קורס יוצרים זוגיות אחרת

קורס און-ליין עם טוהר ושחר בן-פורת, המיועד למי שרוצה ליצור זוגיות חדשה בחייו.

ארבעה מפגשים, ימי חמישי בערב חמישי. מתחילים ב-23.1.2020

13 שנים של אהבות חד סיטריות, של רומנים קצרים ומערכת יחסים אחת שנמשכה חודשים ספורים. הרבה אכזבה, תסכול ושברון לב מסוגים שונים. כך נראו חיי האהבה שלי מאז התחלתי לחפש בן זוג: מגיל 17 ועד גיל 30.

ואז זה קרה, חודש וחצי אחרי יומולדת 30. פגישה שהפכה לדייט שהביאה לעוד דייט, וכך נוצרה זוגיות הרבה יותר טובה ממה שחשבתי שיכולה להיות לי. בלי משחקי הארד טו גט מעייפים, בלי שקרים והעמדות פנים. חברות ממשית למסע ולחיים עם אהבה עמוקה ורחבה כאחד. מאז עברו 13 שנה, אנחנו נשואים אבל בעיקר מחוברים בכל כך הרבה מובנים.

מה עשיתי בשביל שזה יקרה? לא דמיינתי איך הוא יראה או מה יהיה בינינו (מה שקורה בפועל הוא הרבה יותר מכל מה שדמיינתי אי פעם); לא הרגשתי מוכן או בשל לזוגיות; ולא הייתי אופטימי וחדור אמונה. הייתי, כאמור, בעיקר מתוסכל וחסר אמונה.

אז איך זה קרה? בכל שנות רווקותי עשיתי עבודת עומק על ההתנגדות הפנימית, שלרוב היתה סמויה. על הפחד מהשינוי ומהחשיפה ומהאינטימיות שיש בזוגיות, על האשמה והבושה שעצרו אותי בדרך. עשיתי עבודה עם החלקים בתוכי שפגשתי דרך אותם גברים איתם יצאתי ושבהם התאהבתי, חלקים פגועים במיוחד שבאו לידי ביטוי במשחקי משיכה-דחייה כואבים. 

ולא, לא סיימתי לטפל בכל זה ואז נכנסתי לזוגיות. מה שקרה הוא שנוצרה מסה קריטית של ריפוי, אשר אפשרה לדלת הזו להיפתח. ולא, לא ידעתי שאני בשל ומוכן; היא נפתחה כאשר הייתי מוכן. 

טוהר, שחר בן פורת
טוהר, שחר בן פורת

באופן טבעי, בכל 20 השנים בהן אני עובד עם אנשים, עזרתי להרבה אנשים עם הקושי שלהם ליצור זוגיות (וגם לטפח זוגיות, אתגר בפני עצמו).
מתוך המסע הפרטי שלי ומתוך העזרה שיכולתי לתת לאנשים, החלטתי ליצור את קורס האון-ליין החדש, “יוצרים זוגיות אחרת”. הכוונה היא כפולה: גם ליצור את הזוגיות בדרך אחרת, וגם ליצור זוגיות אחרת ממה שאנו מכירים. כלומר, זוגיות טובה ומתאימה בדרך שונה ממה שמקובל.


חשוב לי להדגיש – איני מבטיח כי בסיום הקורס הזה תהיו בזוגיות. זה קורס בו נעמיק אל תוך ארבעה אתגרים עיקריים שעוצרים אותנו מיצירה של זוגיות, ואתם תקבלו תובנות וכלים שיעזרו לכם להתמודד עם אותם האתגרים בדרך לשינוי המיוחל. הקורס הזה הוא עזרה בדרך שלכם אל עבר זוגיות חדשה ומספקת. 

כל מפגש מורכב מהרצאה, תקשור של טוהר, מדיטציה מודרכת, זמן לשאלות ותשובות, תובנות וכלים שונים. טוהר נתנו בתקשור את הנושא של כל מפגש:

  • לפגוש את ה’לא’ – מדוע אנו מתנגדים לזוגיות, כיצד מאתרים את ההתנגדות ומה עושים איתה.
  • הרצון להיות ביחד – האם עלי לדעת מה אני רוצה, מדוע כדאי לוותר על הרצון – ומדוע חשוב לחזק אותו. 
  • הסכנה והמתנה שבאהבה – מדוע אהבה מפחידה אותנו, מה אנו יכולים לגלות כשהיא מתרחשת וממה עלינו להסכים להיפרד. 
  • אש התשוקה – מדוע עלינו להסכים לבעור בתוך הביחד, כיצד זה קשור לרוח ואיך יוצרים את ההסכמה מחדש.

המפגשים ייערכו בעזרת תוכנת Zoom, אליה ניתן להתחבר מכל מחשב או סלולארי. המפגשים יוקלטו וכל מי שנרשם לקורס יקבל אותם לאחר מכן. אם אינכם יכולים להשתתף בשידור החי, תוכלו לצפות בקורס בכל זמן שתרצו.

עוד שני דברים שחשוב לדעת:

  • המשתתפים בקורס יוכלו להצטרף לקבוצת ווטסאפ ייעודית בה אפשר יהיה לשתף בתובנות ובחוויות מהמפגשים ולקבל עוד הכוונה.
  • כל מי שיירשם לקורס יקבל במתנה תקשור אישי כתוב של טוהר, תשובה לשאלה “מה עוצר אותי מליצור זוגיות חדשה בחיי? במה כדאי לי להתמקד בעבודה הפנימית שלי?”. 

רוצים להצטרף?

מפגש ראשון: יום חמישי, ה - 23.1.20

מחיר: 440 שקלים

לכל ארבעת המפגשים, כולל התקשור האישי הכתוב מטוהר.

תאריכי המפגשים הנוספים: ימי חמישי, 30.1.20, 13.2.20 ו-20.2.20. 
שעה: 20:30-22:30. 
מקום: דרך תוכנת Zoom, מכל מחשב, טאבלט או סלולארי. ** כל המפגשים מוקלטים, והם יישלחו למשתתפים לאחר מכן, כך שאפשר להצטרף לקורס גם אם אינכם פנויים באותם התאריכים ** 

אם יש שאלות וצורך בפרטים נוספים דברו איתי, 054-4226546 (שחר)

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546