

בזמן הזה שבו אתם נמצאים, אין לאן לברוח. המציאות טופחת על הפנים, מתממשת בצורה זו או אחרת, בביטוי כזה או אחר, בעוצמה שהיא משתנה, אבל האמת כעת נמצאת בדיוק מולכם. היא לרוב אמת ששכחתם, לרוב זו אמת שהדחקתם, זו אמת שאינכם זוכרים לעיתים שהיא קיימת. האמת הזו עכשיו יוצאת לאור.

להיזרק מהגדר

הסופה הזו נוגעת לא רק בכם כבני אדם, היא נוגעת בכל מה שמתקיים על פני האדמה. הכל כרגע עובר תהליך של ניקוי, הכל עובר תהליך של בחינה מחדש. האדמה עצמה בוחרת את ההמשך שלה, האדמה עצמה בוחרת את הנתיב שלה מחדש, והבחירה היא להמשיך ולהעמיק, להמשיך ולהרחיב את פעולת הניקוי, אם תרצו.

יותר ויותר בני אדם, יותר ויותר קבוצות של אנשים, עמים, לעיתים אף יותר ויותר מדינות, ימצאו את עצמם מחוץ למקום בו הם רגילים להיות. נופלים מסולם גבוה או נזרקים מגדר דמיונית – ולעיתים לא דמיונית בכלל, ומוצאים את עצמם ממקום אחר מהמקום שהם היו בו. משום שהכל בזמן הזה צריך להתאים את עצמו לכיוון בו האדמה הולכת.

האדמה בוחרת להמשיך לנקות משום שהיא רוצה להמשיך לרפא, להמשיך לאחות, פצעים אשר מדממים בה כבר זמן רב. במובן עמוק מהרגיל אפשר לומר שהאופן בו אתם רגילים להתנהל על פני האדמה אינו יכול להמשיך. אפשר לומר שבעלות הבית שאתם רגילים להרגיש בעולם הזה, תלך ותתפרק, עד שתחזרו להיות כבני אדם, כתרבות, כקבוצה, מה שאתם באמת – הילדים של האדמה. לא המעבידים שלה.

העובדה שהאדמה פוסעת בנתיב הזה מחייבת את כל מי שמתקיים על פני האדמה, להתאים את עצמו. בני אדם נדרשים לעשות זאת בזמן הזה גם אם אין להם שום קשר לאדמה, גם אם אין להם שום מודעות למושגים כמו איכות הסביבה. הם עושים זאת משום שהיחסים עם האדמה בתוכם הם אלו הנבחנים בזמן הזה.

לעמוד מול האמת

אמיתות מתגלות ויוצאות מבטן האדמה בתוככם, מבטן האדמה הפנימית. נחשפות אמיתות שהגיע הזמן לעמוד מולן, עולה הצורך להתמודד איתן. הדבר יכול להופיע ולהשפיע בכל תחומי החיים, בכל האתגרים שאתם מתמודדים איתם. המטרה היא אחת: להחזיר אתכם אל הלב, להחזיר אל החמלה. להחזיר את הפתיחות שפעם הייתם למי שאתם היום. להשאיר מאחור תפיסות ישנות, דעות מקובעות, לגבי מי אתם, לגבי מה אפשר שיקרה, ומה אי אפשר שיקרה.

אתם עשויים לראות, כפי שאתם כבר רואים זה זמן מה, כיצד דברים לא אפשריים הופכים למציאות. בני אדם רבים חווים את זה בזמן הזה בצורות שונות. דברים שהם לפעמים משמחים מאוד, דברים שהם לפעמים מעציבים, כל אלו קורים באופן מפתיע, באופן שהוא בניגוד להיגיון. כך הדברים קורים בזמן הזה, וכך הם גם ימשיכו לקרות.

לכן כה חשובה גמישות בזמן הזה, לכן כה חשובה הפתיחות בזמן הזה. אלו הן תכונות שאם תשתמשו בהן במסע שלכם בגוף, המסע יהיה עמוק יותר, מעניין יותר, עם יותר שמחה. אם תלכו סגירות ונוקשות, המסע שלכם יהיה יותר עצוב, יותר שטחי ויותר משעמם.

דברים לא צפויים עתידים לקרות, דברים שיפתיעו אתכם, דברים שישאירו אתכם לעיתים נטולי מילים. התגלויות מרהיבות של אמיתות נסתרות עשויה לתפוס אתכם בלתי מוכנים.

האמת יכולה לשמח מאוד, כשהיא מתגלה, אבל היא גם יכולה להפתיע מאוד. היא בוחרת לעשות זאת בזמן הזה שבתוכו אתם נמצאים, זמן שמתחיל בסופה והופך אט אט לסוג של רכבת הרים. פיתולים שונים ומפתיעים בנקודות שאינכם צופים עתידים לקרות. כל זאת משום שהאדמה היא בוחרת להחזיר את הבעלות לידיים, היא בוחרת לחזור להיות הבסיס שעלי והכל גדל, ובהתאם, הכל צריך להשתנות.

המציאות מאבדת מהמוצקות שלה

ברמה שהיא, איך לומר, מעט יותר אישית, נאמר שהזמן הזה שבתוכו אתם נמצאים, שבתוכו אתם עומדים להיות, הוא זמן שבו המציאות הופכת להיות יותר נוזלית, פחות מוצקה. זה הבסיס שממנו יכולות לנבוע הפתעות מהסוג שאנו מדברים עליהן. ברמה האישית, ההפתעות הללו יכולות להיות, איך לומר, מאוד אישיות. מקומות שהיו קשים עשויים לפתע להתרכך. מקומות שהיו רכים מדי, עשויים לפתע להתמצק.

העובדה שכך הם פני הדברים מאפשרת לכם, גם אם אינכם מבינים כיצד הדברים עובדים, ליצור ולממש יותר ממי שאתם רוצים להיות, באופן שהוא לעיתים קל יותר ממה שאתם רגילים אליו. המציאות חוזרת להיות אט אט פלסטלינה עבורכם, מהסוג שגם אם אינכם תופסים כיצד, אתם יכולים לשחק איתה בידיים כדי לבנות ממנה את מה שאתם רוצים שהיא תהיה.

במילים אחרות, יותר כוח חוזר אליכם. אתם יכולים בזמן הזה להמשיך ולהתחבר יותר מאי פעם אל מי שיוצר בתוככם את המציאות שלכם. ההצטלבויות הנדרשות בשביל שאתם תגשימו את החלומות שלכם כבר נוצרו, התשתית קיימת בצורה שלעיתים תשאיר אתכם המומים מהאופן שבו דברים גדולים מתממשים באופן שהוא פשוט.

בלבול וחוסר אמונה

זו האנרגיה שאל תוכה אתם נכנסים בזמן הזה, זהו האופן שבו הדברים יכולים לקרות עבורכם. המשמעות אתם מחזירים לעצמכם את הכוח היא משמחת מאוד, והיא עשויה כפי שאתם מבינים, כפי שדיברנו בעבר במפגש קודם, להשאיר אתכם מבולבלים.

ההתאמה להתרחבות האישית, ההסתגלות אליה, עשויה להיות מעט ממושכת, מלווה בהרבה בלבול. חוסר אמונה עשוי לעלות. לעיתים, ברגעים מסויימים, ההגשמה של מה שאתם רוצים להגשים עשוי להראות עוד פחות אפשרי מפעם.

אנו מבקשים להזכיר שאלו הם איך לומר, ביטויים זמניים של תהליך. אתם מחזירים לידיכם כוח גדול יותר מאי פעם, הופכים להיות יותר ממי שאתם באמת, באופן שמעולם לא התממש על פני האדמה הזו. גם אם כעת הדברים עשויים להיות מבולבלים, מבלבלים, כדאי להיות סבלניים. ככל שהלב שלכם יהיה נקי יותר, ככל שהנוכחות שלכם תהיה אחידה וממוקדת, כך המציאות עשויה להיות מגרש של הפתעות.

בשלב זה אנו נסיים.

שמחנו,

אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

תקשור חשוב ומיוחד, שעוסק במשמעות של המספר 11:11 בהקשר כללי ובהקשר לנקודת זמן זו
תקשור של טוהר, העוסק כל כולו בדיכאון. כדאי ומומלץ לכל מי שחווה דיכאון בחייו, בעבר או בהווה, שאינו מרגיש נוח עם המצב הזה ורוצה לשנות אותו
"אי אפשר להאשים יותר. המציאות משמשת יותר ויותר באופן שהוא משמעותי, כמו סוג של מקפצה – כל האחריות שתזרקו עליה, היא תזרוק מיד בחזרה"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546