טוהר+

ערוץ תוכן מתקדם הכולל תקשורים מיוחדים, מדיטציות מרפאות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם בעולם זה

בעולם המשתנה בו אנו חיים, אנו מתמודדים עם אי ודאות, עם רגשות סוערים ועם מצבים מפתיעים בהם אנו צריכים להגיב ולבחור את הבחירות הנכונות לנו ביותר. במילים אחרות, החיים הפכו להיות מאתגרים מתמיד, שכן לא תמיד אנחנו יודעים מה לעשות עם מה שאנחנו מרגישים, איך להגיב לסיטואציות השונות וכיצד לזהות את האפשרות הטובה ביותר עבורנו.

בשביל זה אנחנו כאן, טוהר ואני (שחר): אנחנו מסייעים לאנשים לחיות את הטוב ביותר האפשרי – ליצור יציבות בתוך הסערה, לחולל שינויים בתחומי החיים השונים, ולממש ביום-יום את הרעיונות השונים של הרוח.

בערוץ החדש אנחנו לוקחים את כל זה צעד גדול קדימה (ופנימה). זהו ערוץ תוכן מיוחד, ובו תכנים בלעדיים שיעזרו לכם לחיות אחרת – כלומר, מתוך חופש הוויה ובחירה ולא מתוך כלא של פחד, כאב, ביקורת ואשמה, המצמצם ומגביל.

בתחילת כל חודש עולה לערוץ התקשור "ההדרכה החודשית: ארבעת השיעורים של טוהר". תקשור זה נמכר בנפרד תמורת 40 שקלים, והוא חלק מהתכנים שמנויי הערוץ מקבלים. התקשור הזה הוא רק ההתחלה: בהמשך כל חודש עולים תכנים נוספים אשר מעמיקים את המסרים שטוהר מעבירים באותו תקשור, ועוברים לכם ליצור עוד אהבה, עוד שינוי ועוד מימוש עצמי בעולם.

מה מקבלים כאן?

* מדיטציות מודרכות שישמשו אתכם לריפוי ולהתפתחות.

* תקשורים נוספים ובלעדיים של טוהר.

* עבודה עם קלפים להעמקת השינוי.

* מפגשי הילינג קבוצתיים במיוחד למנויים לערוץ.

* פרקים מיוחדים ובלעדיים של הפודקאסט "מתחברים".

* מענה אישי של שחר לשאלות, קשיים ואתגרים.

* הנחות בלעדיות לקורסים, מפגשי תקשור, ספרים ומוצרים חדשים שייצאו בהמשך.

בכל חודש עולים בין 5 ל-6 תכנים חדשים.

המחיר:

66 שקלים לחודש בלבד.

אשמח שתצטרפו אלי למסע. 

רוצים להצטרף?

כמה מילים על תהליך ההצטרפות לערוץ:

בלחיצה על הכפתור שבצד ימין  אני רוצה להצטרף לטוהר+ (רכישה באשראי)  אתם עוברים לדף התשלום. הרכישה מאובטחת וניתן לעשותה ללא חשש. לאחר סיום התהליך תקבלו מייל עם פרטי הגישה שלכם לערוץ התוכן. מאותו רגע, וכל עוד אתם מנויים, תוכלו להיכנס לערוץ בכל שעה ביממה וליהנות מהתקשורים, המדיטציות, תהליכי ההילינג והתרגילים השונים. 

חשוב לדעת:

* המנוי עולה 66 שקלים לחודש.

* התשלום נעשה בכרטיס אשראי ישראלי בלבד. 

* המנוי מתחדש באופן אוטומטי בכל חודש.

* התוכן זמין עבורכם בכל נקודה בזמן (כל עוד אתם מנויים).

* ניתן להגיב לכל התכנים בערוץ, ואני אענה לתגובות השונות ואכוון אנשים בהתאם לצורך. והתגובות חשופות רק למי שמנוי לערוץ.

* התכנים בערוץ הם סרטונים.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546