היא במסע רוחני מגיל צעיר, תלמידה של ורדה דרור, ומזה שנים רבות מלווה אנשים במסע שלהם ומטפלת בריפוי רגשי
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אני מלווה אנשים ומטפלת בריפוי רגשי מאז שנת 1998. העיקרון המרכזי המנחה אותי הוא שהרגשות הם המפתחות שלנו להכרת עצמנו, ללימוד ולשינוי.

למעשה, כל אותם הרגשות שאנחנו מכנים רגשות "שליליים" ועושים הכל כדי להימנע מלהרגיש אותם, הם השער שדרכו, בעזרת ליווי ותמיכה, ניתן להגיע למקום של ריפוי והשלמה עם עצמנו.

במהלך העבודה שלי, אני נפגשת עם אנשים באופן פרטי, לפגישות המשלבות שיחה והילינג ונמשכות בין שעה וחצי לשעתיים. אני מלווה זוגות המגיעים אלי כדי למצוא את שורש הקושי שהם חווים במערכת היחסים שלהם, וליצור מחדש חברות וקירבה.

במקביל אני מנחה קבוצות מודעות, המבוססות על אותו העיקרון, כאשר הפגישות משלבות שיחות ומדיטציות. אני מקיימת מעת לעת סדנאות Self Healing, במהלכן מקבלים המשתתפים כלים לעזור לעצמם בזמנים של מצוקה רגשית, וזאת בעזרת הילינג.

תלמידת רוח מאז שנת 1996, ומאז שנת 1998 לומדת אצל המורה הרוחנית ורדה דרור, מפתחת הדרך "חופש להיות".

לפרטים נוספים לגבי טיפולים וקבוצות אפשר לפנות אלי בטל' 050-7506816 או בדף הפייסבוק שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

60 דק' האזנה
ריאיון עם המורה הרוחנית ורדה דרור על החשיבות של הרגשות שלנו, כיצד החוקים שאנו שמים לרגשות שלנו משפיעים על חיי היום-יום שלנו, מה טוב בכעס ומהי המתנה שבדיכאון
6 דק' קריאה
מודעה קטנה בין שלל מודעות הכרויות חוללה שינוי עצום בחיים שלי. כך פגשתי לראשונה את ורדה דרור והתחלתי ללכת בדרך ששינתה את כל חיי
5 דק' קריאה
מילים אלו לקוחות מתוך הספר שלי “חופש להיות”, אסופה של טורים שכתבתי לירחון “העידן החדש – עידן האור” אותו ערכתי בשנת 1989-1992 (הספר יצא לאור בשנת 1994)
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546