"כל אשר דרוש בשביל להפוך את האנרגיה הזו היא בחירה הפוכה מהבחירה המקורית – בחירה לטבוע באור"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

– מהיכן באים כל הפחדים האלה? דיברתם על כאב, ומתחת יש פחדים. מה יש מתחת לפחדים? זיכרונות?

זכרונות הם חלק מאותו מכלול. מה שיש מתחת, בסופו של דבר, היא בחירה. זהו איננו רגש, זוהי החלטה להפנות עורף לאור, או לטבוע בתוכו. הבחירה להפנות עורף מייצרת נתק. הנתק הזה הוא וואקום, שמתחיל להתמלא בפחד. הוואקום אנו מכנים חוסר אמונה מאפשר מקום לפחדים להתנהל.

כאשר ישנו נתק מהאור והחוויה של הנצחיות אובדת, ונכנסת החוויה של הזמניות, הרי שכל פחד אפשרי נובע מתוך זה. הבהלה, הבדידות, הכאב, האשמה, וכל פחד שאת מכירה.

בסופו של דבר, כל אשר דרושה בשביל להפוך את האנרגיה הזו היא בחירה הפוכה מהבחירה המקורית – היא בחירה לטבוע באור; להסתכל עליו, ולהכנס אל תוכו.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב- 11.8.03

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

30 דק' האזנה
התקופה הזו מעלה אצל רבים פחד כמו גם היסטריה וחרדה. אם אתם מתקשים להתמודד עם הרגשות האלה ומחפשים דרך להפסיק אותם, אני ממליץ שתקשיבו למה שיש לי לומר
8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546