מדיטציה מודרכת זו מיועדת לריפוי היחסים שיש לנו עם כסף בדרך ליצירת שפע ורווחה כלכלית (אורך המדיטציה: 14 דקות)
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

המצאתי את המדיטציה הזו בסדנאות שפע שהעברתי לפני אי אלו שנים. הרעיון פשוט: יושבים בתנוחה נוחה ומפזרים על הגוף מספר שטרות של כסף (המספר אינו משנה, גם לא ערך השטרות). במדיטציה עצמה מתרכזים באנרגיה של הכסף וברגשות שאנרגיה זו מעוררת בתוכנו.

בכל פעם שאני מעביר את המדיטציה הזו, אנשים סיפרו לאחר מכן על תחושות פיזיות ורגשות לא פשוטים שעלו במהלך המדיטציה: התכווצויות שונות, קשיי נשימה, כאבים ועוד. הסיפורים הללו מחזקים אותי בכל פעם מחדש בהבנה שיש לנו יחסים מורכבים מאוד עם הכסף עצמו; וכדי ליצור שפע ורווחה כלכלית בחיים, אחד הדברים שחשוב לעבוד עליהם הוא ריפוי היחסים הללו.

בקבוצה שאני מלמד היה לנו בשבוע שעבר שיעור על כסף, בו הנחתי את המדיטציה הזו – אותה גם הקלטתי כדי שתוכלו לתרגל אותה בעצמכם. רק זכרו לא להיבהל מתחושות ורגשות שעולים במהלך המדיטציה, זה בהחלט יכול לקרות – וזה עובר.

אני ממליץ לתרגל את המדיטציה באופן קבוע כדי ליצור ריפוי לעומק, אך היו גמישים ביחס לתדירות; אין חובה לתרגל אותה כל יום/יומיים/שלושה, אלא מתי שאתם מרגישים בכך צורך.

אורך המדיטציה: 14 דקות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' צפייה
מתמודדים על בעיות כלכליות ו/או בעיות פיזיות שונות? מוטרדים מהמצב ומהאופן בו הוא משפיע עליכם? אם כן, היכנסו לצפות בתקשור, כדי להיזכר שאתם יכולים ליצור שינוי
30 דק' האזנה
בפרק החדש, המיועד בעיקר לעצמאיים העוסקים בתחומי רוח, תועה ורפואה משלימה, אני מספר כיצד אפשר לשווק את עצמנו ובו זמנית ליהנות מהדרך
12 דק' צפייה
פייסבוק לייב שמתמקד בקשר בין תחושת ה'לא ראוי' לבין המצב הכלכלי שלנו. וגם אם אין לכם בעיה כלכלית, כדאי לצפות בו
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546