בואו נעשה סדר: מפגש אונליין עם ורדה דרור

זמן לדבר ביחד על המתרחש, ולגלות פתרונות לקשיים ולבעיות

מפגש אונליין עם ורדה דרור, מורה רוחנית ומפתחת הדרך "חופש להיות"

בזמנים המאתגרים בהם אנו נמצאים, מפגש זה הוא הזדמנות לחוות כיצד, מתוך הסכמה לפגוש את הבלגן שבתוכנו, סדר חדש יכול לקרות

9.4.22, מוצאי שבת, 20:00, מפגש אונליין (זום)

דאגות, פחדים וחרדות, דיכאון, בעיות כלכליות ומריבות, כל אלה הם ביטויים שונים לבלגן איתו אנו מתמודדים ביום-יום. על פניו אין חדש, אך בשנים האחרונות כל זה הולך ומתעצם.

הקורונה, המלחמה המתרחשת באוקראינה, הפוליטיקאים, כל אלה משפיעים על חיינו ומעצימים את הקשיים איתם אנו מתמודדים. אך אנו לא תלויים בהם כדי להרגיש טוב יותר ולחיות טוב יותר. כדי ששינוי חיובי יקרה בחיינו, אנו צריכים להכיר מה גורם לבלגן ולגלות כיצד אפשר לעשות בו סדר. כלומר, מה מתרחש בעולם הרגשי שלנו, במערכת היחסים שלנו עם עצמנו, שזקוק לאוורור ולשינוי.

במפגש המתוכנן (9.4.22, 20:00), אנחנו נתמקד במה שמטריד אתכם ומעסיק אתכם, בבלגן איתו אתם מתמודדים. נדבר על קשיים ובעיות, ועל השינוי הפנימי שכדאי לעשות כדי ליצור מציאות טובה יותר – גם כדי להרגיש טוב יותר וגם כדי שחיי היום-יום יהיו אלגנטיים יותר.

המפגש מבוסס על שיחה, ואפשר, אם אתם רוצים, לשלוח שאלות מראש למייל הזה.

צילום: אלסין דוידי

מתי המפגש מתרחש?

מוצאי שבת, 9.4.22, 20:00.

היכן המפגש מתקיים?

בעזרת זום מכל מחשב, טאבלט או סלולאר.

המחיר?

100 שקלים.

אפשר לשלם בפייבוקס, פייפאל או העברה בנקאית (כפתורי התשלום בתחתית העמוד).

"חופש להיות" היא דרך רוחנית אותה פיתחה המורה הרוחנית ורדה דרור. דרך זו מבוססת על תפיסה האומרת כי במטרה להגיע אל מיצוי הפוטנציאל ומימוש החופש האישי של כל אחד, יש צורך להתיידד ולרפא את הרגשות הפגועים והמודחקים של האדם.

כבני אדם אנו בנויים מרגשות, היגיון וגוף. שיתוף הפעולה בין שלושת החלקים גורם ללב שלנו להיפתח ויחד איתו החמלה, הרגישות, ההומור והאינטליגנציה שלנו גדלים. כיום אנו חיים בעולם בו ההיגיון מפותח מאוד, הגוף מקבל יותר ויותר התייחסות, אך הרגשות עדיין סובלים מניכור, הזנחה ושיפוט.

יותר ויותר אנשים מבינים שיש להתייחס לרגשות, אך התפיסה הרווחת אומרת כי יש רגשות שליליים שצריך להימנע מהם ורגשות חיוביים שכדאי לטפח.

התפיסה של "חופש להיות" אומרת כי כל רגש חיובי במהותו. עלינו ללמוד להרגיש את הרגשות השליליים ללא שיפוט, עד תום. ההתמסרות לרגשות יוצרת שינוי עמוק ומהותי – היא הופכת אותנו לבריאים יותר, חכמים יותר ובעלי יכולת להגשים את מלוא הפוטנציאל שלנו בחיים.

רוצים להצטרף?

9.4.22, מוצאי שבת, 20:00, מפגש אונליין (זום)

מתי המפגש מתרחש?

מוצאי שבת, 9.4.22, 20:00.

היכן המפגש מתקיים?

בעזרת זום מכל מחשב, טאבלט או סלולאר.

המחיר?

100 שקלים.

אפשר לשלם בפייבוקס, פייפאל או העברה בנקאית.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546