"כשאת מאפשרת לאנרגיה הגברית בתוכך להיות נוצר מיזוג, אלכימיה בין האנרגיה הגברית לאנרגיה הנשית. אז את הופכת להיות לא זה ולא זה"

"את נמצאת היום בשלב שאינך יכולה לשמור על ההפרדה בין גבר לאישה. המסע הרוחני שלך לוקח אותך לחופש; חופש הוא מעבר לחלוקה ולהפרדה, וכל עוד את רוצה לשמר את משחק התפקידים בין גבר לאישה בחיים שלך במובן שאת מכירה אותו – ואנו מתכוונים למשחק הזה באופן אנרגטי ורגשי ולאו דווקא באופן שבו הוא מתממש במציאות – הרי שאת לא יכולה להמשיך במסע, וזה קונפליקט.

"את צריכה להסכים להיות לא אישה ולא גבר, אלא להיות ישות – או הוויה – של אור, של אהבה.

"כשאת מאפשרת לאנרגיה הגברית בתוכך להיות נוצר מיזוג, אלכימיה בין האנרגיה הגברית לאנרגיה הנשית. אז את הופכת להיות לא זה ולא זה; אך כל עוד את רוצה להיות רק אנרגיה נשית, ושהאנרגיה הגברית תבוא רק מגבר חיצוני, את משאירה את עצמך בן אדם מופרד וסובל. הפיתוי הוא שאת נהנית מזה.

"המשמעות של השיעור הוא לא שאת צריכה לעשות הכל לבד; מה שהשיעור בא לחשוף זו הפרדה פנימית, וזה מה שחשוב שיירפא".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546