ההדרכה החודשית: ארבעת השיעורים של טוהר (ספטמבר 2020)

טוהר מדברים על ארבעה שיעורים בהם כדאי להתמקד בחודש זה – מה מבקש ריפוי ומה מבקש חיזוק וטיפוח, במטרה ליצור את השינוי האפשרי לנו

תהליך השינוי שאנו עוברים כולל מפגש עם מקומות בעצמנו המבקשים ריפוי, ופותח דלתות אל החדש והלא נודע. התהליך דינמי במהותו, ומעת לעת נחשפים ונפתחים מקומות אחרים המבקשים את תשומת הלב שלנו. טוהר כאן, בתקשור מיוחד זה, כדי לעזור לנו להתחבר אל החלקים בנו המבקשים חיבור מחדש. 

טוהר מדברים בתחילת התקשור על המתרחש בעולם בתקופה זו, על כך באותה המידה שחשוב לעזור לשנות את העולם, חשוב להמשיך ולשנות את העולם בתוכנו. הם מזכירים לנו שכל מה שאנו מזהים בחוץ קיים בתוכנו, וכי ככל שאנו נשתנה, אנו נעזור לעולם להשתנות.

בפתיח של התקשור הם מציעים תרגיל שיעזור לכם לזהות איזה שינוי אתם יכולים לממש בחייכם. בהמשך הם מציעים ארבעה שיעורים להתמקד בהם בחודש ספטמבר:

– להביא עדינות לעצמנו: טוהר מציעים דרכים פרקטיות להעמיק את העדינות שלנו לעצמנו, מסבירים מה אנו עשויים לפגוש בדרך וכיצד להתמודד עם האתגר שיכול להיווצר בתהליך זה.

– לסלוח למאבק: אחד השיעורים של טוהר בחודש אוגוסט היה להעמיק את הסליחה, והם מציעים להמשיך ולעסוק בנושא גם בחודש זה. אבל מה קורה אם אנחנו במאבק עם עצמנו ולא מצליחים לצאת מזה? טוהר מתייחסים לכך בחלק זה של התקשור.

– לשים לב לסינכרוניות: הקסם קורה מסביבנו יותר ויותר, אבל קל לנו להתעלם מכך. טוהר מתארים כיצד הוא יכול להתממש וכיצד להתייחס אליו.

– להכיר בחולשה: השיעור האחרון של טוהר לחודש זה עוסק בחולשה. הם מסבירים כי זה נושא שהם יעסקו בו בהמשך ומציעים מה לעשות עם החולשה שלנו בחודש זה.

***

מוזמנות ומוזמנים להצטרף לקבוצת ווטסאפ ייעודית, בה תקבלו עדכונים בכל פעם שפוסט חדש עולה לערוץ (הקבוצה סגורה לדיונים). אפשר להצטרף כאן.

דיון

אחרי שצפיתם, הקשבתם ו/או תרגלתם, שתפו את החוויה שלכם בתגובות. מבטיח להגיב כמיטב יכולתי, לעודד, לייעץ ולכוון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › להצטרף לשיח
זהו תוכן סגור למנויים

מה מקבלים כאן?

 • מדיטציות מודרכות שישמשו אתכם לריפוי ולהתפתחות.
 • תקשורים נוספים ובלעדיים של טוהר.
 • עבודה עם קלפים להעמקת השינוי.
 • מפגשי הילינג קבוצתיים במיוחד למנויים לערוץ.
 • פרקים מיוחדים ובלעדיים של הפודקאסט "מתחברים".
 • מענה אישי של שחר לשאלות, קשיים ואתגרים.
 • הנחות בלעדיות לקורסים, ספרים ומוצרים חדשים שייצאו בהמשך.

בכל חודש עולים בין 5 ל-8 תכנים חדשים.

מדיטציות מודרכות, תקשורים נוספים ובלעדיים של טוהר, עבודה עם קלפים, מפגשי הילינג קבוצתיים, פרקים מיוחדים של הפודקאסט "מתחברים", מענה אישי של שחר ועוד. בכל חודש עולים בין 5 ל-8 תכנים חדשים.

כדאי לדעת
 • התוכן זמין עבורכם בכל נקודה בזמן (כל עוד אתם מנויים).
 • המנוי מתחדש באופן אוטומטי בכל חודש.
 • ניתן להגיב לכל התכנים, והתגובות חשופות רק למנויי הערוץ.
 • התשלום נעשה בכרטיס אשראי ישראלי בלבד. המנוי עולה 66 שקלים לחודש.

בלחיצה על הצטרפות תועברו לדף התשלום.
הרכישה מאובטחת וניתן לעשותה ללא חשש. לאחר התשלום תקבלו מייל עם פרטי הגישה שלכם לערוץ התוכן.

גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546