תקשור זה נמסר לפני שנים רבות ובו טוהר מתארים בחדות את ההשפעה שיש לברית מילה על בני האדם

"הפגיעה בגוף הפיזי פוגעת גם בגופים הנוספים שלכם, ומשפיעה ישירות על איכותו וזעמו של הלב האנושי שלכם. מעשה של אלימות כלפי הגוף הפיזי ישאיר עקבות של אלימות בלב שלכם, ויגביר את יצר התוקפנות שהוא חלק מתשתית הלימודים שלכם בכדור הארץ. ברית מילה, הגם שנעשה לכאורה בהסכמה ובשם האל, הוא אירוע אלים הכופה על אדם מסויים פגיעה. הוא יוצר כיווץ בצ'אקרה של הלב, ומשפיע על האדם לאורך חייו. אלו הופכים להיות אנשים פגועים, שמסתתרים מאחורי מסכות שונות כדי להסתיר את הפגיעות שלהם. החוויה, שבמצב פגיע אתם נפגעים, נחרטת עמוק בבסיס של הקיום שלכם, ומשפיעה עליכם לאורך כל החיים.

"יש צורך לרפא את הכאב הזה, זו אולי אחת המשימות החשובות ביותר. משום שהמסע הרוחני-אנושי אותו אתם עוברים לוקח אתכם בחזרה אל המצב הפגיע של התינוק שרק נולד. בדרך יש לעבור דרך התינוק הפגוע והמכווץ-סגור, זה שנפגע משום שלא יכול היה להגן על עצמו.

"אין צורך לפגוע בגוף הפיזי שלכם בשביל להתקיים. יש בכך התנשאות רבה. האם אתם באמת חושבים שיצרתם גוף פגום כדי לשפר אותו ולתקן אותו? זו תפיסה מוטעית ומשובשת של אנשים החיים בפחדים ובשקרים, המאמינים שמשהו בבסיס לא בסדר, ולכן יש לתקנו. הכל בסדר איתכם, בני האדם, גופכם ורוחכם איתנים, ואין דבר שאינו הולם, גם אם לכאורה לא בסדר. הדבר נכון גם לגבי הגוף שלכם. תנו לעצמכם לגדול כפי שאתם באמת, אל תתאימו את עצמכם למסגרות חיצוניות, שרק מבקשות לסרס את החופש והעוצמה שלכם כדי ליצור מכם קבוצה ייחודית. בסופו של דבר, השיתוף האמתי ייעשה בין אנשים שונים, נטולי אישיות ובעלי ייחודיות, הנאמנים כל אחד לעצמו. המכנה המשותף יהיה אהבה, וההרמוניה שבקיום תהיה הדבר המקודש.

"הרפו ממסגרות שמבקשות לצמצם אתכם, אם אתם רוצים בחופש ומסכימים לשלם את המחיר שכרוך בו. הסכימו לקבל את מי שאתם בחרתם להיות, ואת הגוף שלכם כמשקף האולטימטיבי של ההויה שלכם בגלגול הזה, בכדור הארץ.

"הכל בסדר אתכם, הכל בסדר. הרפו מהצורך לתקן, זה הזמן לנוח. הכל נכון, הכל בסדר. רק הראש המפוחד מפחיד, ויוצר אמונות שמכריחות לפגוע כדי להיות שלמים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546