"זהו כאמור זמן של חיבור. חיבורים נעשים מחדש, מהרמה הבסיסית ביותר , ועד לרמה האלוהית. והחיבורים אשר נעשים, יש בהם איכות יוצאת דופן"

מתחברים מחדש – קובץ להורדה

מתחברים מחדש​ – לצפיה

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים במפגש נוסף, חיבור נוסף של מה שאיננו מחובר. ננסה לפוגג מעט כמה מהעננים המרחפים מעל, אלו המסתירים את השמש.

זהו כאמור זמן של חיבור. אפשר לומר זאת תמיד, זהו תמיד במידה כזו או אחרת זמן שבו הדברים המנותקים מתחברים מחדש זה לזה. חיבורים נעשים מחדש, מהרמה הבסיסית ביותר, הרמה התאית שלכם, ועד לרמה האלוהית שבכם. בטווח שבין הרמות, הכל מתחבר מחדש. ובכל זאת בזמן הזה, החיבורים אשר נעשים, יש בהם איכות יוצאת דופן.

הם יותר, איך לומר, מדויקים. הם נושאים בתוכם אנרגיה שהיא יותר ברורה. אנרגיה של צבע הזהב, ההופכת להיות יותר דומיננטית ופועלת כמו חוט ומחט בתוך התאים שלכם, הן הפיזיים והן הלא פיזיים. היא מחברת מחדש את מה שקרוע, את מה שמנותק זה מזה.

חוויה של קרע

המשמעות המיידית, המשמעות הכמעט אוטומטית של אופי התקופה הזו, של מה שקורה בתקופה הזו, הוא שאתם חווים בו זמנית את שני הדברים.

הראשון הוא חוויה גדולה יותר, ברורה יותר, מוצקה יותר, של קרע. דברים שהיו למראית עין מחוברים זה לזה מתגלים בנתק שלהם במלוא העוצמה. יש לכך סיבה פשוטה: משום שתשומת הלב ניתנת כעת לאותם נתקים, לאותם קרעים בתוככם, היא חושפת בבהירות יותר גדולה מאי פעם את העובדה שהם קיימים. כך רבים ממסכי ההכחשה וההדחקה מתפרקים בזמן הזה, ואתם עשויים על פניו למצוא את עצמכם במצב קשה יותר ממה שהייתם בו.

דברים במידה כזו או אחרת עשויים לתת את הרושם שחלה הידרדרות. דבר מה שהיה יציב עשוי להתגלות פתאום פחות יציב ממה שהוא היה. זה יכול לקרות בכל התחומים שלכם, ואנו מציעים לזכור שאין מדובר בהידרדרות אלא בחשיפה של מצב קיים, אין מדובר במצב חדש שאליו אתם נכנסים, אלא מצב ישן אשר בתוכו אתם חיים, אשר מתגלה בזמן הזה יותר בבהירות.

חוויה של כאב

הדבר השני שהפעולה של החיבור מעוררת וגורמת, הוא הרבה כאב. גם משום שהמקום הקרוע והמנותק הוא מקום כואב, ותשומת הלב הניתנת יותר מאי פעם למקומות אלו בתוככם חושפת ופותחת את הכאב הרגשי המסתתר בהם. גם משום שפעולה כזו של תפירה היא כואבת. אתם לא רק כואבים כאבים ישנים, חלקם לעיתים שכחתם מהם וחלקם אתם זוכרים וחשבתם שהם מזמן פתורים; לא רק שאתם חווים את הכאבים הללו בזמן הזה, אתם גם במקביל כואבים את החיבור מחדש. כל השינוי כולו מנתק וקרע לחיבור, מעורר הרבה כאב בדרך.

המנגנונים הישנים, שהיו חלודים, שהיו קפואים, התחילו פתאום לנוע. הפעולה הזו, התנועה המחודשת, מעוררת את הרגשות שלכם והרבה כאב. לכן כדאי בזמן הזה לתת יותר תשומת לב, יותר בהקפדה לרגעים שבהם אתם מרגישים כאב. אתם עשויים לקרוא לכאב הזה דכאון, אתם עשויים לקרוא לכאב הזה מרמור, אתם עשויים לקרוא לכאב הזה באסה. יש הרבה מילים שאתם משתמשים בהם בשביל לתאר את מה שרוב בני האדם יסכימו עליו בתור 'מצב רוח רע'.

כל המילים הללו וכל ההגדרות הללו הן הרבה דרכים להמנע מלהגיד את מה שאתם מרגישים, וזה כאב בלב. עם הכאב הזה אנו ממליצים לכם יותר בתשומת לב בזמן הזה לא רק להיות, להיות ערים מתי אתם מרגישים אותו, אלא לזכור שהוא קיים, לזכור שהוא גדול יותר ממה שאתם רגילים. יחד איתו עשויה לבוא התחושה שכל הדברים היציבים שהיו מתפרקים.

מאחדים כוחות

כל זה איננו כך. בזמן הזה זהו זמן של חיבור, העולמות הישנים מתחברים מחדש זה לזה, והמגמה ההולכת וגוברת הן בתוככם והן מחוצה לכם היא מגמה של שיתוף פעולה. נדמה שהתובנה ההולכת ומתפשטת אומרת שיש חשיבות גדולה בלאחד כוחות במטרה לחולל שינוי.

שימו לב, כיצד בזמן הזה יש בני אדם הנאחזים באותה ההפרדה, כיצד בני אדם נאחזים באותו המרחק, המתקיים בין עמים, בין מדינות ובין אנשים פרטיים. אנשים נאחזים באותה ההפרדה, הם נאחזים במרחק, משום שכך הם מרגישים בבית. זוהי הרגשה של בית עבורם. כאשר הלב סגור, כאשר הלב איננו מורגש, בני אדם רבים מרגישים במצב הזה נוח.

זה חלק מהאופן שבו אותם עננים אשר הזכרנו בתחילת השיחה הזו, באים לידי ביטוי, ואתם פועלים ומתקדמים יותר בבהירות אל עבר שיתוף פעולה. הדבר מגביר וחושף את כל ההתנגדות לכך, וברגעים, כפי שאתם יודעים באזור בו אתם חיים, הדבר עשוי להיות מאיים, הוא עשוי להיות מפחיד. משום שהאחיזה הזו של בני האדם מלווה בשימוש לרעה בכוח.

האדמה מבשילה

אנו מציעים לזכור דבר מה אחד – הכוח של האמונה חזק יותר מאי פעם. לא רק בתוככם, כי אם גם באזור בו אתם חיים. הקרקע מתבשלת, אחרי שנים רבות שאיש לא הפרה אותה, שאיש לא זרע בה, היא כעת מתבשלת להצמיח צמחים חדשים, שיבשרו שינוי, שיבשרו יציאה מהכפור שאתם רגילים לחיות בו בתוך האזור הלוהט מבחינה אקלימית. הכפור הזה הולך ומתמוסס בזמן הזה.

התנועה היא לשיתוף פעולה, והאדמה הולכת ומבשילה לקראת צמיחה חדשה. אנו מעודדים אתכם בזמן הזה להמשיך ולהתחבר פנימה, לאפשר לאיחוי הקרעים להתנהל. עזרו לתהליך.

אנו מציעים לבדוק בזמן הזה היכן אתם קרועים, מה קורע אתכם מבפנים, היכן נמצא הלב הקרוע. אנו מציעים להכנס אליו. לשים לב באילו תחומים הדבר בא לידי ביטוי, ומצאו דרכים ישנות או חדשות לעזור לעצמכם, וזכרו, מה שמתרחש בזמן הזה זוהי פעולה מחודשת של חיבור.

הגוף עובר שינויים

דבר מה נוסף אנו רוצים לומר, הדבר קשור קשר ישיר אל הגוף שלכם. הזכרנו זאת בתחילת הדברים ואנו חוזרים גם כעת מנקודת מבט נוספת.

חשוב להבין שהגוף האנושי משתנה, הוא מגיב יותר במדויק למי שאתם. אפשר לומר שהוא עשה זאת תמיד באופן הזה, הגיב באופן מדויק למי שאתם, נשא אתכם עד כמה שיכול היה וכשכבר תמו הכוחות שלו הוא התפרק ואתם המשכתם הלאה, חזרתם אל העולם שמעבר לקראת המסע הבא.

אבל בזמן הזה, שהוא זמן מעט שונה מהתקופות הקודמות בכדור הארץ, זהו זמן נדיר יחסית ואינו כה שכיח בהיסטוריה, בזמן הזה הגוף עצמו משתנה, הוא משתנה בשביל להכיל את השינוי שכולכם עוברים.

הוא חייב להתחזק, הקשרים בתוך ה-DNA חייבים להתרבות, הם חייבים להתחזק, ערוצי התקשורת הפנימיים חייבים להתבסס, הם חייבים להתרחב, משום שהמסרים אשר עוברים בזמן הזה ויעברו עוד בעתיד, רק הולכים וגדלים. כדי שהתקשורת האנרגטית, התקשורת הרגשית, התקשורת האנושית והתקשורת העל אנושית יוכלו להתקיים בעוצמה האמיתית שלהם, כל ערוצי התקשורת הפיזיולוגיים חייבים להתייצב ולהתרחב. כשם שאתם נוהגים לעיתים להפוך כביש של מסלול אחד לשני מסלולים ואחר כך לשלושה, הדבר קורה בתוך ערוצי התקשורת הפיזיולוגיים, יש עבודות הרחבה של הערוצים הללו. בהתאם לזה גם הגוף מגיב.

הגוף בריא, האדם סובל

כפי שאפשר לתאר, כשם שסלילה או הרבה של כביש עשויה ליצור קושי בזמן העבודות, כך הדבר קורה בתוככם. יש קשיים פיזיים שאתם מתמודדים איתם. הגוף עשוי לכאוב במקומות שונים בזמנים שונים בצורות שונות, הוא עשוי פעמים רבות להיות חלש מאוד. אתם עשויים באופן מפתיע לאבד את מלוא החיוניות והערניות והכוח שלכם, למרות שעד לפני רגע הרגשתם בסדר גמור. זה יכול לקרות ברגע אחד, שאתם תהפכו ממה שתגדירו כבסדר, כמצב טוב, למצב של לא בסדר, למצב של מאוד לא טוב.

הדברים פעמים רבות לא מקבלים אבחנות רפואיות, רופאים לא יכולים למצוא מה הבעיה. אתם עשויים לסבול מאוד אבל הבדיקות שלכם יצאו טובות מאוד. הפער הזה נובע משתי סיבות. האחת, משום שאתם נוטים להתקרבן בכל פעם שהגוף שלכם משתנה. אתם נבהלים מהשינוי, מחליטים שהולך לקרות לכם דבר מה רע, ואתם מתחילים לבוא לכל התהליך הזה בטענות. הקורבנות הזו היא היוצרת את הסבל שלכם.

הסיבה השניה שאתם סובלים כאשר הגוף שלכם משתנה, היא משום שאכן פעמים רבות קשה להיות בשינוי מהסוג הזה. חלק מהתופעות הללו אינן פשוטות, אבל אין זה סותר את העובדה שאתם עשויים להיות בריאים מאוד לא להרגיש טוב, בו זמנית.

אנו באים בערב זה להזכיר את העובדה שכאשר אתם מרגישים לא טוב זה סימן שאתם מתחילים להבריא. זכרו, יש עבודות בכביש, בכביש הפנימי, לא החיצוני. לכן התייחסו בזמן הזה לגוף שלכם בעדינות, התייחסו אליו בחמלה ובהבנה.

כדאי לתמוך בגוף ביתר תשומת לב, באמצעים של תזונה מצד אחד וריפוי מצד שני. מגע חשוב לגוף בזמן הזה יותר מתמיד, משום שהוא מחזיר את הזכרון של מהי אהבה ומהו בית. אפשר לומר שהמגע בזמן הזה עוזר להאיץ את קצב העבודות הפנימיות ושומר על הסדר הנכון בו הדברים קורים. המגע חשוב יותר בזמן הזה ובעיקר כדאי לזכור את הסבלנות שלכם. כדאי להיות סבלניים לכל השינויים הללו אשר קורים, לכל התחושות.

אם אתם מבוהלים מאוד, נדמה לכם שמשהו נוראי קורה לכם בתוך המערכת הביולוגית, אז אפשר להתייעץ באופן רפואי, אבל ברוב המוחלט של הדברים אתם עשויים לצאת מהרופא מבולבלים משום שהוא יגיד שהכל בסדר, ורק אתם ממשיכים לסבול.

כדאי בזמן הזה להתייחס אל הגוף שלכם יותר מבדרך כלל, בעדינות.

לחזור הביתה

דבר נוסף שאפשר להתייחס אליו בזמן הזה שיהיה, איך לומר, נושא מסכם עבור מפגש זה, עבור האנרגיה הפועלת בזמן הזה. אנו מעודדים אתכם לחזור אל תוך התא המשפחתי ממנו אתם באתם, בין אם הוא ממשי במציאות הפיזית ובין אם הוא בעיקר רגשי. אנו מבקשים מכם לחזור בזמן הזה אל התא המשפחתי שממנו אתם באים. יש לכך סיבה. הסיבה היא שבתוך התא המשפחתי, בתוך אותה דינמיקה שהכרתם, השארתם חלק ממי שאתם.

אפשר לדמיין זאת בתוך קבוצה של אנשים, בתוך חדר. אותם בני אדם ישבו ובילו באותו הערב זמן מסוים יחדיו. כאשר הערב הגיע אל סיומו כל אדם יצא והלך למקום אחר. אחד המשתתפים השאיר על השולחן חלק ממנו.

לרוב זה יהיה בטחון עצמי שאותו אדם השאיר באותו החדר. הוא יצא מאותה השיחה, מאותו המפגש החברתי, עם הרגשה לא כל כך טובה לגבי עצמו. הוא נכנס למפגש הזה עם דעות מסוימות לגבי מי הוא ולגבי החיים שלו, ואיך כדאי שהוא ימשיך לחיות אותם, הוא מגיע לאותו המפגש ובמהלך המפגש הוא מגלה, או לפחות כך הוא חושב, שהוא היה בכיוון הלא נכון והוא צריך לפעול אחרת, ושההחלטות שהוא מקבל אינן נכונות. אותו אדם יוצא ומשאיר אחריו את הבטחון העצמי איתו הגיע. הוא החליף את הבטחון העצמי הזה בשק של ספקות, של סימני שאלה, של חוסר בטחון.

לחזור ולעשות החלפה

אנו מבקשים מכם בזמן הזה לחזור אל אותו החדר ולעשות החלפה. בקשו החזר עבור הסחורה שקיבלתם, החזירו מידה של ספקות וסימני שאלה וקחו בחזרה את הבטחון העצמי איתו באתם לעולם הזה. אנו מבקשים מכם לחזור בזמן הזה אל עולם היחסים הפנימיים עם אותו התא המשפחתי ממנו באתם, לברר עם עצמכם אילו סימני שאלה או ספקות עצמיים שאתם נושאים בעצמכם, קיבלתם מאותה הדינמיקה, מאותו הבית ממנו אתם באים.

כאשר תבררו עם עצמכם היטב מהם אותם סימני השאלה, אנו מבקשים שתחזירו את עצמכם אל אותו החדר, אל אותו הרגע, ועשו החלפה. אם תרצו, אפשר לקרוא לזה חילופי שבויים. הגיע הזמן להחזיר למקומו את מה ששייך למקומו ולקבל בחזרה את מה ששייך לכם.

חזרו אל תוך הדינמיקה המשפחתית וגלו אילו ספקות אתם נושאים בעצמכם ועל אילו ספקות אתם יכולים כבר, איך לומר, להתגבר. מאילו ספקות אפשר להפרד.

אנרגיית הזהב מאחה מחדש

זה, נדמה לנו, יעזור בזמן הזה להשלים ולהעמיק את אותה פעולה של חיבור אשר מתרחשת, משום שאתם הספקות אשר לקחתם עם עצמכם, מאותו החדר ומאותו התא המשפחתי, הספקות הללו הם הקרע אשר על החיבור שלו מחדש הכל עמלים כעת.

אז אנו מבקשים מכם בזמן הזה לקחת חלק פעיל בתהליך. לבחון היטב את אותם הספקות אשר אינם נדרשים עוד, אשר אין בהם עוד צורך. היו עדינים עם הגוף שלכם, הרבו לגעת בו, הרבו לקבל עזרה ומגע.

אל תבהלו יתר על המידה מאותן החוויות הפיזיולוגיות המוזרות שאתם עוברים, כאשר הרופאים יגידו לכם שאתם בסדר גמור אל תרוצו לחוות דעת שניה. זכרו, כך עתיד לקרות עבור כה רבים מכם.

אפשרו לחיבור הזה לקרות, אפשרו לאותה אנרגיה של זהב לחבר מחדש עמוק עמוק במעמקים שלכם את אותם החלקים אשר ניתקו זה מזה, אשר נקרעו זה מזה.

אנו נסיים בשלב זה.

שמחנו,

אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"המפגש הזה סובב סביב אנרגיה של טרנספורמציה. המפגש קשור בסימבוליקה של מספרים, של תאריכים, המסמלים מעבר, התקדמות, כמו גם נקודת ציון של של בחינה מחדש"
תקשור חשוב ומיוחד, שעוסק במשמעות של המספר 11:11 בהקשר כללי ובהקשר לנקודת זמן זו
תקשור של טוהר, העוסק כל כולו בדיכאון. כדאי ומומלץ לכל מי שחווה דיכאון בחייו, בעבר או בהווה, שאינו מרגיש נוח עם המצב הזה ורוצה לשנות אותו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546