טוהר מסבירים בתקשור זה מדוע אנו מטילים ספק, מה התפקיד של הספק ומה האתגר הטמון בו, וכיצד אפשר לרפא ספק ולחזק ביטחון עצמי
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

"יותר מכל, זה מה שהספק אומר לכם לעשות: הוא אומר לכם להפסיק. הוא אומר לכם להפסיק לעשות, להרגיש, לחשוב, להציע, לתת ולקבל, כך שתהיו מוגנים ובטוחים, כך שלא תשתנו, לא תגיעו אל מחוזות לא ידועים לכם.

"הוא שומר הסף, הספק, זה שאומר לכם להפסיק; וזה אינו מספיק, מה שהוא אומר לכם, לכן הוא חוזר על עצמו, שכן הניסיון לעצור את התנועה הטבעית של התתפתחות אינה אפשרית בפעם אחת. לכן חוזר על עצמו הספק, פעם אחר פעם, בכל פעם שבה זה רלבנטי, מנסה להגן על עצמכם מפני הלא ידוע.

"חשוב להבין כי הלא ידוע, השינוי, הוא הסיבה שעבורם הגעתם לעולם זה. לא באתם לפה כדי להישאר במוכר – לשכם כך יכולה הנשמה להמשיך לשהות בממד האחד. כדי להשתנות, כדי להכיר את הלא ידוע, נוצרה הכניסה אל הגוף, וכל ניסיון להימנע מהם הוא הליכה כנגד הטבע האלוהי של הבריאה, של החיים.

"אז מה עושים? מכירים את הספק. מרפאים אותו, את הכאב היוצר אותו. מרפאים זיכרונות ופחדים הקשורים בו. כך, אט אט, תהפכו את הלא ידוע לחבר ואת השינוי ליועץ, והספק יהפוך את עורו – יספיק לכם לומר לעצמכם מספיק, וכך תוכלו להיות חופשיים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
השכל הוא כלי חשוב במיוחד, שיכול לעזור רבות בתהליך ההתפתחות שלנו. אך באותה המידה, אם לא נהיה בתשומת לב, הוא ימשיך להיות הסוהר שלנו וימנע מאיתנו התפתחות של ממש
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546