טוהר מעמיקים את ההסבר שלהם את האנרגיה החדשה שנכנסת לעולם בתקופה זו, ממה היא מורכבת, כיצד היא משפיעה עלינו, ומזכירים איך להתייחס לפחד שעולה בתהליך שינוי זה

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. אנו מתחילים במפגש נוסף, זמן לעסוק במה שמתרחש, במה שבני אדם עשויים להגדיר בתור 'הפרעות'. אנו מבקשים לדבר על הרובד האנרגטי של השינוי, שבני אדם עשויים לעיתים להגדיר בתור שיבוש; שכן הם מאבדים את עצמם ופוגשים את עצמם, והמעבר הוא אינו תמיד חלק, הוא אינו תמיד פשוט.

הסיבה שהוא איננו תמיד פשוט היא משום שאתם לעיתים נאלצים, אם אפשר להגדיר זאת כך, לעזוב את מה שהיה וללכת לעבר מה שיכול להיות.

העובדה שזה איננו נעשה לגמרי מבחירה מודעת, ובניגוד לפחדים כאלו ואחרים הקיימים בתוך בני אדם, גורמת לכך שהפעולה הנדרשת של שחרור והתמסרות היא איננה חלקה, היא איננה קלה. מכאן שבני אדם עשויים לחוות כיצד נוצר שיבוש, כיצד מתקיימת הפרעה במה שבני אדם עשויים להגדיר בתור תדר, או בתור הרגשה, או בתור תחושה.

למעשה, מה שקורה הוא שאתם מפעילים מחדש חלקים בכם שהיו חסרי פעולה. אם אפשר לומר זאת באופן הזה, אז אתם פותחים דלתות שהיו סגורות, לעיתים סגורות במשך עידנים רבים. דמיינו דלת שהייתה סגורה במשך זמן רב, הצירים שלה לא יעבדו באופן האלגנטי ביותר. זה מה שקורה גם בזמן זה עבור בני אדם: התנועה היא איננה חלקה. אתם חסרים, אם אפשר להגדיר זאת כך, מידה של גמישות שיכולה לאפשר לכם תנועה יותר קלה בתוך מה שמשתנה.

אנו מתארים מצב שאי אפשר באופן מהותי לשנות אותו. כלומר, אינכם יכולים לצפות מעצמכם לפתח באופן מהיר גמישות שחסרה. כך שמה שאפשר לעשות הוא להבין את הדברים כפי שהם, ובמקום לחפש מה הבעיה, לאפשר לדינמיקה המסוימת הזו להתרחש כפי שהיא מתרחשת.

באופן הזה, שיש בו יותר מתן אפשרות, אתם יכולים לחצות את השינוי הזה אשר מתקיים באופן שהוא יותר קל, באופן שהוא יותר פשוט עבור מי שאתם. במילים אחרות, אנו מציעים לא להתאמץ להפסיק את המאמץ, ולא להתנגד להתנגדות שקיימת, אלא להסכים לנוע עם עצמכם באופן שבו אתם פועלים, באופן שבו השינוי המתקיים בזמן הזה משפיע עליכם.

חוזרים להיות מי שאנחנו

אנו נוסיף ונאמר ונציע, שאל תנסו להתרכז בפתיחה של הדלת, זה איננו העיקר, למרות שהחוויה הרגשית עשויה להיות דרמטית.

אתם נפרדים מהתפישה שהייתה לכם לגבי עצמכם וחווים את עצמכם אחרת, והמעבר הזה עשוי להיות כאמור, דרמטי. הוא עשוי להיות זה שימשוך את מלוא תשומת הלב שלכם. אתם עשויים להשתהות אל מול שינויים המתחילים להתממש ולהתמקד במה שאתם כבר לא.

אנו, במקום זה, מציעים שתשאירו מקום למי שאתם כן. ליתר דיוק, למי שאתם הופכים להיות, למה שמתחיל להיפתח, אל מה שמסתתר מעבר לדלת. העניין אשר יש לו חשיבות ארוכת טווח הוא לא מי אתם מפסיקים להיות, אלא מי אתם חוזרים להיות. זו נקודה שיש לה משמעות רבה.

אתם אינכם הופכים להיות אנשים אחרים כמו שאתם חוזרים להיות מי שאתם. מאחר ואתם עושים זאת בנקודה בתהליך ההתפתחות שלכם, בנקודה בזמן של הגיל הביולוגי שלכם, שלא הייתם בה עד כה, אתם עשויים להרגיש ולתרגם מציאות זו כאילו אתם הופכים להיות אנשים שאתם אינכם מכירים.

אבל זה נכון רק לגבי המעטפת, לגבי האופן שבו החיבור מחדש לעצמכם יהפוך להיות מציאות. בפועל, במהות של הדברים, אתם חוזרים להיות מי שאתם, אל איכויות שהיו והסתתרו. לעיתים הן באו לידי ביטוי באופן חלקי, פעמים אחרות הן היו קבורות באופן כזה שלא היה להן כל זכר.

השינוי שבני אדם עוברים עשוי להרגיש דרמטי, בהחלט, אבל זה רק משום הפער שהיה קיים בין מי שאתם רגילים להיות לבין אותם החלקים אליהם אתם מתחברים מחדש. בפועל, במהות של הדברים, אתם חוזרים להיות מי שאתם. וככל שתסכימו לראות זאת כך, המעבר, השינוי אשר מתרחש, יכול להיות יותר קל. ההטמעה של אותו שינוי, היא יכולה להיות יותר פשוטה.

אהבה ללא תנאי היוצרת יש מאין

אנו מדברים בזמנים אלו על אנרגיה חדשה, זו השנה הזו של ההיסטוריה החדשה. מבט עמוק אל תוך ההיסטוריה שלכם ומתוך זה נפתחת האפשרות לראות ולחיות עתיד חדש. בזמן זה – וכבר זמן מה שזה קורה – נכנסת לעולם זה, לממד זה, ומתעוררת בתוכו, אנרגיה שלא הייתה נוכחת במלואה, נגדיר זאת כך, ואולי אף בכלל לא, בזמנים בהם עולם זה היה מיושב.

זו אנרגיה מסוימת מאוד, תדר של אהבה ללא תנאי, כזה אשר יכול ליצור יש מאין. זו דרך אחת לתאר ולהגדיר את האנרגיה הזו – אהבה ללא תנאי היוצרת יש מאין.

משום כך היא נושאת בתוכה את החותם האלוהי של הדואליות האנושית באופן שיוצר שלם. כלומר, זהב וכסף, הבסיס האנרגטי לדואליות של כדור הארץ, יום ולילה, טוב ורע, אור וחושך.

אנרגיה זו מביאה איתה את הזהב והכסף המשולבים ביחד באופן מאוזן. כאשר זה קורה, כאשר השניים שלכאורה הם הפוכים זה לזה באים משולבים זה בזה, נפתחת הדרך ליצירה של יש מאין.

במילים אחרות, אפשר לומר כי תהליך זה מתאפיין בעלייה ברמת היכולת שלכם ליצור את המציאות כפי שאתם רוצים שהיא תהיה. זה אומר שהפנימיות שלכם יוצרת את החיצוניות שלכם באופן שקשה יהיה להתחמק ממנו.

גם אם הדבר עשוי להיות זר לאופן שבו אתם רגילים להתנהל בעולם זה, אז במצבים בהם אתם מרגישים שאתם שקועים עמוק בתוך דואליות של כן ולא, של רצון וחוסר רצון, כאשר אתם נמצאים בחומר ואנטי חומר, כאשר אתם נמצאים בלב של הניגודיות, הזמינו אל תוך זה אנרגיה זו של זהב וכסף.

כאשר אתם אינכם יודעים איך להגשים רצון שבו זמנית אתם מפוחדים מלהגשים אותו; במצב בו אתם מבולבלים כי אינכם יודעים באמת מה אתם רוצים; במצב בו אתם מרגישים רצון לנוע בו זמנית בשני כיוונים מנוגדים;  הזמינו אל תוך החוויה, אל תוך הסיטואציה, אל תוך המציאות, אנרגיה זו של זהב וכסף.

הזמינו את האנרגיה ובקשו את האפשרות לראות בבהירות את המציאות כפי שהיא ואל מעבר אליה. שכן אנרגיה זו של זהב וכסף, זה מה שהיא עושה – היא מאפשרת לראות בבהירות את הדברים ואל מעבר להם. היא מאפשרת לראות את הדואליות האנושית, ואל מעבר אליה את הרצון האלוהי או הלבבי או הנשמתי. אתם יכולים לחוות ולראות בו זמנית את כל הקצוות הפנימיים ואת האפשרויות הגלומות מעבר לכך.

כאשר אתם מזמינים את האנרגיה הזו לבוא לסייע, אינכם צריכים לעשות משהו מיוחד. אין צורך להזמין אותה לארוחה והיא לא זקוקה למקום לישון. אתם לא צריכים לשנות את סדר היום שלכם בשביל לארח אותה. היא עשויה להרגיש לעיתים כמו אורחת, אבל היא למעשה הבית שממנו אתם באים. החוויה שעשויה להיות לעיתים, שאנרגיה זו מרגישה כמו זרה, זה רק משום שאתם אינכם זוכרים את המקום ממנו הכל נובע.

אז הזמינו את האנרגיה הזו שתבוא לסייע, לא צריך לעשות משהו מיוחד. אם תרצו, עשו מדיטציה כדי לחוות את החיבור הזה באופן יותר מלא. אפשר גם לעשות זאת במצב שהוא איננו מדיטטיבי באופן מובהק. רק הביעו כוונה ובקשו לפגוש את האנרגיה הזו ולחוות אותה ולבקש ולקבל את העזרה שלה.

זהו תדר שעשוי להיות מעניין לבני אדם – אהבה ללא תנאי היוצרת יש מאין, שילוב של אהבה ואור באופן שאינכם מכירים.

התרחבות של הראייה

זמן זה מאפשר יותר בקלות להתחיל לקרקע את האנרגיה הזו אל תוך הגוף. להתחיל לעבוד איתה כדי להכיר בקיומה, כדי להיזכר ברבדים שהם מעבר למודע, בעצם קיומה ובאפשרות לשתף איתה פעולה.

אפשר לומר כי זהו זמן הסתגלות, שכן בשלב מסוים לא יהיה בכך צורך וחיבור זה יהפוך להיות טבעי. אבל בזמן הקרוב, עשו זאת באופן מודע, מכוון, גם אם הוא מלאכותי. בקשו מהאנרגיה הזו לבוא ולעזור והרגילו את עצמכם לעזרה מסוג זה, לשיתוף פעולה מסוג זה.

ואנו נאמר עוד דבר מה אחד ביחס לזה – אל תיבהלו, עד כמה שאפשר, מההשפעות שלה. לא משום שהיא הולכת לעשות משהו מפחיד, אלא משום שהיא הולכת להרחיב את הראייה שלכם, לעיתים באופן ניכר. היא עשויה להרחיב את שדה הראייה לעיתים באופן כה חד, שאתם עשויים להיבהל מלראות לפתע חלקים במציאות שאינכם רגילים לראות.

אז אם יש פחד, אם עולה בהלה, אל תילחמו ברגש כמובן. אבל אנו גם אומרים שאין צורך להיבהל יתר על המידה, שאפשר להיות, לתת לפחד להיות ולחלוף. שכן כל זה מביא אתכם לכדי התרחבות, לחזרה אל מי שאתם.

הזימון הזה, או הבקשה הזו לעזרה מאותה אנרגיה, יאפשר לכם לקרקע זאת יותר בקלות. היעזרו באדמה לצורך זה, הטמיעו שורשים ונוכחות ומודעות מתוך עצמכם אל האדמה עצמה, שכן חיבור אנרגטי ותודעתי עמוק יותר אל האדמה, יאפשר לפנות מקום לאותה אנרגיה וליצור את החיבור הנדרש לטובת שיתוף פעולה זה.

אז האדמה יכולה לעזור לכם, בהחלט, בתהליך זה של שינוי. ומתוך זה כל מה שניתן או אפשר לעשות, הוא רק להזמין אנרגיה זו של אהבה ללא תנאי היוצרת יש מאין, ולאפשר לה לעשות את שלה.

אז אלו הם הדברים שלנו לפעם זו.

שמחנו, אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

בתקשור האחרון של טוהר לשנת 2019 הם מתארים במספר מילים את מה שעברנו בשנה החולפת ומתחילים לדבר על שנת 2020, על התעוררתו של קסם ועל ההכחשה הקשורה בכך
העולם נע בין התחדשות לבין פחד ממשי, המשפיע עלינו ברמה האישית והקוקלטיבית. בתקשור זה טוהר מתארים את מה שמתרחש ומציעים מה לעשות ולא לעשות בזמנים אלו
12 דק' קריאה
בתקשור החדש טוהר מציגים את האופן בו האנרגיה משפעה עלינו בתקופה זו – החלקים בנו שעלינו לפגוש ולהיפרד מהם, והחלקים שעלינו לפגוש ולאמץ מחדש
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546