יוצרים רווחה כלכלית עם טוהר ושחר

קורס אונליין המיועד למי שרוצה להרחיב את השפע בחייו * שישה מפגשים, אחת לשבוע, ביום ראשון. מתחילים ב-19.6.22

אני רואה מה קורה: המחירים עולים, הריבית במשק עולה גם כן, ובעיתונים מזהירים מפני מיתון. הפחד מפני העתיד כבר גורם לחברות ולאנשים להתחיל לצמצם הוצאות, וזו הופכת להיות נבואה שמגשימה את עצמה – כאשר אנו מקבלים החלטות כלכליות מתוך פחד שלא יהיה כסף, אנו מגדילים את הסיכוי שלא יהיה, כמו שאומרים, אקספוננציאלית.

אמנם לרוב כדאי שתתיידד מחדש עם כסף, נלמד לעקוב אחרי הוצאות והכנסות, נכיר את ההוצאות המיותרות שלנו ונתאים את ההוצאות להכנסות. אבל הדבר העיקרי שאנו צריכים ללמוד הוא להגדיל את ההכנסות שלנו. בניגוד לפחד שאומר להצטמצם, הדבר הטוב ביותר שאנו יכולים לעשות הוא להרחיב את הביטוי שלנו בעולם. כלומר, את המימוש של היכולות והכישרונות שלנו.

השינוי שאפשר וכדאי לעשות אינו קשור רק בכסף ובמימוש של הכישרונות שלנו. הצמצום שאנו חיים בו בא לידי ביטוי בכל מיני התנהגויות – ריצוי, ביטול עצמי, כעס שאנשים לא מבינים אותנו למרות שאנו לא אומרים מה אנו צריכים/רוצים, פחד מפני עימותים שגורם לנו לשתוק במקומות בהם חשוב שנדבר, ויתור על הזדמנויות שנפתחות בפנינו. כל זה יכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני תחומים – בזוגיות, בחברות, ביחסים עם בני משפחה ועם עצמנו, וכמובן להשתקף במצב הכלכלי. אחרי הכל, כדי להרוויח יותר כסף מהיכולות והכישרונות שלנו, אנו צריכים לבטא את עצמנו בקול נחוש ובטוח יותר מכפי שאנו רגילים.

חשוב שנחזק את הידיעה כי אנו ראויים – ראויים להיות במלואנו, להשמיע את הצרכים, הרגשות והרצונות שלנו, ולממש את הכישרונות שלנו, כלומר לתת; וגם ראויים לקבל. לקבל עבודה, לקבל הזדמנות, לקבל אהבה, לקבל כסף. וכסף, כידוע, לא חייב להגיע מעבודה, בוודאי לא מעבודה קשה.

זמנים של טלטלה הם זמנים של הזדמנות – הזדמנות לעשות שינוי וליצור מציאות טובה יותר, רגשית וכלכלית. אני מזמין אתכם לעבור איתי שינוי.

מה מתוכנן:

שישה מפגשים, כל יום ראשון החל מה-19.6.22. כל מפגש יימשך שעתיים (20:30-22:30). בכל מפגש יהיה שילוב של תקשור של טוהר, מדיטציה מודרכת/הילינג, הרצאה-שיחה עם שחר, זמן לשאלות ותשובות, תובנות וכלים שונים.

נושאי המפגשים:

היחסים עם כסף – הבעיה שלנו עם כסף, תפקידו האמיתי של הכסף בחיים שלנו, ואיך הופכים את הכסף לחבר שלנו (ומה אומרים לנו החובות שלנו).

הצמצום הרגשי-כלכלי – הביטויים השונים של הצמצום בו אנו חיים, הגורמים לאותו הצמצום וכיצד מרחיבים את הביטוי שלנו בעולם.

להיות ראוי – הכאב שמנהל את ההתנהגות שלנו, הקשר לרגשי אשמה ולפחד לאבד, וכיצד זה משפיע על המצב הכלכלי שלנו. 

להיות צריך – מדוע קשה לנו לבטא את הצורך שלנו, מדוע החולשה היא נקודת החוזק שלנו, כיצד זה קשור למצב הכלכלי שלנו ואיך משנים את זה.

להסכים לתת – מדוע קשה לנו לתת, כיצד זה קשור ליחסים שלנו עם אנשים – וכסף, ואיך מחזקים את הביטחון שלנו לתת את עצמנו (ומתי להפסיק).

להסכים לקבל – מדוע קשה לנו לקבל, כיצד זה קשור ליחסים שלנו עם אנשים – וכסף, ואיך מחזקים את הביטחון שלנו לקבל את מה שאנו ראויים לו.

כדאי לדעת:

כל משתתף בקורס יקבל תקשור אישי כתוב מטוהר, תשובה לשאלה – מה עוצר אותי מליצור רווחה כלכלית בחיי? במה כדאי לי להתמקד בתהליך זה?

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. המפגשים יוקלטו, וכל מי שנרשם לקורס יקבל אותם לאחר מכן. כך שאם אינכם יכולים להשתתף בשידור החי, תוכלו לצפות בקורס בכל זמן שתרצו.

המחיר:

720 שקלים, ניתן לשלם ב-3 תשלומים.

גילוי נאות:

אני לא מבטיח שהקורס הזה יפתור לכם את הבעיות, שאחרי שש פגישות כל ההתמודדות שלכם תסתיים. מה שתקבלו בקורס הזה הוא תובנות וכלים לעבודה שלכם עם עצמכם על הנושא הזה גם לאחר שהקורס יסתיים.

אני מציע לכם לשקול ברצינות לקבל ליווי כלכלי מקצועי מגופים כמו עמותת פעמונים, במידה ואתם מסתבכים עם ההוצאות וההכנסות שלכם. הקורס הזה יתמקד בפן הרגשי-נפשי, אבל זה לא יכול לבוא במקום התמודדות ישירה עם ההתנהלות הכלכלית העכשווית שלכם.

אני גם מציע לכם לא להסתפק בליווי כלכלי – כדי ליצור רווחה ממשית ויציבה בחיים, חשוב לעבור שינוי פנימי. הקורס הזה יעזור לכם לעבור את השינוי.

רוצים להצטרף?

כן, הקורס הזה הוא בשבילי

מתחילים:

19.6.22, יום ראשון, 20:30-22:30, מפגש ראשון.

סך הכל שישה מפגשים, אחת לשבוע.

המחיר:

720 שקלים, ניתן לשלם באשראי בשלושה תשלומים.

כדאי לדעת: 

כל משתתף בקורס יקבל תקשור אישי כתוב מטוהר, תשובה לשאלה – מה עוצר אותי מליצור רווחה כלכלית בחיי? במה כדאי לי להתמקד בתהליך זה?

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. המפגשים יוקלטו, וכל מי שנרשם לקורס יקבל אותם לאחר מכן. כך שאם אינכם יכולים להשתתף בשידור החי, תוכלו לצפות בקורס בכל זמן שתרצו.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546