מעבר לתודעת "יש": קורס קיץ מתוקשר עם טוהר ושחר

12 מפגשי אונליין, המשלבים תקשורים, שיחות, מדיטציות והילינג, בהם נלמד מהי תודעת "יש" וכיצד לחיות אותה ביום-יום * מתחילים ב-18.6

הרעיון לקורס החדש נולד בעקבות התקשור המרכזי של טוהר לחודש מרץ 2023.

בתקשור, טוהר דיברו ארוכות על המאפיינים של תודעת "אין" בה אנו חיים כבר אלפי שנים, ומהי תודעת "יש", שאליה אנו עוברים. בעתיד הרחוק, זו תהיה התודעה בה כל בני האדם יחיו, והאופן בו אנו חיים כיום, יהיה פעם חלק מההיסטוריה. בקורס החדש, אנחנו נלמד כיצד לחיות את העתיד הזה כבר כיום. כלומר, כיחד לחיות, הלכה למעשה, ביום-יום, מתוך תודעה של "יש".

כדי להבין קצת במה מדובר, הנה חלק מהתקשור של טוהר, שנקרא, איך לא, "המעבר לתודעת 'יש'":

"'יש' היא התודעה שאתם יוצרים יותר ויותר. זו תודעה הרואה את הקיים ומחברת את מה שנתפס כבלתי ניתן לחיבור. יותר מכך, היא מחברת את מה שבני אדם אפילו לא רואים כאפשרי לחיבור, משום שבני אדם לרוב מתנהלים בתוך 'כן' ו'לא'. כשהם ב'לא', הם לא רואים את ה'כן' וכשהם ב'כן', הם לא רואים את ה'לא'.

"כאשר אדם לא רואה את ההופכי, הוא איננו יודע שיש הופכי, ואז הוא איננו יודע שאפשר לחבר, שאפשר ליצור שיתוף פעולה. זו התודעה של 'אין'. זה מה שקורה – אתם אומרים כן ואז מישהו אחר אומר לא, או המציאות אומרת לא, ומה שאתם רוצים אינו מצליח, ואז אתם מגיבים לזה, בין אם באופן רגשי ובין אם באופן התנהגותי, באופנים שונים, בדרכים שונים. יש לכם צורות תגובה שונות ומגוונות, אבל התגובות שלכם תמיד מבוססות על הפרדה. הן מבוססות על כך שאתם נמצאים בקוטב אחד, והמציאות, בהיבט כזה או אחר שלה, נמצאת בקוטב אחר, ואתם אינכם קשורים לקוטב האחר. אתם אינכם רואים ששני הקטבים נמצאים באותו עולם, ושיש מה שמחבר ביניהם.

"כאשר אתם אינכם רואים זאת, אתם אינכם מודעים לכך, ואז אתם מתחילים להיות במריבה, בוויכוח, במאבק, במלחמה, בכעס, בשנאה, בקורבנות, ברגשות שונים ותגובות שונות. אז, אתם רוצים וזה לא קורה. אז אתם מתנגדים אבל בכל זאת, אתם חייבים. אז מי שאתם רוצים להיות לא יכול להיות, מה שאתם רוצים שיהיה לא יכול להיות, ומה שרוצה שיהיה, אתם לא רוצים אותו. זה המאבק.

"תודעה של 'יש' היא תודעה הרואה את ה'כן' ואת ה'לא' ויוצרת מיזוג. היא מזהה מה אומר כן, היא מזהה מה אומר לא; מתוך מה בתוככם נובע ה'כן', מתוך מה בתוככם נובע ה'לא'; ואז מגלה כיצד אפשר ליצור שיתוף פעולה. האם יש אשמה לרפא או פחד לרפא, האם יש נחישות או תשוקה שכדאי לחזק, האם ישנה הקשבה שכדאי ליצור, אולי פעולה אחרת שכדאי ליצור. זה מה שקורה בתודעה של 'יש', ואליה אתם עוברים יותר ויותר.

"אנו חוזרים ומזכירים את השאלה שאנו מציעים, 'מה טוב במה שנתפס כלא טוב?'. אם אתם מסוגלים לראות את מה שטוב במה שנתפס כלא טוב, מה טוב ב'לא', מה טוב בהתנגדות, מה טוב במעצור, אתם עוברים לתודעה של 'יש'. זאת משום שאז אתם מזהים את החוכמה שיש בכל – יש חוכמה ב'כן' ויש חוכמה ב'לא', ואתם מזהים כיצד ה'לא' יכול לעזור להגשמה של ה'כן', גם אם באופן שונה ובקצב שונה מכפי שתכננתם או רציתם או קיוויתם.

"באופן הזה, אתם יוצאים הלכה למעשה מתודעה של קורבנות לתודעה של בעלות בית, לחופש חדש ומרחב חדש של בחירה חופשית. זוהי התודעה של ה'יש'".

מה מתוכנן:

12 מפגשים, החל מה-18.6.22 ועד ה-10.9 (למעט ה-2.7). כל מפגש יימשך כשעתיים (20:30-22:30).

המפגשים ייערכו אונליין, בזום.

הקורס בנוי כך שתוכלו לחזור ולעבוד איתו גם לאחר שהקורס יסתיים בפועל. לשם כך, הקורס מוקלט במלואו, ותקבלו את ההקלטות ללא הגבלת זמן. התקשורים שיהיו בקורס יתומללו.

בכל מפגש יהיה תקשור של טוהר, ושיחות עם שחר. זאת בנוסף למדיטציה מודרכת/הילינג, זמן לשאלות ותשובות, תובנות וכלים שונים. בחלק מהמפגשים יהיו גם תקשורים שאלות-תשובות (תקשורים אלו לא יתומללו).

נושאי המפגשים*:

תודעת "אין" – מה מאפיין אותה ומה יוצר אותה – פגישת מבוא.

תודעת "יש" – מה מאפיין אותה וכיצד עוברים אליה – המשך פגישת מבוא.

דואליות – מה מאפיין את המבנה של התודעה האנושית, כיצד היא משפיעה עליכם ומהם האתגרים שהיא יוצרת לכם.

פחד – מה אחראי על הפיצול של התודעה האנושית, מהי הבחירה האלוהית הקשורה במציאות זו, וכיצד יש להתייחס לפחד שלכם.

התנגדות – מדוע אתם מתנגדים לדברים שאינכם אוהבים, וכיצד אתם יוצרים שיתוף פעולה במקום התנגדות.

צמצום – מדוע אתם חיים בצמצום, מה יוצר שפע, וכיצד מגיעים לשם.

אהבה – האם עליכם לאהוב כדי להשתנות, כיצד שינוי מאפשר לאהבה להתגלות, ומדוע זה מסובך כל כך לאהוב את עצמכם.

יש מספיק – האם יכול להיות שאין באמת חוסר, כיצד אתם יוצרים רווחה, ומה ההבדל בין רווחה לבין שפע.

התחדשות – כיצד רותמים את כוחות הטבע לטובת תהליכי השינוי שלכם, ומה זה אומר לחזור לטבע האמיתי שלכם.

הומור – כיצד לוקחים דברים קלות, ומדוע כדאי לכם להיות כבדים לפעמים.

תעוזה – כיצד אפשר להפוך את הפחד למנוע לשינוי, וכיצד חוצים גבולות שאין סיבה לשים אותם.

שיתוף פעולה – מהי המהות של תודעת "יש", וכיצד מיישמים זאת בחיי היום-יום שלכם גם אם זה נראה בלתי אפשרי.

*טוהר העבירו בתקשור את נושאי המפגשים.

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום. 

המפגשים יוקלטו, וכל מי שנרשם לקורס יקבל אותם לאחר מכן. כך שאם אינכם יכולים להשתתף בשידור החי, תוכלו לצפות בקורס בכל זמן שתרצו.

המחיר:

1,560 שקלים, ניתן לשלם ב-5 תשלומים (מנויי טוהר+, יש לכם הנחה עם קופון שמחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ).

רוצים להצטרף?

כן, הקורס הזה הוא בשבילי

מתחילים:

18.6.22, יום ראשון, 20:30-22:30, מפגש ראשון.

סך הכל 12 מפגשים, אחת לשבוע (מדלגים על המפגש ב-2.7).

המחיר:

1,560 שקלים, ניתן לשלם באשראי ב-5 תשלומים (מנויי טוהר+, יש לכם הנחה שמחכה לכם בקבוצת הווטסאפ של הערוץ).

כדאי לדעת:

המפגשים ייערכו אונליין, בזום.

הקורס בנוי כך שתוכלו לחזור ולעבוד איתו גם לאחר שהקורס יסתיים בפועל. לשם כך, הקורס מוקלט במלואו, ותקבלו את ההקלטות ללא הגבלת זמן. התקשורים שיהיו בקורס יתומללו.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546