"נתבקשנו במפגש זה לעסוק בנושא מסוים אשר קשור באבולוציה של בני האדם, בסיבה שבגללה נשמות מגיעות אל תוך גוף, במה שהשותף שלנו מגדיר בתור הגשמה עצמית"

מהסתרה להגשמה – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אם כך אנו מתחילים. מפגש נוסף, הזדמנות נוספת להתפתח.

נתבקשנו במפגש זה לעסוק בנושא מסוים אשר קשור באבולוציה של בני האדם, בסיבה שבגללה נשמות מגיעות אל תוך גוף, במה שהשותף שלנו מגדיר בתור הגשמה עצמית; מה שאנו מזהים בתור ביטוי עצמי.

האופן שבו אתם מבטאים את עצמכם בעולם, המידה שאתם מוכנים להיות; בין מידה של חשיפה שאתם מוכנים לעבור בשביל לבטא חלקים שונים לבין מידה של הסתרה המתקיימת בפנים. זהו משחק בין הסתרה לחשיפה, בין בושה לנוכחות, בין כאב לפשטות, המנהל את בני האדם בתוך המסע הנקרא החיים בכדור הארץ.

עוברים מבלבול לתנועה

זה איננו מסע חדש. הוא מתקיים מרגע הלידה והוא מסתיים ברגע שהגוף מת. במובן הזה לכאורה אין דבר מה חדש לומר, אך בכל זאת ישנה סיבה שהנושא נבחר בזמן הזה. הסיבה היא שהאופן בו הדברים עובדים בעולם הזה, האופן שבו האנרגיות שזורות זו בזו, תומכות ופועלות זו עם זו, משתנה.

אחרי זמן של בלבול, של אי הבנה, זמן שבו אנשים רבים הרגישו שהם הולכים לאיבוד, אתם אט אט נכנסים לתוך זמן מעט שונה. אפשר לומר שהוא מעט חדש. זה קורה אט אט, באופן הדרגתי, ואפשר לומר באופן כוללני ביחס לתקופה הזו, שאתם עוברים מבלבול לתנועה, מבחינה מחדש למימוש, מהתחבטות לביטוי.

אפשר להרגיש את זה. חלק מכם עשויים לזהות זאת בתוך המציאות, כיצד דלתות מתחילות להפתח, כיצד דברים שהתבשלתם בתוכם מתחילים לקבל ביטוי, כיצד אפשרויות מסוימות מתחילות להראות ריאליות בתוך המציאות; ויש הרבה דברים שעדיין מתבשלים.

לנוע ולעמוד בו זמנית

חלק עדיין מרגישים שהם תקועים ולעיתים אתם בתוך החוויה הדואלית. תקועים מצד אחד, זזים מצד שני. מתבשלים ומוכנים בו זמנית. ישנה חוויה הולכת וגוברת של רב ממדיות היוצרת בלבול נוסף. אם הבלבול של מה אתם רוצים לבטא בעולם ומי אתם רוצים להיות נוכח ברמה כזו או אחרת כבר זמן, הרי שהחויה הדואלית הזו שבה אתם נעים ועומדים במקום בו זמנית, מתבשלים ומוכנים בו זמנית, החוויה הזו חדשה עבור רבים מכם ולכאורה לא הגיונית.

גם אם החוויה הזו, המסויימת הזו, תשתנה עם הזמן – והיא אכן עשויה להשתנות ככל שתמשיכו להיות – ההבט הזה של רב ממדיות ילך ויגבר. במובן הזה אנו אומרים שזה דבר שכדאי להתרגל אליו. אתם חווים בו זמנית צדדים שונים במי שאתם, את המקומות הפתוחים ואת המקומות הסוגרים, את המקומות הנוכחים ואת המקומות הכואבים, בו זמנית. כאשר מדובר בתוך מציאות או תחום של מציאות הקרוי הגשמה עצמית, אתם עשויים לחוות בו זמנית כיצד אתם מבולבלים ובהירים, תקועים ונעים.

על הבלבול הזה אנו מבקשים לומר הערב הזה, שלא רק שעליכם לתת לו להיות, אלא עליכם להסתגל אליו. זו חוויה מוזרה משום שאתם רגילים כבני אדם להרגיש את עצמכם כאחד.

בפועל אתם באים מחוויה של פיצול פנימי ועוברים אל חויה של רב ממדיות. לכאורה אלו שתי חוויות דומות אך בפועל, במהות, הן מבטאות מצבי תודעה שונים לחלוטין. יש גם וגם ועל כך, מי שחווה את החוויה הזו, אנו מציעים לכם גם לשמוח, משום שהדבר מבטא התפתחות, הדבר מבטא התקדמות בתוך ההוויה שלכם.

אתם חוזרים להיות אט אט יותר ממי שאתם באמת ומי שאתם כעת משקף ומבטא קצוות לכאורה מנוגדים. העריכו את המקום הפתוח, זה שנוכח, זה שנע, זה שמבטא. מתוך זה, מתוך המקום הבריא, אנו מעודדים אתכם לחזור פנימה. לפגוש יותר לעומק את המקום שמתבייש, שמסתתר, שכואב.

זה מה שאנו באים לעשות בערב הזה. אנו מבקשים לקחת אתכם עוד צעד יותר עמוק פנימה אל המקום שאיננו רוצה להתבטא, שאיננו רוצה מה שאפשר להגדיר כהגשמה עצמית, המקום שאיננו רוצה להגשים את עצמו, שאיננו רוצה להציג את עצמו, החלק בכם שאיננו רוצה חשיפה. זה אשר מאמין לכאב, זה אשר נמצא ושרוי בתוך פחד. אנו מבקשים לעשות זאת אתכם בזמן הזה. אם אתם רוצים לעשות זאת יחד איתנו, אנו מזמינים אתכם לעצום עיניים.

זמן מדיטציה

אנו מזמינים אתכם לעצום עיניים ולתת למחשבות להיות. שימו לב שאתם מרגישים בנוח, שהגוף מרגיש בנוח בתוך המושב שבו אתם יושבים.

אל תרגישו מאויימים ממה שקורה כעת ואם ההרגשה של איום עולה תנו לה להיות. זו אפשרות לכניסה פנימה אל תוך מקום מכווץ אשר מבקש עזרה. לכן אנו מזמינים אתכם לעצום עיניים ולשבת בנוחות.

כאשר אתם מרגישים נוח ככל האפשר, הזמינו את אלו המלווים אתכם, את אותן ישויות הנוכחות בשדה האנרגיה שלכם – הזמינו אותם. יותר נכון הזמינו את עצמכם לחוות אותם. בקשו מעצמכם להפתח אליהם ולהרגיש את הנוכחות הנמצאת אתכם כל העת.

הרגישו את האנרגיה העוטפת ואת החיבוק הרב ממדי אשר עוטף לא רק את גוף הפיזי. הרגישו את האנרגיה אשר מלווה אתכם, ממלאת את כל כולכם. הרגישו אותה קרובה לעור, נצמדת אליכם, הרגישו את החיבוק.

הרגישו את האנרגיה הזו נכנסת יותר ויותר פנימה דרך הנשימה, דרך תאי העור. הרגישו את האנרגיה מחלחלת פנימה, ממלאת אתכם.

ככל שאתם מתמלאים בתוך האנרגיה הזו המלווה אתכם, אתם יכולים להתחיל להרגיש כיצד היא מפעילה ומחברת מרכזי אנרגיה.

הרגישו את הפעולה בעין השלישית, במרכז המצח, כיצד הראייה מתרחבת והופכת בהירה.

ככל שהראייה הופכת להיות צלולה יותר, הכנסו פנימה והרגיש את מקלעת השמש, את המקום בו שיתוף פעולה עם העולם הפך להתבודדות וריחוק. במקלעת השמש נוכח אותו החלק בכם המבקש תשומת לב, שאינו רוצה לבטא את מה שהלב מבקש לומר.

אפשרו לאנרגיה לקחת אתכם פנימה אל תוך מקלעת השמש. הרגישו כיצד מה שנמצא שם במקום הזה הולך ונפתח.

הרגישו את ההתרחבות, את החשיפה, של אותו החלק. הדבר יכול להתבטא בתחושות, בתמונות או בשילוב שלהם.

בקשו מעצמכם להתחבר אל אותו החלק ותנו למה שעולה לעלות ולמה שקיים להתגלות.

.

.

.

ישנו דבר מה שאתם יכולים לקבל מתוך החלק הזה בכם, ישנו דבר מה שאתם יכולים לתת.

בין אם במודע ובין אם לא, אפשרו לנתינה ולקבלה הפנימיים הללו להתרחש כעת. אפשרו שיתוף פעולה חדש.

.

.

בתוך האנרגיה הזו של חוזה חדש הנוצר בפנים, קחו את אותו החלק בכם יד ביד, וזכרו כי מדובר בכם.

קחו את החלק הזה יד ביד ולאט לאט פקחו עיניים.

לחזור אל המקום המתבייש

לפני שנסיים אנו מבקשים לומר דבר מה נוסף וחשוב מנקודת המבט שלנו.

הזמן הזה שבתוכו אתם חיים מאפשר בקלות רבה יותר מאי פעם לבטא את מה ומי שאתם רוצים להיות. הדבר נכון לכל תחום בחיים, בין אם מדובר בעבודה ובין אם מדובר במערכות יחסים. בכל תחום אתם יכולים להיות מי שאתם רוצים להיות.

הדרך פתוחה יותר מאי פעם, הקלות שבה אתם יכולים ליצור מציאות גדולה יותר מכפי שהיתה. דווקא בתוך השפע הזה, בתוך הקלות הזו, רבים הולכים לאיבוד. מה באמת אתם רוצים, מה באמת אתם לא רוצים.

אנו מבקשים להזכיר לכם שכאשר אתם נתקלים במחסום, כאשר אתם חווים חוויה בתוך המציאות שלכם שבה הדברים אינם כפי שאתם רוצים, שהם אינם פתוחים כפי שהם יכולים להיות, חזרו פנימה והעזרו בתרגיל שעשינו איתכם או המציאו תרגילים אחרים.

חזרו פנימה אל אותו החלק בכם שמתבייש, אל אותו המקום הכואב שאיננו רוצה להתבטא, אל אותו החלק המבקש להסתתר. חזרו אליו, שהו בתוכו, שבו איתו, בתוך הרגש. תנו לזכרונות לעלות, לרגשות להיות. בקשו את ההדרכה והנוכחות של אלו המלווים אתכם בתוך המקום הכואב.

אתם עשויים להרגיש מכווצים יותר מכפי שהרגשתם. אולי לכאורה סגורים יותר. אבל בתוך החוויה הזו של סגירות נפתחת דלת חשה.

ככל שההתנגדות הפנימית המתבטאת בבושה ובכאב נחשפת, כך היא מתמוססת. כאשר אתם אינכם מצליחים להגשים את מי שאתם רוצים להיות, חזרו פנימה אל המקום המבקש סגירות. אפשרו ביטוי למקום המתבייש וכך תוכלו לבטא את מי שאתם באמת.

בשלב זה אנו נסיים.

שמחנו,

אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"אם תשבו אל מול עצמכם ותתבוננו בכל אותם דברים שהם לכאורה לא בסדר, מה שתגלו בצד השני – זו אהבה"
"האנרגיה אשר אתם נמצאים בתוכה עכשיו, היא קופצנית במיוחד. אין שקט באופן שבו האנרגיה נוכחת". תקשור חדש
"דווקא הוויתור על שליטה והכניעה העמוקה אל הריבוי היא אשר מחזירה אתכם להיות מי שאתם באמת"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546