סדנת חיבור מחדש

לאורך דורות על דורות למדנו להזניח חלק חשוב במכלול של מי שאנחנו - החלק הרגשי, האינטואיטיבי, הרגיש, אשר מחובר לעולמות השונים, פנימיים וחיצוניים. זה החלק בנו שיודע לבכות ולצחוק ויודע גם לתקשר עם ישויות ולהקשיב לאינטואיציה. למדנו להסתמך על הצד ההגיוני, הראציונלי, המסתפק בחמשת החושים, וכך יצרנו חוסר גדול אשר משפיע על תחומי החיים השונים שלנו.

מידע והרשמה לסדנה הנפתחת ב-9.12.19

לאורך דורות על דורות למדנו להזניח חלק חשוב במכלול של מי שאנחנו – החלק הרגשי, האינטואיטיבי, הרגיש, אשר מחובר לעולמות השונים, פנימיים וחיצוניים. זה החלק בנו שיודע לבכות ולצחוק ויודע גם לתקשר עם ישויות ולהקשיב לאינטואיציה. למדנו להסתמך על הצד ההגיוני, הראציונלי, המסתפק בחמשת החושים, וכך יצרנו חוסר גדול אשר משפיע על תחומי החיים השונים שלנו.

סדנה זו מיועדת למי שרוצה להתחבר מחדש לאותו החלק. ללמוד להרגיש מחדש ומתוך זה לתקשר מחדש. אני משתמש במילה "מחדש" כי פעם, כשהיינו קטנים, היינו כאלה – מרגישים, מתקשרים מחוברים. אבל זה נסגר, במידה כזו או אחרת. וכיום, בתקופה בה אנו חיים, קל מאי-פעם להתחבר מחדש.

הסדנה מחולקת לשני חלקים. בשמונת המפגשים הראשונים אנו נתמקד ברגשות שלנו – נכיר אותם, נתיידד איתם, נלמד להרגיש אותם ללא התערבות. נלמד התמסרות מהי, בה המיינד אינו מתערב, המביאה לאלכימיה של התודעה. 

בשמונת המפגשים הבאים נתמקד בללמוד לתקשר עם המדריכים שלנו. נגלה ביחד את יכולת התקשור של כל אחד, נתרגל ביחד, ונחשוף ונרפא אמונות ורגשות העוצרים אותנו מלתקשר בחופשיות. המשתתפים ילמדו כיצד לתקשר לעצמם ונתרגל גם לתקשר אחד לשני. 

הסדנה מבוססת על שיחות ושיתוף ומשלבת גם מדיטציות, תרגילי דימיון מודרך, תקשורים של טוהר ועוד. לסדנה אין מבנה קבוע החוזר על עצמו, כך שהתוכן נקבע בהתאם למשתתפים. 

מפגש ראשון: 9.12.19, יום שני, 11:00-14:00. הסדנה תתקיים אחת לשבוע למשך 16 מפגשים (ב-10.2 וב-9.3 לא יהיו פגישות). 

מקום: עין ורד 5, דירה 3, תל אביב.

מחיר:  170 שקלים לפגישה (משלמים בכל פגישה עבור אותה פגישה בלבד). 

הרשמה: יש צורך בהרשמה מראש (ראו בהמשך העמוד). מספר המשתתפים מוגבל לשמונה אנשים.

אם יש שאלות וצורך בפרטים נוספים דברו איתי, 054-4226546 (שחר)

כל המידע אודות הסדנה

דברים שיש לי לומר על תקשור ועל מה שאנו מתמודדים איתו בדרך:

לומדים לתקשר: תקשור זו מערכת יחסים

לומדים לתקשר: מה עושים עם הספק?

לומדים לתקשר: מה עושים עם הספק?

מוכנים?

הצטרפות לסדנה

להרשמה לסדנת חיבור מחדש
מלאו את הפרטים שלכם כאן

מחיר:

170 שקלים לפגישה*

* משלמים בכל פגישה עבור אותה פגישה בלבד. 

גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546