"אין זה טבעי להרגיש כאב בגוף או פחד, והדרך היחידה לשחרר אותם היא להביע אותם"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אין זה טבעי להרגיש כאב בגוף או פחד, והדרך היחידה לשחרר אותם היא להביע אותם החוצה בכל דרך – לדבר, לצעוק, לשתף, להסכים להודות ברגשות האלה.

שטיפת המוח הבסיסית של הפחד היא שאי אפשר לבטא הכל, להרגיש הכל, לקבל הכל, לחשוב הכל, כי זה יבוא על חשבון משהו אחר או מישהו אחר או רצון אחר. כך שומר הפחד את אדם סגור.

הסיבה שהפחד מצליח הוא כי מאמינים לו, ומאחר והפחד מנהל את כדור הארץ כבר הרבה זמן הוא נחשב כאמיתי. לכן, כשנפרדים מפחד, יש הרבה כעס, הרבה הענשה עצמית, הרבה אשמה. יש תחושת בגידה פנימית, תחושת נטישה פנימית. לכן זה תהליך מורכב. להפרד מפחד זו חוויה של פרידה מהחיים כפי שאנו מכירים.

פחד הוא שקר, פחד הוא אשליה. כדי להפרד ממנו יש לקבל אותו, להיות בחוויה של הפחד, להתמסר אליו, להיכנע לו, וכך מתנתקת התלות בו והאחיזה שלו מרפה. רק אז הפחד יכול להתפוגג.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב- 27.02.03

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

30 דק' האזנה
התקופה הזו מעלה אצל רבים פחד כמו גם היסטריה וחרדה. אם אתם מתקשים להתמודד עם הרגשות האלה ומחפשים דרך להפסיק אותם, אני ממליץ שתקשיבו למה שיש לי לומר
8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546