להיות בעלי הבית עם טוהר ושחר

סדנת אונליין מתוקשרת, המיועדת למי שרוצה לחיות בטוב בעידן של שינויים ותהפוכות * שישה מפגשים, שישה מפתחות לשינוי * אחת לשבוע, בימי ראשון. מתחילים ב-5.2.23

האינטנסיביות של ההתרחשויות בחיים שלנו, העוצמה של הרגשות שאנו מרגישים, המחשבות שלא תמיד פוסקות ונרגעות – וחוסר האונים שאנו מרגישים ביחס לכל זה. איך משנים את זה? איך משפיעים על זה? מה אפשר לעשות כדי שהדברים יהיו אחרת?

שנת 2023 היא שנת התהפוכות, לפי טוהר, שנה בה המציאות שלנו יכולה לפתע להשתנות ללא הכר. יכולים לקרות דברים שיעוררו בנו שמחה ודברים שיכולים לעורר בנו פחד, וכל זה באינטנסיביות שהולכת ומתעצמת.

אל מול זה ישנם רעיונות רוחניים שכולנו מכירים – שאנו יוצרי המציאות, שהכל קורה לטובה, שאנו יכולים לעשות קסמים ולשנות מציאות. הפער בין החוויה הרגשית-יום-יומית לבין הרעיונות הרוחניים הללו יכול להיות גדול במיוחד, ובמקרים מסוימים זה מביא לחוסר אמונה, ייאוש, תסכול ודיכאון.

סדנת "להיות בעלי הבית" היא דרך לצמצם את הפער. כלומר, ללמוד כיצד ליישם את הרעיונות הרוחניים הללו, וכך להרגיש טוב יותר ולחיות טוב יותר בעולם של שינויים בלתי-פוסקים. פעם אחר פעם טוהר אומרים שההשפעה שלנו על המציאות שלנו גדולה מכפי שאנחנו מבינים. חרף חוויות קשות של חוסר אונים וחוסר השפעה, אנחנו בעלי הבית. אנחנו יכולים להשפיע, לשנות, וגם ללמוד כיצד לעשות זאת.

במציאות בה פועלים כוחות כל כך גדולים וחזקים שמשפיעים על כולנו, זה חשוב שנתחבר לכוח שלנו, שנעמיק את הידיעה הפנימית שאנו יוצרים את המציאות, שאנו בעלי הבית, ושנלמד להשתמש בכוח שלנו כדי ליצור שינוי לטובה.

כמה מילים של טוהר לקראת הקורס הקרוב:

"להיות בעלי הבית, זה מה שאנו מציעים לכם להיזכר בו. להיזכר במפתחות שאיבדתם, בדלתות שיש לכם לפתוח, ביכולת שלכם להכניס את המפתח לחור המנעול, לסובב אותו, ולפתוח דלת למציאות, לחוויה, שאינכם באמת מכירים. אתם יכולים, אם תרצו ותבחרו בכך, להכיר את עצמכם אחרת.

"להיות בעלי הבית זו הצעה לתהפוכה, שכן אתם רגילים לחיות במציאות בה אחרים הם בעלי הבית שלכם, בין אם מדובר באנשים אחרים, במצבים בחיים או ברגשות ובמחשבות שלכם. אתם רגילים להיות חסרי אונים, אבל האמת היא שונה. האמת היא שאתם בעלי הבית, וגם אם אינכם יכולים לשלוט בכל מה שמתרחש ולקבוע כל דבר שקורה, הגישה שלכם למציאות יכולה לשנות את המציאות כולה.

"אתם בעלי הבית, זו ההצעה שלנו בשבילכם. אנו מציעים לכם הזדמנות להיזכר".

מה מתוכנן:

שישה מפגשים, כל יום ראשון החל מה-5.2.23. כל מפגש יימשך כשעתיים (20:30-22:30).

בכל מפגש יהיה תקשור של טוהר, מדיטציה מודרכת/הילינג, שיחה עם שחר, זמן לשאלות ותשובות, תובנות וכלים שונים.

בחלק מהמפגשים יהיה גם תקשור שאלות-תשובות.

נושאי המפגשים:

מפתח ראשון: חוסר אונים – באיזה אופן החוויה האנושית, הקשה להרגשה, היא השער שלכם לבעלות בית. מה עושים במצבים של חוסר אונים, כיצד אתם עוזרים לעצמכם ומה יכול לעזור לכם.

מפתח שני: עוצמה – מדוע אתם מפחדים מהעוצמה שלכם, כיצד אפשר להתחבר אליה, מה קורה כאשר אתם מאבדים אותה, וכיצד אפשר להחזיר אותה לעצמכם.

מפתח שלישי: החיבור לאדמה – מהי האדמה עבור בני האדם, כיצד אתם מעמיקים את החיבור לאדמה ומדוע זה חשוב כל כך בעידן של מהפיכות ותהפוכות.

מפתח רביעי: התמסרות – מדוע חשוב להתמסר למה שמתרחש, מתי כדאי להגיד לא, וכיצד יוצרים שיתוף פעולה כאשר המציאות היא מציאות של התנגדות ומלחמה. 

מפתח חמישי: אפשרויות – מה מגביל אתכם בחיים שלכם, מה באמת אפשרי עבורכם, וכיצד אתם יכולים לקחת את עצמכם למקומות אליהם לא הגעתם עד כה.

מפתח שישי: אחריות – מדוע אתם לא צריכים להרגיש אשמים (ומה ההבדל בין אשמה לאחריות), כיצד משתחררים מעול האשמה, מה זה אומר שהכל בסדר וכיצד זה מתבטא ביום-יום. 

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. 

המפגשים יוקלטו, וכל מי שנרשם לקורס יקבל אותם לאחר מכן. כך שאם אינכם יכולים להשתתף בשידור החי, תוכלו לצפות בקורס בכל זמן שתרצו.

התקשורים בששת המפגשים יתומללו, והמשתתפים יקבלו אותם כתובים.

המחיר:

720 שקלים, ניתן לשלם ב-3 תשלומים.

600 שקלים למנויי טוהר+, קופון ההנחה מחכה לכם בקבוצת בווטסאפ של הערוץ.

רוצים להצטרף?

כן, הסדנה הזו היא בשבילי

מתחילים:

5.2.23, יום ראשון, 20:30-22:30, מפגש ראשון.

סך הכל שישה מפגשים, אחת לשבוע.

המחיר:

720 שקלים, ניתן לשלם באשראי בשלושה תשלומים.

600 שקלים למנויי טוהר+, קופון ההנחה מחכה לכם בקבוצת בווטסאפ של הערוץ.

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. המפגשים יוקלטו, וכל מי שנרשם לקורס יקבל אותם לאחר מכן. כך שאם אינכם יכולים להשתתף בשידור החי, תוכלו לצפות בקורס בכל זמן שתרצו.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546