התחלה חדשה: מפגש ריפוי קבוצתי

מפגש הילינג לריפוי הציפייה לסוף העולם המוטבעת בנו, וחיזוק האופטימיות הקיימת בתוכנו * המפגש מבוסס על מידע מקיף שהתקבל בתקשור של טוהר * 16.2, 21:00-22:00, אונליין

בשנת 1987 התרחשה ההתכנסות ההרמונית, אירוע תודעתי בו בחרה האנושות לשנות את הנתיב שבו היא התפתחה עד אז.

במקום להגיע לחורבן כולל דרך מלחמת עולם שלישית קטלנית במיוחד, בחרה האנושות בנתיב חדש של התפתחות, של יציאה מהחושך והצטרפות למשפחת האור. בהתאם לכך החל התהליך בו אנו נמצאים, של חשיפה וגילוי ושינוי סדרי העולם בו אנו חיים. מידע זה נמסר לפני שנים רבות על ידי הישות קריון, אותו מתקשר לי קרול.

בשנת 2012 דיברו טוהר לראשונה על מאפיין שיש לכל מי מאיתנו שנולדו לפני 1987. הם אומרים שנולדנו לעולם הזה בידיעה שאנו ניקח חלק בסוף העולם, שכן הסוף היה כבר מתוכנן וידוע. הבחירה כאמור השתנתה, אבל בתוכנו קיים עדיין החלק אשר יודע שהסוף מגיע ומצפה לו. ידיעה זו משפיעה עלינו מאוד – היא יכולה לגרום לנו להתרכז במה שלא עובד נכון ולראות בזה סימנים של הסוף המתקרב. זה גורם לפסימיות, ייאוש וחוסר תקווה, ומביא אותנו לפספס את השינויים החשובים והטובים שכן מתרחשים בעולמנו.

בתקשור שהתקיים בשנת 2012, טוהר מסרו כך:

"ישנה עבודה שצריכה להיעשות, שהיא אנרגטית במהותה, שתתרחש ברבדים שאינם רגשיים. ישנן שאריות, אם תרצו; ישנם זיכרונות; קול מסויים הפועל בתוככם ומדבר על סוף. אנרגיה מסויימת המוטבעת בכם, אנרגיה שניתן להסירה. אנו מבקשים מכם לעשות עבודה שאינכם יודעים איך לעשות אותה. אם תסכימו לעשות אותה, אתם כבר תדעו איך. תוכלו להגיע לרבדים עמוקים יותר מאלה שאתם מכירים, רבדים עמוקים, נסתרים, של ה-DNA שלכם, ולעשות התאמה מחדש. ישנו קצר בתוך ה-DNA, הגורם לחוסר תקשורת בין הווה לעבר, בין עבר לעתיד ובין עתיד להווה. אנו מבקשים מכם ומציעים לכם לחבר את החוטים המנותקים. לבנות מחדש תקשורת, שתזרים למקום שבו אתם נמצאים אנרגיה חדשה מהמקום שבו אתם נמצאים באמת".

בתקשור שהתקיים מוקדם יותר החודש, טוהר חזרו ודיברו על הציפייה לסוף העולם, שמוטבעת במי שנולד לפני 1987. הם תיארו את זה פעם נוספת, והדגישו כמה חשוב לרפא את הציפייה הזו.

המפגש הזה נוצר בדיוק לשם כך.

מה מתוכנן:

מפגש של שעה, במרכזו הילינג שיישלח מרחוק לכל המשתתפים, שייארך בין 20 ל-30 דקות.

מטרת ההילינג היא לרפא את הציפייה המוטבעת בנו לסוף העולם, ולחזק את הקשר לליבת האופטימיות הקיימת בנו.

למי זה מתאים:

לכל מי שנולד לפני 1987, מרגיש שהמידע הזה נכון עבורו ורוצה לעבור את תהליך הריפוי.

אין צורך להיות עם ניסיון קודם בקבלת הילינג מרחוק.

מתי זה יקרה:

יום חמישי, ה-16.2, בשעה 21:00-22:00.

כדאי לדעת:

המפגש יוקלט כדי לאפשר לעבור את התהליך בזמנכם החופשי, ולעבור אותו שוב במידה ותרצו בכך.

המחיר:

40 שקלים.

רוצים להצטרף?

כן, אני רוצה להצטרף למפגש הריפוי

מתי זה יקרה:

יום חמישי, ה-16.2, בשעה 21:00-22:00.

כדאי לדעת:

המפגש יוקלט כדי לאפשר לעבור את התהליך בזמנכם החופשי, ולעבור אותו שוב במידה ותרצו בכך.

המחיר:

40 שקלים.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546