בתקשור זה, שתוקשר לרגל יום האישה הבינלאומי, טוהר מדברים על מצבה של האנרגיה הנשית בעולם ועל המהות הכואבת איתה נשים – וגברים רבים – מתמודדים
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

"בעולם של שינויים אפשר בהחלט לומר כי האנרגיה הנשית ממשיכה להתחזק. אחרי שנים רבות של דיכוי, ישנה התעוררות בסיסית, מהותית, בדבר הזכות של אנרגיה זו להיות. כי זה מה שקרה בעולם במרוצת הזמן: האנרגיה הנשית התמזגה עם ספק בדבר הזכות שלה להתקיים כפי שהיא, וכך הפכה האנרגיה הגברית להיות זו ששולטת, שמנהיגה, את העולם הזה. השינוי אשר מתרחש, שהוא איננו חדש, נוגע ישירות בספק עצמי מהותי זה – האם מותר לי להיות כפי שאני, או שמה עליי להשתנות?

"זו שאלה אשר מתקיימת בכל מי שהאנרגיה הנשית דומיננטית בתוכו, ואין זה הכרחי כי הדבר יהיה רק בקרב נשים. ישנם גם גברים בעולם זה של בני אדם, אשר האנרגיה הנשית בתוכם היא דומיננטית ומכאן גם הספק הזה מתקיים בתוכם. זו השאלה, זהו הספק.

"אנו מציעים למי שמבקש בכך, למי שמרגיש ספק זה ומבקש שינוי, לצלול פנימה אל תוככי הספק כדי להביא ריפוי ושינוי אל תוך מקום זה.

"ההסכמה להיכנס אל תוך הספר עשויה לעורר מרבצם זיכרונות ישנם, עתיקים, הקשורים בגלגולים קודמים; היא עשויה לעורר זיכרונות מהחיים הללו, מחוויות ילדות ונערות ובגרות; ובעיקר, היא עשויה לעורר כאב, משום שהמקום המטיל ספק בעצם קיומו הוא מקום כואב עד מאוד. קחו זאת בחשבון, זהו מסע המבקש אומץ ונחישות של ממש. אך זהו המסע אשר יכול לשנות מהות, היכול לשנות חיים – דמיינו לרגע את עצמכם ללא הספק, ללא השאלה. כאשר זה אינו מתקיים, כל שנותר הוא החופש להיות, להביע, לחיות".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

1.1.21, יום שישי, 11:00-13:30

מתחילים שנה עם טוהר וחברים

המפגש השנתי שלנו בו טוהר ידברו על האנרגיה של השנה החדשה, על הנושאים העיקריים שכדאי לנו לעסוק בהם ומה יהיו ההתמודדויות וההתפתחויות העיקריות שלנו בשנה זו. המפגש משלב תקשור של שאלות ותשובות עם המשתתפים כמו גם מדיטציה מודרכת בהנחייה של עפרה ענב, הילה וקנין, רוית חזן, שרון גל, מירב שטירן ולילך גל. המפגש יהיה אונליין. 
מחיר: 90 שקלים בהרשמה מוקדמת. 

מאמרים נוספים בנושא

9 דק' קריאה
להרגיש מוזר, לא שייך, כמו כבשה שחורה, מאומץ או חייזר במשפחה, זה דבר שרבים מאיתנו מרגישים. מדוע זה כך ואיך אפשר לרפא ולשנות את זה? היכנסו לקרוא על כך במאמר זה
30 דק' האזנה
בפרק זה אני צולל אל תוך חווית הדחייה בחיינו, מסביר מה חשוב ללמוד ממנה וכיצד אפשר לשנות את החוויה ואת המציאות
30 דק' האזנה
פרק מיוחד המיועד לכל מי שנמצא בתחילתה של מערכת יחסים זוגית ומתמודד עם צורך, פחד לאבד, דחייה, נטישה וכעס. גם אם זה קשה מאוד, אפשר לחוות זאת אחרת
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546