חופש להיות

סדנה לאנשים הרוצים להכיר את עצמם ולחיות מתוך רצון ובחירה חופשית

בהנחיית שחר בן-פורת


 

לזהות אותם, את הרגשות, את האמונות והתפישות. לזהות ולהכיר מה מניע אותי, כדי ליצור את השינוי שאני רוצה ליצור בחיי.

ואז להרגיש, עד תום, את כל הרגשות. להתמסר למי שאני כעת כדי לאפשר לאלכימיה להתרחש. כך אני משתנה, והמציאות שלי משתנה.

מה משתנה בדרך הזו? אני נזכר שאני בסדר כמו שאני, שמותר לי להיות כפי שאני. חופש נוצר, חופש להיות מי שאני, להביע את עצמי ולממש את עצמי. חופש מאסור ומותר, חופש מביקורת וכעס, חופש מפחד ואשמה. חופש. 

כאשר פגשתי את ורדה דרור לראשונה, לפני יותר מ-26 שנה, הצטרפתי לסדנה שלה, בה היא לימדה כיצד להביא את הרוחניות ליום-יום. עם השנים הפכה הסדנה לדרך חיים, בה לומדים חופש להיות. 

במהלך השנים התחלתי ללמד את הדרך הזו בעצמי, בקבוצות ובאופן פרטי. כלומר, מותר לנו להיות מי שאנחנו, ואנו יכולים לבחור את החיים שלנו בהתאם למה שאנו רוצים ולא להתפשר לפי מה שאנו חייבים. הדרך הזו שינתה לטובה את חיי, וכך גם את החיים של אנשים רבים אחרים. 

כעת אני פותח קבוצה חדשה, המיועדת לאנשים הרוצים להכיר את עצמם, להרגיש את עצמם, להיות עצמם. להשתחרר ממגבלות של חובה ופשרה, ולחיות בהתאם לרצון ולבחירה. 

מה יקרה בסדנה הזו?

אנחנו נדבר כדי לגלות ולהכיר את מה שקיים בתוכנו, ברבדים הנסתרים: רגשות, אמונות וזיכרונות המשפיעים על היום-יום שלנו, ויוצרים מגבלות ופשרות. נכיר כדי לשנות, שכן המודעות היא מחוללת השינוי. 

לפעמים נתרגל מדיטציות ביחד או נשתמש בכלים אחרים שיעזרו לנו להעמיק את החיבור שלנו פנימה ואת השינוי שאנו רוצים ליצור בחיינו. כלים שתוכלו להשתמש בהם ביום-יום שלכם כדי לעזור לעצמכם עם האתגרים השונים. 

לסדנה אין מבנה קבוע - התוכן נקבע בהתאם למשתתפים ולמה שיתרחש במפגשים. 

מפגש ראשון: 8.9.20, ימי שלישי, 19:30-22:30. הסדנה תתקיים אחת לשבוע, אין לה תאריך סיום ידוע מראש. בהתאם לרצון של המשתתפים. 

מקום: הסדנה תתרחש כל כולה בזום.

מחיר:  170 שקלים למפגש. התשלום נעשה עבור המפגש בו משתתפים; אין תשלומים מראש ולא משלמים עבור מפגשים בהם לא יכולים להשתתף. 

הרשמה: מספר המשתתפים מוגבל לשישה אנשים. אפשר להירשם לאחר שיחה איתי בטל' 054-4226546 (שחר). 
אתם מוזמנים לקרוא ארבעה מאמרים שכתבתי, בהם אני מתאר את ארבעת המרכיבים העיקריים של הדרך "חופש להיות"