ארבעת היסודות של ההגשמה העצמית: סדנה מתוקשרת עם טוהר ושחר

8 מפגשי אונליין, המשלבים תקשורים, שיחות ומדיטציות, בהם נלמד כיצד מגשימים רצונות וחלומות * מתחילים ב-15.2

לפני מספר שבועות טוהר העבירו במפתיע מידע חדש, הקשור בהגשמה עצמית. הם פירטו את ארבעת היסודות של ההגשמה העצמית, תוך הם מסבירים כמה חשוב להתמקד בהם כדי ליצור לעצמנו את המציאות שאנו רוצים. 

אם אתם מכירים את הגישה האומרת להרפות מהעתיד ולהתרכז בכאן ועכשיו, אז טוהר נותנים, לראשונה, את הפרקטיקה של ה"כאן ועכשיו": ההיבטים בהם כדאי להתמקד בהווה כדי ליצור עתיד אחר, חדש, כזה שאנו רוצים.

הסדנה החדשה מתבססת על המידע החדש, וביחד עם טוהר אנו נעמיק אל תוך ארבעת היסודות: הרגשות, הרצונות, היכולות והמגבלות. 

זה התקשור של טוהר על הנושא: 

"אנו מבקשים להתייחס לציפיות שלכם, כבני אדם, ביחס לעתיד. ציפיות שאומרות שישנם דברים שיכולים לקרות וישנם דברים שלא יכולים לקרות. בהתאם לכך אתם תגדירו את עצמכם כריאליים או כמחוברים למציאות. עקב כך אתם לפעמים תרגישו ייאוש או חוסר תקווה, משום שמה שאתם מצפים לו אינו יכול לקרות ומה שקורה אינו מה שאתם מצפים לו. לפעמים תרגישו תקווה, שיכולה להתעצם ולהפוך להיות לאחיזה באפשרות שמשהו יקרה, גם אם חלק בכם אומר שאין סיכוי.

"פעמים רבות מציעים לכם להרפות מציפיות, כמו לא להתעסק בכלל במה יקרה או לא יקרה, במה אפשרי או לא אפשרי, אלא רק להסכים להיות. מציעים לכם לחזק את עצמכם, לתמוך בעצמכם, כדי שתוכלו להגדיל יותר, להכיל יותר ואז מה שאפשרי יוכל להתממש יותר בקלות. אנו מצטרפים להמלצה, בהחלט. אנו איננו כאן כדי לומר שעליכם לאחוז בעתיד. בין אם להתייאש ממנו ובין אם לקוות שהוא יהיה שונה מהווה, זו בכל מקרה אחיזה. אנו איננו מציעים לכם לאחוז בעתיד. תקווה וייאוש, שתיהן קשורות בעתיד, ואנו שואלים מה קורה בהווה.

"כאשר אתם נעים בין תקווה לבין ייאוש, אתם מתרחקים מעצמכם. כאשר אתם שואלים את עצמכם מה קורה עכשיו, אתם חוזרים לעצמכם. שכן מה שקורה עכשיו הוא מה שקורה בתוככם, במציאות שלכם, והוא מה שקובע.

"מה קורה עכשיו? מהם הרגשות שאתם מרגישים עכשיו? מהם הרצונות שיש לכם עכשיו? מהן היכולות שיש לכם עכשיו, מהן המגבלות?

"אילו רגשות כדאי להרגיש? אילו רצונות כדאי להיזכר בהם ולהתחבר אליהם? אילו יכולות יש לכם לממש את אותן היכולות? מהן המגבלות שמונעות מכם להגשים דברים מסוימים, בין אם משום שכרגע זה לא מתאים למי שאתם, ובין אם משום שברצון שלכם יש חוסר התאמה למי שאתם? עליכם להכיר במגבלות כדי לוודא שאתם משקיעים את עצמכם ברצונות המתאימים לכם.

"חיזרו להווה, עזבו את התקווה והייאוש. מהם הרגשות כעת, מהם הרצונות כעת, מהן היכולות כעת, מהן המגבלות כעת. תשובות לארבע השאלות הללו תיתן לכם מפה, שתאפשר לכם לדעת מה יש לרפא, מה יש לחזק, מה כדאי להכיר ועל מה כדאי לוותר. כך תוכלו לנווט את עצמכם טוב יותר בתוך מציאות זו, שיש בה בלגן רב. יהיה לכם יותר קל לנוע עם עצמכם ולגלות, תוך כדי תנועת החיים, מה יכול להתממש. 

"לעיתים מה שיכול להתממש יתעלה על הציפיות ולעיתים יהיה פחות מציפיות, אבל אם אין ציפיות, זה לא משנה. אם אתם חוזרים להווה, אתם מגדילים את האפשרות שלכם להיות יותר מופתעים, בהחלט, יותר נינוחים, בהחלט, ולחיות חיים שמתאימים למי שאתם, בהחלט. 

"זו הפרקטיקה שאנו מציעים לכם, בעודכם מרפים מהעתיד ומתמקדים בכאן ועכשיו. מה שקורה ב'כאן ועכשיו' זה רגשות להרגיש, רצונות לרצות, יכולות להגשים בעזרתן ומגבלות להכיר בהן. בזה כדאי להתמקד".

מה מתוכנן:

8 מפגשים, אחת לשבוע. מתחילים ביום חמישי, ה-15.2.22. כל מפגש יימשך כשעתיים (20:30-22:30).

בכל מפגש יהיה תקשור של טוהר, ושיחות עם שחר. זאת בנוסף למדיטציה מודרכת, זמן לשאלות ותשובות, תובנות וכלים שונים.

נושאי המפגשים*:

רגשות 1 – מדוע אסור לכם להתלהב, מדוע ההתלהבות בכלל חשובה, ואיך לומדים ליהנות מהדרך ולא רק מהמטרה.

רגשות 2 – מה התפקיד של הפחד בתהליך, כיצד אתם משלבים את הרגשות שלכם בדרך, ועל מה כדאי להסתכל בעודכם מתמודדים עם רגשות שמכבידים עליכם.

רצונות 1 – האם מותר לכם להיות אגואיסטים, מדוע חשוב להגזים, וכיצד אתם מגלים מה באמת אתם רוצים.

רצונות 2 – כיצד מתמודדים עם רצונות סותרים, ומה עושים עם הפחד שאומר לכם שאתם מפספסים. 

יכולות 1 – מהן האיכויות שמהוות אתכם, איך מגלים מה באמת אתם יכולים, והאם יש דבר שהוא בלתי אפשרי. 

יכולות 2 – מה עושים עם חוסר אמונה, כיצד אתם מתמודדים עם הפחד שאומר שתיכשלו, ומדוע לא כדאי להקשיב לאף אחד (ובו זמנית לכולם).

מגבלות 1 – מדוע חשוב לגלות מהן המגבלות שלכם, והאם צריך להסתפק בהן. 

מגבלות 2 – מתי מגבלה הופכת להיות גבול, מתי גבול הוא בעצם מגבלה, וכיצד יוצרים עתיד חדש. 

*טוהר העבירו בתקשור את נושאי המפגשים.

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. 

הסדנה בנויה כך שתוכלו לחזור ולעבוד איתה גם לאחר שהיא יסתיים בפועל. לשם כך, המפגשים מוקלטים במלואם, ותקבלו את ההקלטות ללא הגבלת זמן. בנוסף, התקשורים שיהיו בסדנה יתומללו.

המחיר:

1,120 שקלים, ניתן לשלם ב-4 תשלומים (מנויי טוהר+, יש לכם הנחה עם קופון שמחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ).

רוצים להצטרף?

כן, הסדנה הזו היא בשבילי

מתי מתחילים:

15.2.23, יום חמישי, 20:30-22:30, מפגש ראשון.

סך הכל 8 מפגשים, אחת לשבוע.

המחיר:

1,120 שקלים, ניתן לשלם באשראי ב-4 תשלומים (מנויי טוהר+, יש לכם הנחה שמחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ).

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום.

הסדנה בנויה כך שתוכלו לחזור ולעבוד איתה גם לאחר שהיא יסתיים בפועל. לשם כך, כל המפגשים מוקלטים, ותקבלו את ההקלטות ללא הגבלת זמן. בנוסף, התקשורים שיהיו בסדנה יתומללו.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546