"המהות של אלוהות היא תשוקה. המהות של מסע ההתפתחות הוא הבעה של רצון. בחיבור לרצונות ולתשוקות שלכם, אתם מתחברים לאלוהות"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

שואלים אותנו בזמן האחרון מדוע האלוהות התפצלה לכדי חלקיקים, מדוע הנשמות נכנסות לגוף פעם אחר פעם, מדוע הבחירה באתגר של חיים בתוך גוף אנושי ובאתגרים אחרים, שונים או דומים, המתקיימים בעולמות אחרים, בממדים אחרים.  מדוע כל זה קורה?

הסיבה פשוטה וגם אם היא אמורה להיות בלתי נתפסת באוזניים אנושיות היא עדיין פשוטה: זה היה הרצון, זו היתה התשוקה.

זה היה רצון אלוהי להכרות עצמית, זו היתה תשוקה אלוהית להכרות עצמית אשר הניעו את מה שבני אדם קוראים לו המפץ הגדול. זה מה שיצר את ההתפצלות האלוהית, את אותה התחלקות ראשונית, זה מה שמניע, זה מה שדוחף את ההתפתחות של הכל. זו תשוקה, זה רצון.

אז באים בני האדם ומספרים לעצמם סיפור והסיפור אומר שהם לא צריכים לרצות יותר מדי, שהם לא צריכים להשתוקק, שהם צריכים להסתפק במועט ולוותר על האגו. כך הם יהיו בני אדם סלחניים יותר, מקבלים יותר, עדינים יותר, אוהבים יותר, קרובים יותר לאלוהים. אנו מסתכלים על בני אדם ההולכים באמונה הזו ומתרחקים מעצמם ותוהים מתי הם יסכימו לחזור הביתה.

המהות של אלוהות היא תשוקה. המהות של מסע ההתפתחות הוא הבעה של רצון. בכך שאתם מאפשרים לעצמכם להתחבר לרצונות ולתשוקות שלכם, אתם מתחברים למהות האלוהית.

יש לכם סיפור מורכב עד מאוד עם התשוקות שלכם משום שהפכתם חלק מהתשוקות שלכם להתמכרות ויש תשוקות שאתם מנסים לכסות בחול ולהגיד שהן לא קיימות. אתם מנסים להיות מעבר ומעל לתשוקות כאלה ואחרות או הופכים תשוקות מסוימות לחזות הכל, זו אותה התמכרות שרבים מנסים להפרד ממנה. זה האגו המרחף מעל ומהווה סמן להתנהגות שלילית לא נכונה, למשהו שצריך לשנות.

אנו כאן בשביל לומר שאם אתם באמת רוצים לחיות את החיים שלכם במלואכם, אם אתם באמת רוצים לחוות חוויה פנימית של מימוש וסיפוק, הרי שהרצונות שלכם, התשוקות שלכם, הם מה שאתם צריכים יותר ויותר להתחבר אליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
השכל הוא כלי חשוב במיוחד, שיכול לעזור רבות בתהליך ההתפתחות שלנו. אך באותה המידה, אם לא נהיה בתשומת לב, הוא ימשיך להיות הסוהר שלנו וימנע מאיתנו התפתחות של ממש
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546