"המהות של אלוהות היא תשוקה. המהות של מסע ההתפתחות הוא הבעה של רצון. בחיבור לרצונות ולתשוקות שלכם, אתם מתחברים לאלוהות"

שואלים אותנו בזמן האחרון מדוע האלוהות התפצלה לכדי חלקיקים, מדוע הנשמות נכנסות לגוף פעם אחר פעם, מדוע הבחירה באתגר של חיים בתוך גוף אנושי ובאתגרים אחרים, שונים או דומים, המתקיימים בעולמות אחרים, בממדים אחרים.  מדוע כל זה קורה?

הסיבה פשוטה וגם אם היא אמורה להיות בלתי נתפסת באוזניים אנושיות היא עדיין פשוטה: זה היה הרצון, זו היתה התשוקה.

זה היה רצון אלוהי להכרות עצמית, זו היתה תשוקה אלוהית להכרות עצמית אשר הניעו את מה שבני אדם קוראים לו המפץ הגדול. זה מה שיצר את ההתפצלות האלוהית, את אותה התחלקות ראשונית, זה מה שמניע, זה מה שדוחף את ההתפתחות של הכל. זו תשוקה, זה רצון.

אז באים בני האדם ומספרים לעצמם סיפור והסיפור אומר שהם לא צריכים לרצות יותר מדי, שהם לא צריכים להשתוקק, שהם צריכים להסתפק במועט ולוותר על האגו. כך הם יהיו בני אדם סלחניים יותר, מקבלים יותר, עדינים יותר, אוהבים יותר, קרובים יותר לאלוהים. אנו מסתכלים על בני אדם ההולכים באמונה הזו ומתרחקים מעצמם ותוהים מתי הם יסכימו לחזור הביתה.

המהות של אלוהות היא תשוקה. המהות של מסע ההתפתחות הוא הבעה של רצון. בכך שאתם מאפשרים לעצמכם להתחבר לרצונות ולתשוקות שלכם, אתם מתחברים למהות האלוהית.

יש לכם סיפור מורכב עד מאוד עם התשוקות שלכם משום שהפכתם חלק מהתשוקות שלכם להתמכרות ויש תשוקות שאתם מנסים לכסות בחול ולהגיד שהן לא קיימות. אתם מנסים להיות מעבר ומעל לתשוקות כאלה ואחרות או הופכים תשוקות מסוימות לחזות הכל, זו אותה התמכרות שרבים מנסים להפרד ממנה. זה האגו המרחף מעל ומהווה סמן להתנהגות שלילית לא נכונה, למשהו שצריך לשנות.

אנו כאן בשביל לומר שאם אתם באמת רוצים לחיות את החיים שלכם במלואכם, אם אתם באמת רוצים לחוות חוויה פנימית של מימוש וסיפוק, הרי שהרצונות שלכם, התשוקות שלכם, הם מה שאתם צריכים יותר ויותר להתחבר אליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546