"כשהאדם מחובר יותר ויותר לנצח, הוא יותר ויותר צוחק". טוהר מדברים על צחוק

– אתם מדברים הרבה על צחוק. כל המאסטרים צוחקים. אני שומעת כל הזמן קולות בתוכי, וזה לא מצחיק. אני רואה את עצמי במצבים שאני צועקת, וזה מצחיק אותי. זו הרגשה מוזרה, כי לאדם כואב וקשה, ואני יודעת על מה הוא מדבר. אבל אני יושבת, וזה מצחיק אותי.

"כשהאדם מחובר יותר ויותר לנצח, הוא יותר ויותר צוחק".

– אבל זה לא מצחיק את האנשים.

"אבל אם את לא תצחקי, איך הם יבינו שיש משהו מעבר? אם אדם יבוא עם כאב שהוא מאמין לו בכל כולו, וכולם מסביבות יבכו, הוא עוד יחשוב ברצינות שיש לו בעיה, והוא עשוי להישאר שם. כשמישהו צוחק, הוא פתאום יכול להבין שיש עוד דרך להסתכל על הדברים. שם מתחיל שינוי. חייבים לצחוק בשביל להתעורר, אז אם את צוחקת, זה דבר מבורך".

– זה עוזר לאדם?

"בהחלט. לעתים זו התרומה המשמעותית ביותר שאפשר לתרום לאדם שעובר מצב קשה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

לא נמצאו תכנים מתאימים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546