בהתרגשות רבה אני מזמין אתכם  לקחת חלק

בערב של תקשורים עם טוהר, מוזיקה וריפוי

יום ראשון, ה-1.1.17, 19:00, ZOA ת"א (בית ציוני אמריקה)

 לרכישת כרטיס במכירה מוקדמת


ביקשתי מטוהר כמה מילים על הערב, וזה מה שהם אומרים:

"שנה חדשה, תנועה חדשה בשדה האנרגיה של הכל. כזו היא השנה שאל תוכה אתם נכנסים: היא תעצים ותעמיק את היכולת שלכם לקחת אחריות על מי שאתם, לבטא ולממש את מי שאתם בוחרים להיות. בו בעת, אתם תעמדו מול אתגרים גדולים יותר מבעבר: הצורך לראות את עצמכם כפי שאתם, לקחת אחריות על המקומות שאתם מתביישים בהם, שאתם מסתירים אותם.
זה יקבע את הכל: הנכונות להיות בעלי הבית של כל החלקים בכם, תפתח דרכים חדשות לביטוי עצמי, למימוש עצמי. המלחמה באותם החלקים תעצור את תהליך ההתפתחות, תמנע ביטוי ומימוש.
בזמן בו הכל מואץ, אנו מזמינים אתכם להעמיק את החיבור שלכם אל מהותכם האמיתית. להיות, יותר מבעבר, בעלי הבית".

 

מה צפוי במהלך הערב?

טקס למיקוד והבעת כוונה עם שרון גל ומירב שטירן
ריפוי בעזרת צלילים עם עפרה ענב והילה וקנין
תקשור של טוהר – מהו הבית וכיצד הופכים להיות הבעלים שלו
תקשור של טוהר – מדיטציה מודרכת
הפסקה
"להדליק את האור" עם עפרה ענב
Self Healing עם מירב שטירן ולילך גל
תקשור של טוהר – תשובות לשאלות

 

מתי: יום ראשון, ה-1.1.17
התכנסות: 19:00
סיום: 23:00
היכן: ZOA ת"א (בית ציוני אמריקה), אבן גבירול 26 תל אביב
מחיר: 120 שקלים במכירה מוקדמת ** 150 שקלים ביום האירוע 


לרכישת כרטיס במכירה מוקדמתטוהר הם קבוצת ישויות המתקשרת דרך שחר בן-פורת (מימין) יותר מ-18 שנה. התקשור של טוהר מוגדר בתור "תקשור עם העולם שבפנים", שכן זו ההתמחות שלהם: הם מחברים אותנו לחלקים ששכחנו בעצמנו, כדי להעמיק את הריפוי של החלקים הפגועים ולפתוח דלתות לביטוי ולמימוש של המהות האמיתית שלנו. שחר הוא מתקשר, מנחה סדנאות, עיתונאי וסופר. כתב את הספר המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?.


שרון גל (משמאל) היא מטפלת בהילינג ובריפוי רגשי, מנחת סדנאות "להרגיש בצבעים" לציור אינטואיטיבי וקבוצות מודעות בדרך "חופש להיות". מירב שטירן היא מטפלת בהילינג ובריפוי רגשי, ומנחת קבוצות מודעות בדרך "חופש להיות", הילינג ו-Self Healing.

ביחד הן ינחו בתחילת המפגש טקס להבעת כוונה לשנה החדשה: להקשיב לרצונות הלב, לבטא חלומות ולפתוח דלת למימוש עצמי. 


עפרה ענב (מימין) היא מוסיקאית, יוצרת ומנחה סדנאות קול "להרגיש את הקול". הילה וקנין היא מטפלת ומעודדת זוגית, ונגנית דיג׳רידו (כלי נגינה עתיק, שמקורו באבוריג׳נים שבאוסטרליה).

בחלק הראשון עפרה תעביר תהליך של ריפוי בעזרת צלילים, והילה תלווה אותה בנגינה על הדיג׳רידו. בתהליך זה, בו כולנו נשתתף, הצלילים יעזרו לנו להביא ריפוי למקומות בהם שכחנו שאנו יוצרי המציאות. 

בחלק השני עפרה תשיר את "להדליק את האור". "זה שיר מקורי שכתבתי עם אחי, עידן, המדבר על החשיבות שבלעזור ולהיעזר. טוהר מלווים את המסע הרוחני שלי כבר למעלה מעשור, ואני מרגישה שבנקודות בהם הפחד מדבר הם עוזרים לי להדליק את האור".

(צילום הילה: אלסין דוידי)


מירב שטירן (משמאל) היא מטפלת בהילינג ובריפוי רגשי, ומנחת קבוצות מודעות בדרך "חופש להיות", הילינג ו-Self Healing. לילך גל היא מטפלת בריפוי רגשי, הילינג וצלילים, מנחת קבוצות מודעות בדרך "חופש להיות", הילינג ו-Self Healing.

השתיים יעבירו בחלק השני של הערב מפגש של גילוי והכרות עם יכולת הריפוי בתוכנו. נלמד כיצד להעביר הילינג למקומות הזקוקים לעזרה, תוך חיזוק האינטואיציה וחיבור לידע קדום שיש בכל אחד מאתנו, וזאת על ידי שימוש בדמיון מודרך, מגע וצלילים. 

 


מתי: יום ראשון, ה-1.1.17

התכנסות: 19:00

סיום: 23:00

היכן: ZOA ת"א (בית ציוני אמריקה), אבן גבירול 26 תל אביב

מחיר: 150 שקלים ביום האירוע ** 120 שקלים במכירה מוקדמתלקניית כרטיס במכירה מוקדמת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546