יוצרים ריפוי: סדנה מתוקשרת עם טוהר ושחר

16 מפגשי אונליין, המשלבים תקשורים, שיחות, תרגילים ומדיטציות, בהם נלמד כיצד מרפאים כאבים, בעיות ומחסומים, ומאפשרים לשינוי להתרחש * מתחילים ב-30.6

במציאות כואבת, מתסכלת, מייאשת ומפחידה, אנו צריכים ריפוי. אין אם זה הלב שלנו, הנפש שלנו ו/או הגוף שלנו, אנו זקוקים לכך. ריפוי של כאבים, של פחדים, של בעיות ומחסומים; ריפוי שיעזור לנו להרגיש טוב יותר ולחיות טוב יותר.

סדנה זו היא הפעם הראשונה בה טוהר ילמדו באופן מקיף כיצד ליצור ריפוי. בשנים האחרונות הם מציעים יותר ויותר תרגילים וטכניקות, שמהותם היא לעזור לנו בתהליכי הריפוי והשינוי. כעת מגיעה סדנה מקיפה זו, בה הם ילמדו היבטים שונים של ריפוי וכיצד מאפשרים לו להתרחש.

בהתאם לנקודת המבט הייחודית של טוהר ושל שחר בן-פורת, המתקשר, הסדנה מתבססת על עבודה רגשית ועל הקשר שבין חיבור לרגשות לבין ריפוי. מתוך זה הסדנה תעסוק בעבודה עם כוונות, צורות ואמצעים.

זה התקשור של טוהר על הנושא: 

"ריפוי הוא תהליך שנוצר, כאשר אתם לומדים לשים לב למה שאתם צריכים, למה שחסר לכם, לדבר אותו אתם רוצים. אתם לומדים לשים לב, אתם לומדים להרגיש, אתם לומדים לכוון – ואתם לומדים לא להתערב. זה כל הסוד של ריפוי, וכך הוא מתרחש. אך אין זה כה פשוט להרגיש, אין זה כה פשוט לדעת מה אתם צריכים ורוצים וחסרים, אין זה כה פשוט להשפיע, ובמיוחד אין זה כה פשוט להתערב, שכן אתם נוטים להתערב בתהליכים מבלי לדעת זאת, וכך יוצרים בעיות ותקיעויות גם כאשר אתם מבקשים ליצור ריפוי.

"בסדנה זו אנו מבקשים להציג בהרחבה את ההיבטים השונים של תהליכי ריפוי, וכיצד יוצרים אותו ומאפשרים לו להתממש. זהו ריפוי: אתם יוצרים אותו ובו בעת מאפשרים לו, שכן ריפוי הוא דבר מה שאתם יכולים ליצור ובו בעת עליכם לא להתערב בו. לפיכך, אנו נלמד בסדנה זו כיצד להרגיש, כיצד לזהות מה אתם צריכים ורוצים וחסרים, כיצד להשפיע, ובמיוחד כיצד לא להתערב כדי לאפשר לריפוי להתרחש. אנו נעמיק אל תוך עבודה עם כוונות, כיצד כוונה יכולה להשפיע ומתי עדיף להרפות; נעמיק אל תוך עבודה עם צורות, ובאופן ספציפי לעבודה עם ארבע צורות עיקריות, שיכולות לשמש אתכם בתהליכי ריפוי; ונעמיק אל תוך עבודה עם חפצים, כלומר אמצעים מוחשיים שיכולים לסייע לכם להשפיע על מציאות ולאפשר ריפוי.

"יותר מכל, ריפוי מבוסס על הידיעה הפנימית שיש בבני אדם, שיכול להיות אחרת. מתוך ידיעה זו מתחיל תהליך, שרצוף באתגרים ומכשולים. חלקם נובעים מחוסר אמונה, בהחלט, וחלקם נובעים מחוסר ידע. אנו נעסוק בכל אלה בסדנה זו, כדי לסייע לבני אדם לרפא את עצמם ואת עולמם, וליצור, אט אט, עולם טוב יותר מזה שהיה".

16 מפגשים, אחת לשבוע. מתחילים ביום ראשון, 30.6.24. כל מפגש יימשך כשעתיים (20:30-22:30).

בכל מפגש יהיה תקשור של טוהר, ושיחות עם שחר. זאת בנוסף לתרגילים, מדיטציות, זמן לשאלות ותשובות, תובנות וכלים שונים.

שימו לב – הסדנה מחולקת לשני חלקים עיקריים. ניתן להירשם לחלק הראשון, הכולל את 8 המפגשים הראשונים, או להירשם לכל הסדנה, לכל 16 המפגשים.

נושאי המפגשים*:

רגשות 1 – מדוע חשוב להתחבר לרגשות שלכם, מה התפקיד של רגשות בחיים של בריאות ורווחה, ומדוע כדאי לא להאמין לכל הרגשות (אבל להרגיש את כולם).

רגשות 2 – כיצד רגשות מודחקים יוצרים מחסומים, מדוע הרגשות שלכם יכולים לעזור לכם, וכיצד מפרקים מחסומים רגשיים.

רגשות 3 – מדוע אתם מתערבים בתהליכים שאתם עוברים, איזה צורך אתם מנסים למלא בדרך הזו וכיצד אפשר להתנהל אחרת.

רגשות 4 – כיצד מזהים מה באמת אתם צריכים ומה אתם חסרים, מדוע חשוב לא להאמין לכל מה שאתם צריכים, וכיצד נותנים מענה לצרכים ולחוסרים.

כוונות 1 – מהן כוונות, כיצד עובדים איתן וכיצד הן יכולות להשפיע.  

כוונות – ההשפעה של חוסר אונים וחוסר השפעה על המציאות שלכם, ומדוע לא כדאי להתגבר עליהם.

כוונות 3 – הכוונות הנסתרות שלכם, כיצד מגלים אותן, איזו השפעה יש להן וכיצד משנים אותן.  

כוונות – כיצד עובדים עם הרוח כדי ליצור ריפוי, ומדוע לפעמים אין צורך להביע כוונה כלל.  

צורות – נקודה, מה היא מכילה, מה היא מאפשרת וכיצד יוצרים איתה ריפוי. 

צורות – משולש, לאילו מצבים הוא יכול לשמש ואיזו השפעה יכולה להיות לו. 

צורות – מעגל, מה קורה כאשר יוצרים אותו ומה נמצא מחוץ לו. 

צורות – מגן דוד, באילו מצבים אתם יכולים לעבוד איתו ואילו מסרים הוא מביא איתו שיכולים לעזור לכם. 

אמצעים – מים, מהו תפקידם ריפוי וכיצד אתם יכולים להעזר בהם. 

אמצעים – אדמה, האופן שבו החיבור אליה יכול לסייע לכם, מהי אדמה פנימית וכיצד נעזרים בה. 

אמצעים – קריסטלים, כיצד לעבוד איתם באופן שיכול לסייע בריפוי, ומהי ההשפעה של הצורה של הקריסטלים עליכם. 

אמצעים – כל השאר, כלומר כלים נוספים שאתם יכולים להעזר בהם, ומדוע אין זה חשוב מהו הכלי כמו ההרגשה, הכוונה וחוסר ההתערבות. 

בנוסף, בתקשורים שייתקיימו במהלך המפגשים טוהר יעסקו בהרחבה במהות של בעיה, מחלה, תקיעות וריפוי, וכיצד יוצרים אותם. הם יסבירו כיצד אנו יכולים ליצור שינוי גם כאשר זה נראה בלתי אפשרי, ומדוע לפעמים מה שנראה אפשרי אינו יכול להתממש.

*טוהר העבירו בתקשור את נושאי המפגשים.

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. 

הסדנה בנויה כך שתוכלו לחזור ולעבוד איתה גם לאחר שהיא יסתיים בפועל. לשם כך, המפגשים מוקלטים במלואם, ותקבלו את ההקלטות ללא הגבלת זמן. בנוסף, התקשורים שיהיו בסדנה יתומללו.

2,240 שקלים לכל 16 הפגישות, ניתן לשלם ב-5 תשלומים (מנויי טוהר+, יש לכם הנחה עם קופון שמחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ).

1,200 שקלים ל-8 הפגישות הראשונות, ניתן לשלם ב-5 תשלומים (מנויי טוהר+, יש לכם הנחה עם קופון שמחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ).

רוצים להצטרף?

מתי מתחילים:

30.6.24, יום ראשון, 20:30-22:30, מפגש ראשון.

סך הכל 16 מפגשים, אחת לשבוע.

המחיר:

2,240 שקלים לכל 16 הפגישות, ניתן לשלם ב-5 תשלומים (מנויי טוהר+, יש לכם הנחה עם קופון שמחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ).

1,200 שקלים ל-8 הפגישות הראשונות, ניתן לשלם ב-5 תשלומים (מנויי טוהר+, יש לכם הנחה עם קופון שמחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ).

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום.

הסדנה בנויה כך שתוכלו לחזור ולעבוד איתה גם לאחר שהיא יסתיים בפועל. לשם כך, כל המפגשים מוקלטים, ותקבלו את ההקלטות ללא הגבלת זמן. בנוסף, התקשורים שיהיו בסדנה יתומללו.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546