טוהר מתייחסים לתקשורת שלנו אחד עם השני ולשאלה מה זה אומר "להגיד את האמת"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כאשר אתם רוצה לומר דבר מה מסוים למישהו, אתה למעשה מדבר עם עצמך. אתם תמיד מזהה באדם אחר משהו שקיים בך, וכל דבר מה שאתם מבקש לומר למישהו אחר הוא סוג של דיאלוג שצריך להיווצר בפנים.

אם הדברים שאתם מבקש לומר מעוררים תגובה קשה, אז צריך לשים לב, לשים לב למי אתה מדבר בתוך עצמך ומה אתה אומר לעצמך. האם הדברים שאתה אומר, האם הם באים מכעס או מאהבה?

אהבה, כמיטב ידיעתנו והבנתנו, יכולה לעורר התנגדות, היא יכולה לעורר כעס, היא יכולה לעורר כאב, אך היא איננה פוגעת. כעס, לעומת זאת, יכול לפגוע. ביקורת יכולה לפגוע. כל אחד מרגשות הפחד פוגעים. אהבה יכולה לעורר תגובה קשה אך היא לא פוגעת, היא לא מעליבה.

לכן צריך לשים לב לגבי כל אירוע, מאיזה מקום האמת באה. האם זו באמת האמת?

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב- 24.11.02

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' קריאה
להרגיש מוזר, לא שייך, כמו כבשה שחורה, מאומץ או חייזר במשפחה, זה דבר שרבים מאיתנו מרגישים. מדוע זה כך ואיך אפשר לרפא ולשנות את זה? היכנסו לקרוא על כך במאמר זה
30 דק' האזנה
בפרק זה אני צולל אל תוך חווית הדחייה בחיינו, מסביר מה חשוב ללמוד ממנה וכיצד אפשר לשנות את החוויה ואת המציאות
30 דק' האזנה
פרק מיוחד המיועד לכל מי שנמצא בתחילתה של מערכת יחסים זוגית ומתמודד עם צורך, פחד לאבד, דחייה, נטישה וכעס. גם אם זה קשה מאוד, אפשר לחוות זאת אחרת
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546