מצבים של בלבול הם מצבים מאתגרים, במיוחד כשאנו צריכים לקבל החלטות. טוהר מציעים איך להתמודד בהצלחה עם מצבים אלה בתקשור כתוב זה

היום הכנתי תקשור כתוב ובו טוהר התייחסו לחוויה של בלבול. המסר שלהם חשוב לרבים מאיתנו, ואני מביא את החלק הרלבנטי לכאן:

"חשוב לאפשר לעצמך להיות מבולבלת. לא, לא עד אין קץ, בהחלט לא; אבל ככל שתסכימי להיות מבולבלת, כך תוכלי יותר לראות בבהירות את מה שנכון לך.

"מדוע הבלבול חשוב? זהו מצב שבו את רואה אפשרויות מסוימות ולא יודעת במה לבחור. ישנה התנגשות, נגדיר זאת כך, בין הרעיונות וההצעות והאפשרויות שאת חווה ורואה ומקבלת, והראש אינו יודע מה להחליט. אך בלב אין בלבול, בלב ישנה תשובה, וכדי לשמוע את מה שהלב אומר, ישנה חשיבות רבה להסכמה להיות מבולבלת, עד שהבלבול מתפוגג ונמוג.

"בתוך זה, בתוך ההסכמה להיות מבולבלת, חשוב לשאול את עצמך האם את מפחדת, או יותר נכון, ממה את מפחדת. כלומר, ממה אני מפחדת. ישנו פחד אשר מסתתר בעומק של הבלבול – פחד מידיעה, מהחלטה, פחד מהשינוי שההחלטה תביא. לכן הדרך שאנו מציעים לך להתמודד עם מצבים כאלה מורכבת משני היבטים אלו: להיות מבולבלת, לשים לב לפחד ולהביא ריפוי למקום המפחד. מתוך זה, מתוך ההסכמה והריפוי, בהירות יכולה להיווצר והחלטות יכולות, ביתר קלות, להתקבל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' קריאה
כדאי שהתפיסה שלנו ביחס לטעויות תעבור רענון מחדש. אם נמאס לכם לעשות טעויות ו/או לנסות להיות מדויקים, היכנסו לקרוא
3 דק' קריאה
מהו הטבע של ההתלהבות, מה גורם לנו להתמכר, וכיצד כל זה קשור לכאב האומר "אני לא ראוי/ה"
מרגישים ייאוש? זקוקים לחוויה ולפרספקטיבה של תקווה? אם כן, המדיטציה הזו תסייע לכם לרפא את הייאוש ולחזק את התקווה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546