לאנרגיה המינית יש תפקיד משמעותי, הרבה יותר מאשר להביא ילדים
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

המרכז המיני של בני האדם יש לו תפקיד הרבה יותר גדול מלהביא ילדים לעולם. זהו מרכז החיים, שמתנהלת מתוכו סוג של תקשורת עם כל מה שנמצא.

ישנה חוויה אחרת לגמרי של חיים, כאשר המקום פתוח ומתפקד באופן הרמוני. כאשר זה קורה, אי אפשר לפחד. פחד יכול לדפוק על הדלת, אבל אי אפשר לפתוח אותה, מאחר וכאשר המרכז הזה פתוח זה דומה לאבד את המפתח של הדלת. אי אפשר לפתוח אותה כי אין דרך לעשות זאת.

בגלל העוצמה של זה היא כה גדולה, אצל כל בני האדם בפלנטה הזו זה סגור בצורה כה עמוקה.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב-11.8.03

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' קריאה
להרגיש מוזר, לא שייך, כמו כבשה שחורה, מאומץ או חייזר במשפחה, זה דבר שרבים מאיתנו מרגישים. מדוע זה כך ואיך אפשר לרפא ולשנות את זה? היכנסו לקרוא על כך במאמר זה
30 דק' האזנה
בפרק זה אני צולל אל תוך חווית הדחייה בחיינו, מסביר מה חשוב ללמוד ממנה וכיצד אפשר לשנות את החוויה ואת המציאות
30 דק' האזנה
פרק מיוחד המיועד לכל מי שנמצא בתחילתה של מערכת יחסים זוגית ומתמודד עם צורך, פחד לאבד, דחייה, נטישה וכעס. גם אם זה קשה מאוד, אפשר לחוות זאת אחרת
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546