בתקשור זה, שתוקשר לרגל יום האישה הבינלאומי, טוהר מדברים על מצבה של האנרגיה הנשית בעולם ועל המהות הכואבת איתה נשים – וגברים רבים – מתמודדים

"בעולם של שינויים אפשר בהחלט לומר כי האנרגיה הנשית ממשיכה להתחזק. אחרי שנים רבות של דיכוי, ישנה התעוררות בסיסית, מהותית, בדבר הזכות של אנרגיה זו להיות. כי זה מה שקרה בעולם במרוצת הזמן: האנרגיה הנשית התמזגה עם ספק בדבר הזכות שלה להתקיים כפי שהיא, וכך הפכה האנרגיה הגברית להיות זו ששולטת, שמנהיגה, את העולם הזה. השינוי אשר מתרחש, שהוא איננו חדש, נוגע ישירות בספק עצמי מהותי זה – האם מותר לי להיות כפי שאני, או שמה עליי להשתנות?

"זו שאלה אשר מתקיימת בכל מי שהאנרגיה הנשית דומיננטית בתוכו, ואין זה הכרחי כי הדבר יהיה רק בקרב נשים. ישנם גם גברים בעולם זה של בני אדם, אשר האנרגיה הנשית בתוכם היא דומיננטית ומכאן גם הספק הזה מתקיים בתוכם. זו השאלה, זהו הספק.

"אנו מציעים למי שמבקש בכך, למי שמרגיש ספק זה ומבקש שינוי, לצלול פנימה אל תוככי הספק כדי להביא ריפוי ושינוי אל תוך מקום זה.

"ההסכמה להיכנס אל תוך הספק עשויה לעורר מרבצם זיכרונות ישנים, עתיקים, הקשורים בגלגולים קודמים; היא עשויה לעורר זיכרונות מהחיים הללו, מחוויות ילדות ונערות ובגרות; ובעיקר, היא עשויה לעורר כאב, משום שהמקום המטיל ספק בעצם קיומו הוא מקום כואב עד מאוד. קחו זאת בחשבון, זהו מסע המבקש אומץ ונחישות של ממש. אך זהו המסע אשר יכול לשנות מהות, היכול לשנות חיים – דמיינו לרגע את עצמכם ללא הספק, ללא השאלה. כאשר זה אינו מתקיים, כל שנותר הוא החופש להיות, להביע, לחיות".

1 מחשבה על “תקשור על האנרגיה הנשית”

 1. רונית שפיר

  שחר,
  אלפי תודות על התקשור והמסר הכל כך חשוב הזה.
  לקרוא אותו שחור על גבי לבן, משמעותי מאוד עבורי,
  שא ברכה,
  רונית שפיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

תקשור-סיפור מיוחד לימי המלחמה כמו גם לחיים בכלל, על חברות ועל ויכוח ועל הדרך בחזרה הביתה. ספרו אותו לילדים שלכם, ספרו אותו לעצמכם
3 דק' קריאה
"יכול להיות שאתם ראויים לאהבה למרות מה שאמרו לכם ולמרות האופן שבו התנהגו אליכם, למרות הכאב הזה שיש לכם בלב, הגורם לכם להתרחק מאהבה כאשר היא נוקשת בדלת?" טוהר מדברים על אהבה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546