"את חושבת שהבעיה שלך זה עודף משקל, או נתק מהגוף, אך הבעיה היא הפחד מהעוצמה הפנימית של החיים"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

את מגדירה את עצמך דרך הגוף שלך. את אומרת, 'טוב, הגוף שלי הוא ככה וככה, זה אומר שאני ככה וככה, וזה אומר שאסור לי להיות ככה וככה, ומותר לי להיות ככה וככה'. אז את בכלא, ואת כועסת על הגוף, כי הכל בגלל הגוף.

הגוף הוא לא מי שאת. בהרבה מובנים, הוא מי שאת לא. התפקידים שאת נותנת לגוף שלך הם מי שאת לא. את נותנת לגוף שלך את האחריות להכניס אותך לכלא. בגלל ששכחת את זה את כועסת עליו שבגללו את בכלא. את אינך מסתכלת על הסיבה שבגללה את רוצה להיות בכלא.

את חושבת שהבעיה שלך זה עודף משקל, או נתק מהגוף, אך הבעיה היא הפחד מהעוצמה הפנימית של החיים, ופחד כזה צריך זמן לרפא אותו. הגוף שלך לוקח אותך במסע של הריפוי, הוא המורה דרך, אך הריפוי הוא של פחד, לא של גוף, ובשביל זה את צריכה סבלנות.

התקבל בתקשור נערך בתל-אביב ב-23.5.02

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

3 דק' קריאה
טוהר עונים על השאלה "כיצד אנו יכולים להשפיע לטובה על הבריאות שלנו". כדאי לקרוא
30 דק' האזנה
יש כל מיני סיבות שמניעות אנשים לעשות ברית מילה. בפרק הזה אני ממדבר על אותן סיבות ובעיקר על הסיבה הפרדוקסלית מכולן: למנוע מהילד להיות חריג
4 דק' קריאה
התקשור הזה מיועד לכל מי שמתקשה להתמודד עם צלילים וקולות, לכל מי שמתמודד על קושי בוויסות חושי-שמיעתי, ולכל מי שעוסק בצלילים למטרות ריפוי
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546