בתקשור בן 25 שנה טמון מסר רלבנטי גם לימינו. כמה מילים אוהבות וחשובות של רון, דובר קבוצת הישויות שקדמה לטוהר (בלוח הזמנים הליניארי שלנו)

אתמול מצאתי תקשור שלי מלפני 25 שנה.

זה קרה כשעשיתי סדר בקלסרים ישנים, מיינתי מה אפשר לזרוק ומה כדאי לשמור. התקשור שמצאתי היה כתוב בכתב יד, ומקור המידע היה רון, הדובר של קבוצת הישויות שתיקשרתי בשנותיי הראשונות כמתקשר (התחלתי לתקשר שנה קודם לכן), לפני שהתחלתי לעבוד עם טוהר.

הופתעתי לגלות שהתקשור מדבר על התהליכים שהתרחשו בסוף שנת 96' ועל האנרגיה והתהליכים של שנת 97'. כבר לפני 25 שנה, קיבלתי תקשורים מסוג זה! ויש בו תזכורת רלבנטית גם להיום.

רגע לפני הגילוי האלוהי: מתחילים שנה עם טוהר וחברים שיתקיים ב-1.1.22, אני משתף איתכם תקשור שלי מלפני 25 שנה. בדיעבד, הייתי נותן לתקשור הזה את הכותרת "1997: עוצמת ההגשמה". הנה:

"שלום אהובים,

"אנחנו מבקשים להעביר לכם מסרים של אהבה.

"אתם עומדים בפני סיום שנה, ותחילת שנה חדשה. שנת 96' היתה במציאות שלכם שנה לא קלה בכלל. חלקכם חוויתם שינויים גדולים, חלקכם מרגישים שדברים לא משתנים, למרות שזהו רצונכם. זו היתה שנה של בחינה מחדש; בחינה מחדש של האמת שלכם, של הגבולות שלכם, של הרצונות שלכם. יותר מכל, בשנה הזו אתם הכרתם את עצמכם, כפי שאתם, ויותר מתמיד את האמיתיות שלכם, את כל הצדדים שבכם, ואת החלומות שלכם, הדברים אותם רציתם ואותם רוצים להגשים.

"שנת 97' נפתחת בסיום תקופה בה כחודשיים של הגשמה. האנרגיה הקוסמית באה לעזור למי שמבקש, ליצור את החלומות והרצונות הפנימיים הכמוסים בתוך שדה המציאות האישית. התהליך הזה ימשיך לקרות."תהליך הגשמת חלומות הוא תהליך של התעצמות, של צבירת כוח. כוח, לא במובן של שליטה והפחדה, אלא בידיעה הפנימית השקטה של המהות של הדברים. שנת 97' זו שנה של עוצמה, של רצון. זו שנה שהיכולת שלכם ליצור את הרצונות שלכם תגבר, ואתם תהפכו מודעים לה יותר.

"לחלקכם, בעיקר בני מזלות אש, השנה עשויה להיות לא קלה. מי מכם שהאש באה מבסיסו – זיכרו לא לרוץ קדימה במה שאתם רוצים. בשנה של התעצמות, האש שבכם, יותר מתמיד, יכולה גם לחרוך, ולא רק לחמם.

"כשאתם מרשים לעצמכם להתחבר לאמת שלכם, תזכרו לבוא ממקום של צניעות, ממקום של שקט. תראו את עצמכם בעיניים אוהבות, ותכירו בעצמכם ובחלומות שלכם. במקום של אמת תדעו אלו מחלומותיכם הם אכן חלומות. חלום הוא רצון של הנשמה, ולכן הוא אנרגיית אהבה, ברת הגשמה במציאות הפיזית. פנטזיה היא תוצאה של תסכול עמוק, ובמהותה בנוייה מפחדים. בתקופה כזאת פנטזיות אינן מתגשמות, ואלו שכן, מתרסקות במהרה.

"האמת שלכם תאמר לכם מהו חלום ומהי פנטזיה. יותר מכך – היא תאמר לכם אם זהו הזמן להתכוונן לחלום זה או אחר. זכרו שהעוצמה והכוח הם בידיעה של הדברים, בידיעה השקטה של הדברים.

"כשתבחרו להגשים חלומות – ליצור את המציאות שלכם – בואו באהבה ובאמון. תנו לנו ולאלוהות בעצמו/בעצמה להביא לכם את החלום. תנו לחלום להתגשם מאליו, בזמנו הוא, בדרכו הוא. ניסיונות לתכנן חלומות ואת דרך הגשמתם יפכו אותם במהרה לפנטזיה. זהו בעצם לא חלום, אלא פנטזיה, ופנטזיה זו תתפורר במהרה.

"שנת 97' היא שנת עוצמה, עוצמה לבוא במגע עם האמת שלכם. זוהי שנה של הגשמת חלומותיכם; זוהי שנה של אמת ושל שלווה, הבאות מהידיעה של הדברים.

"זכרו שאתם ביחד, ביחד עם האלוהות בעצמו/בעצמה. כשתתנו לאלוהות לחלחל לתוככם, כך גם תתעורר בליבכם שמחה.

"אנו מאחלים לכולכם את המציאות שלבכם רוצה בשבילכם.

"אנחנו ניצוצות של אור, נשמות שסיימו את מסען בשדה המציאות הפיזית, ועוברות את מסען במציאויות אחרות. אנחנו באים מאהבה עמוקה, מחיבה וחמלה אליכם. אנו כאן כדי לתת ובדרך זו לקבל ולהתפתח. בחרנו יחד עם שחר לעבוד ביחד; הנשמה שלו ואנחנו מכירים זה זמן רב. בחרנו לתת לו ודרכו, ולקבל ממנו ואיתו. אנחנו באים מאהבה, ומבקשים בחזרה את אהבתכם – לעצמכם".

בעודי מקליד את התקשור, יכולתי שוב להתחבר לאנרגיה המיוחדת של רון. תזכורת נעימה מהעבר, ממימד שאין בו זמן.

הגילוי האלוהי: מתחילים שנה עם טוהר וחברים, עוד 3 שבועות מהיום, מפגש אונליין מיוחד לתחילתה של שנה חדשה. כל הפרטים כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

4 דק' קריאה
טוהר מסבירים את ההשפעה של מים על התודעה שלנו, מדוע חשוב לשתות אותם ומה אפשר ללמוד מהם
5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
6 דק' קריאה
כדאי שהתפיסה שלנו ביחס לטעויות תעבור רענון מחדש. אם נמאס לכם לעשות טעויות ו/או לנסות להיות מדויקים, היכנסו לקרוא
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546