"זהו מפגש בסימן של התעוררות. כוחות קדומים, כוחות עלומים, מתעוררים במעמקים שלכם, מדברים מחדש אחרי שתיקה של עידנים"

אם קדושה – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אם כך אנו מתחילים, מפגש נוסף. זהו מפגש בסימן של התעוררות. התעוררות של יכולות, התעוררות של כוחות. כוחות קדומים, כוחות עלומים, שמתעוררים במעמקים שלכם, מדברים מחדש אחרי שתיקה של עידנים.

ההתעוררות הזו אינה מתחילה בתקופת זמן זו שלכם. למעשה, היא מתחוללת ומתרחשת ונמשכת כבר זמן מה בתוך מסגרת הזמן בעולם הזה. הכוחות הולכים ומדברים מחדש, מזרימים מחדש חוכמה בעולם שנשארה בו מעט מאוד ממנה.

בזמן הזה הדגש הוא על האם הקדושה. לאנרגיה הזו, לכוח הזה, אנו מקדישים את הערב הזה. אנו מציעים לתת לאנרגיה אשר מתחילה בזמן זה, אשר אותה אנו מדברים בערב זה, להמשיך ולהיות איתה; להמשיך לתת לה להדהד בתוככם ולהיות ערים להדהוד שלה גם בהמשך, גם בתקופה הבאה.

מי היא בעצם האם הקדושה? ראשית כל, היא איננה בן אדם. שנית, היא איננה ישות. היא גם איננה מלאך, ובהחלט לא מה שאתם מגדירים כאלוהים. במקום זאת זוהי תכונה, ביטוי של האלוהות בכל הממדים. ביטוי שמתקיים בשיתוף פעולה בעולמות שונים ובממדים שונים בצורות שונות.

אבל כאן, בעולם הזה, זה זמן רב שהאם הקדושה לא התקיימה. נדמה שהפעם האחרונה בממד הזמן שלכם שהאנרגיה הזו קיבלה ביטוי, היה לפני כ-2,000 שנה. הנציגה האחרונה והמשמעותית של האנרגיה הזו – מריה – קראו לה זונה. היפוך משמעות של קדושה.

זו היתה הפעם האחרונה שהאנרגיה הזו התממשה בגוף אנושי, במידת האפשר. מאז הדבר לא קרה, ונדמה שגם במסגרת זמן זו האם הקדושה לא תופיע בגוף. במקום זאת, היא מתעוררת ומדברת מחדש בתוככי האנשים.

אם כל המכשפות

מי שחושב שפאות וכיפה מגנים עליו מפניה, טועה. כשם שטועים אלו שמאמינים שזה שנמצא על הצלב מרחיק אותה מפניהם.

יש עדיין פחד גדול והרבה אי הבנה לגבי אותה אם קדושה. בני אדם רבים מאמינים שהיא באה לכשף אותם. שהיא באה לקחת מהם את ההיגיון שלהם, את היכולת שלהם להיות בשליטה.

מייחסים לאם הקדושה כוחות של הפנוט. היא מוציאה אנשים מאיזון משלווה – משליטה עצמית – וגורמת להם לעשות כרצונה. היא המכשפה, אם כל המכשפות. היא הכוח האפל שבני האדם מנסים להיטהר ממנו, מנסים להתרחק ממנו, מתפללים להשמדה שלו.

המתוחכמים שבדתיים הפכו את האם הקדושה לגבר מקולל, כדי למחוק כל שריד של אותה הוויה, וקראו לאותו גבר בשם השטן. אך במקור, זוהי אם קדושה, שרבים עדיין בעולם הזה מזהים בתור כוח אפל שיש להשמיד ולהתרחק ממנו, להעלים ככל האפשר.

אלו הן הדעות ואלו הן התפיסות, הרגשות שיש בעולם הזה ביחס לכוח הזה. ביחס לאותו ביטוי של האלוהות, אותה נוכחות.

רבים עוסקים בהגדרה מחדש של אותה מהות. אנו מבקשים בערב זה לתרום מעט מההבנה שלנו.

ראשית נאמר, לגבי אותה אם קדושה, שהיא קודם כל אם. היא למעשה הכוח המכיל והמחבק בעולם הזה. היא אותו הכוח שבתוכו כל בני האדם – ואין זה באמת משנה בני כמה הם – חוזרים והופכים להיות ילדים. זה הכוח הממיס את אותם מעטים מדומים של שליטה עצמית, של הגיון. בתוכו, גם הגברים הקשוחים ביותר מתרככים והופכים לילדים.

היכולת של המהות הזו ליצור סוג כזה של טרנספורמציה בקרב בני האדם מעוררת פחד גדול, בייחוד בקרב אותם גברים גדולים בעלי כוח ושליטה. משום שבתוך הנוכחות שלה, אף אדם אינו יכול להשאר בצורה שהוא מכיר את עצמו. היא מחוללת שינוי בעצם הנוכחות שלה, וכך גם היה לפני כ-2,000 שנה. הביטוי האחרון של אותה אם קדושה, הכוח שהיה באותה אישה, באותה מריה, חולל את ההשפעות הללו בקרב בני אדם שהיו מסביבה. ורבים לא אהבו אותה משום כך, ורדפו ואתה, משום כך.

הביטוי השני של אותה אם קדושה נובע מהקדושה שבה. המילה קדושה יש בה משום תעתוע, משום שהיא מרמזת שיש דבר מה שהוא טמא. לפיכך היא מעוררת פעמים רבות בקרב בני אדם תחושות עמוקות של בושה ואשמה. משום שהמפגש עם אותה אם קדושה נוגע באותם המקומות העמוקים ביותר של הבושה האנושית.

אז מדוע קדושה? משום שהביטוי הזה של האלוהות, אותה מהות הופכת את הבושה העמוקה ביותר שלכם לדבר מה קדוש; היא מחוללת התמרה בתפיסה והופכת את הדברים שבהם אתם מתביישים יותר מכל, לקדושים, כפי שהם באמת.

במובן הזה היא מחוללת תמורה עמוקה מאוד בבני האדם, ומוציאה אותם משליטה. משום שבני אדם שאינם מתביישים ואינם מרגישים אשמים הם בני אדם שלא ניתן לשלוט בהם. בתקופה של לפני כ-2,000 שנה אנשים רבים לא אהבו את הרעיון הזה. הדתות היו חזקות, ויחד איתן הצורך לשלוט בבני אדם. בושה ואשמה הם כלים חזקים שבהם הדתיים משתמשים בשביל לשלוט בעצמם וזה בזה.

כאשר הילכה על פני האדמה אישה, אשר חיבקה את בני האדם והמיסה את הלבבות הקשוחים שלהם, שנגעה באותה בושה עמוקה וקידשה את בני האדם מחדש, ההתמרה שהיא יצרה בקרב בני האדם היתה כה עמוקה, עד שלא נותר לאלו אשר רצו לשמור על הכוח אלא לרדוף אותה.

האב המכה

היום האנרגיה הזו מתעוררת שוב, היא מדברת מחדש בתוך הלבבות שלכם. היא מדברת על קדושה, היא מדברת על הסתכלות חדשה, מחודשת, על מי שאתם. היא מציעה יותר חמלה, ומבקשת מכם בעצם הנוכחות שלה, להתפרק פנימה.

להתפרק במובן של להרפות משליטה ומתח, לאפשר לכוח הזה להחזיק אתכם ולהכיל אתכם מבפנים. לחזור ולהיות גם אם זה לרגע קצר, מה שחסר לכולכם – היכולת הזו להיות שוב ילדים, שוב מוכלים בתוך אהבה אימהית שהאמהות שלכם יכלו לספק לכם רק באופן מועט וחלקי.

בו זמנית, היא חושפת לאור ומעוררת את הדברים הם אתם מתביישים, זיכרונות, מעשים, תגובות, תחושות, לעיתים עובדות על מי שאתם, דברים בהם אתם מתביישים, שאותם אתם מעדיפים להסתיר. היא נוגעת באותם הדברים. לעיתים המגע הזה יכול להיות קשה מנשוא. אתם עשויים לזעוק עד לב השמים משום שאינכם מסוגלים להסתכל בעיניים אל מי שאתם. לעיתים המגע יהווה סוג של נחמה, משום שהוא יפיג מתח של בושה שהצטברה.

כך או כך המטרה באותו מגע פנימי היא להביא אתכם להסתכל מחדש על מה שהיה, על מי שאתם. לראות דברים בצורה חדשה. לאפשר יותר פיוס, להראות את מי שאתם באמת, מבעד לדברים של אם קדושה, שהיא איננה בן אדם והיא איננה ישות. היא חוזרת להיות חלק מהמהות שלכם.

עכשיו מה קורה בזמן שהיא מתעוררת? מה קורה בזמן שהיא מקבלת מקום? נדמה שאתם חווים ורואים בעולם שלכם התחזקותו והתגברותו של הכוח המנוגד. אפשר הגדיר אותו בתור האב המכה, ואולי לרגעים יהיה זה אב מוכה. תלוי עד כמה הראייה שלכם עמוקה.

האנרגיה הזו מתעוררת חזק מאוד בזמן הזה, נלחמת על שליטה. מה שהיה באופן פיזי בעולם שלכם לפני 2,000 שנה קורה שוב בזמן הזה, בתוך לבבות וגם בתוך העולם עצמו, בין מדינות, בין עמים, לעיתים בין אנשים. הקשיחות גוברת והנוקשות, כל אלו יוצאים לאור, ובמקום לפתוח את הלב ולתת, בני האדם נסגרים ומתבצרים בתוך העמדות והתפיסות.

שימו לב למה שקורה במדינה שלכם. יש מלחמה של שני עמים, שתי דתות נטולות אמהות. אבל מה יש בשתי הדתות הללו, מה יש בשני העמים הללו, אשר יוצר את כל זה? יש הרבה בושה, וחוסר ההסכמה לחוות את אותה בושה מביא אתכם לעשות עוד מעשים שיביאו אתכם לעוד בושה בעתיד כשתבינו מה עשיתם.

יש מלחמה בבושה הזו, חוסר הסכמה להתבייש. בני האדם נעשים קשוחים, במקום להיהפך לילדים רכים. זו, נדמה לנו, המשימה שלכם, אולי האתגר שלכם בזמן הזה. להתרכך, ובשביל זה כדאי להתבייש. לשים לב לבושה, לשים לב על מה היא יושבת והיכן היא מדברת. שימו לב לאב המכה שמדבר בתוככם, לאנרגיה הנוקשה שמשפילה. שימו לב גם אליה, משום שהאנרגיה הזו בתוככם מתחזקת בזמן הזה, היא יותר בולטת. הציפו את הרגשות הללו, את הקולות הללו.

זה עשוי להיות קשה, ואנו מאיצים בכל מי שמסרב לקבל תמיכה ועזרה, משום שלהתבייש אין זה פשוט כל כך. זהו המקום שבו אתם אבודים יותר מכל, זקוקים להנחיה יותר מכל, אבל הנוקשות היא גדולה מאוד, ולכן דווקא במקום הזה פעמים רבות אתם ננעלים ומתבודדים.

דווקא במקום הזה שבו יש בושה כדאי להיפתח, למרות שאתם מתביישים. לאפשר חוויה חדשה השפעה של אם קדושה. בקשו עזרה בזמן הזה, אם אתם רגילים לעשות דברים לבד יותר מתמיד. הציפו את הבושה, הציפו את הנוקשות ואפשרו ראיה חדשה, תפיסה חדשה של מי שאתם.

גם אם בתוך הזמן הזה אתם עשויים לחוות רגעים, שעות ואולי ימים של בושה גדולה, כדאי לעבור דרך זה, משום שבכל המקרים זה אתם ששופטים את עצמכם, ולא אלוהים. הבושה היא תולדה של שיפוט, והיא חוויה אנושית לחלוטין. אין בה השלכה או השפעה של האלוהות. אין שיפוט ואין תוכחה במקום שממנו אנו באים; אבל יש הרבה מזה במקום בו אתם נמצאים.

אפשרו, אם כך, למגע של האם הקדושה להיות בתוככם. זה הזמן, נדמה לנו, להתרכך.

  • למה האנרגיה הזו מתעוררת עכשיו?

זה זמן טוב בשבילה להתעורר. יש מספיק דברים שבני אדם כדאי שיתביישו בהם, ומספיק נכונות להרגיש זאת.

  • יש משהו מיוחד במסגרת זמן של 2,000 שנה?

בהחלט. כדור הארץ מחליף אנרגיה כל פרק זמן כזה. שערים קוסמיים נפתחים בפנים ובחוץ, שערים עם פוטנציאל התעוררות.

אנו נסיים בשלב זה.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

לא נמצאו תכנים מתאימים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546