"שקט יבוא לממלכות האדם, שלווה תגיע. השאלה היא, האם אתם מוכנים לעשות את מה שנדרש בעבור זה? זוהי הבחירה שלכם"

שיתוף פעולה חדש – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אם כך אנו מתחילים בערב נוסף, במפגש נוסף.

שיתוף פעולה חדש. שיתוף פעולה שמעולם לא היה. שיתוף פעולה בין ממלכות האדמה, שיתוף פעולה בממלכת האדם. שיתוף פעולה בתוך האדם.

כל הממלכות כולן מתקיימות בתוככם, וכל העולם כולו מתקיים בתוככם. כל דבר. כל דבר שניתן לזהות ולהצביע עליו, כל דבר שתתנו לו שם, הגדרה, כל דבר שיש לכם לגביו דעה, כל דבר קיים בתוככם.

האחדות של הדברים היא באמת ובתמים חוויה שיהיה קשה עד מאוד לתפוס בעודכם בגוף. משום שישנה מידה מסוימת של הפרדה, של דואליות, אשר הכרחית בשביל שתוכלו ללמוד ולהתפתח בעולם הזה, בשביל שתוכלו להכיר את עצמכם. אבל בו זמנית אתם יותר ויותר עוברים כתרבות, כאנושות, לשלב חדש במסע, שלב חדש, מצב חדש. אתם מתכוננים יותר ויותר לשיתוף פעולה חדש, ואתם מתבקשים יותר ויותר להכין את עצמכם לפתיחה משמעותית של דלתות המעטה, אשר עשויה לקרות אם תרצו בעוד מספר שנים.

לכן שיתוף הפעולה אשר מתחדש, אשר מתרחב וגדל, אשר מתבקש בזמן הזה, הוא הבנה עמוקה יותר, רחבה יותר, של האופן שבו הדברים עובדים, של העובדה שהדברים תמיד נובעים מתוככם, ושל כך שכל דבר איתו אתם חיים, אותו אתם אוהבים או איתו יש לכם קושי, למעשה מייצג ומביא לידי ביטוי, לידי מימוש, צד בהוויה שאתם.

למעשה, המציאות כולה היא השלוחה שלכם, היא האנרגיה שלכם, אשר יוצרת עולם שלם שיש בו אנשים, יש בו מקומות, יש בו אירועים, ובאותה מידה אתם יכולים לשנות את המציאות הזו לכדי מציאות אחרת.

הלב הנפרד

ישנו כאמור מעטה של הפרדה, אשר אינו מאפשר לכם לחוות את מלוא העוצמה של העובדה הזו, של הכוח הזה שאתם מהווים. ובכל זאת, שיתוף פעולה חדש מתבקש, שהוא כשלעצמו מהווה הכנה לשיתוף פעולה שאינכם מכירים, שאינכם מדמיינים, אשר ייתכן ויהיה אפשרי בעתיד היותר רחוק.

הכוח הזה הוא כוחו של הלב שלכם. אותו לב אשר מאפשר למציאויות להתממש, אשר שומר את המבנה שבתוכו אתם מגשימים ומאפשרים למי שאתם, לצדדים השונים שאתם, לבוא לידי ביטוי.

הלב הזה, הוא נפרד, הוא נפרד מכם. ההפרדה הזו היא אשר יוצרת את החוויה של הקורבנות שאתם רגילים לחיות איתה, משום שאתם חווים פעמים רבות מאוד את המציאות שלכם כדבר מה עצמאי, נפרד מכם, אשר מביאה איתה אירועים שעליכם להתמודד איתם.

כיאה לאנשים שהדת היא חלק מהותי מהעבר שלהם, אם לא מההווה, יצרתם לעצמכם אלוהים חדש, מישהו שאחראי על המציאות הזו. אנו שומעים שאתם קוראים לאלוהים הזה היקום, או העולם או החיים, דבר מה חיצוני אשר מנהל איתכם מערכת יחסים דרך המציאות שלכם, דרך מה שמתחולל בה. אך האמת היא שהדברים אינם פועלים כך.

יש בכך יותר כוח ממה שנדמה לכם, ממה שאתם חווים וממה שאתם מבינים, והכוח הזה דורש מכם להתחבר אליו. הלב דורש מכם לחזור, לחזור הביתה, לחזור אליו. הוא מבקש מכם להתעורר, להתעורר מסבך של אשליות, מתוך תפיסה של נפרדות, מתוך הבנה של פחד, אל תוך חוויה רחבה יותר, מלאה יותר, של האופן שבו הדברים באמת קורים.

הלב מבקש מכם שתסכימו להחזיר לעצמכם את הכוח, ולהיפרד מאותה קורבנות שאיתה אתם רגילים לחיות, ומופיעה בתחומים אלו או אחרים בחיים שלכם. הוא מבקש מכם להיות אדונים לגורל שלכם, לחיים שלכם ולאיכות שלהם. לקחת את המושכות בידיים, ולהתחיל יותר לעומק, אם אפשר לומר, לנהל את הדברים באופן שיותר תומך בכם.

לפטר את אלוהים

אתם מתבקשים לצורך העניין לפטר את אלוהים. לפטר את היקום. לשלוח אותם רחוק מכם. אפשר לומר להם תודה על התפקיד המדומה שהם לקחו על עצמם; ואתם מתבקשים בזמן הזה לשים שם אתכם, בתוך המקום שבו אתם תמיד נמצאים, שבו תמיד הייתם – היוצרים והאדונים של המציאות שלכם.

על פניו, נדמה לנו שלחלק מכם הדבר נשמע כמו הזדמנות מבטיחה מאוד. אחרי הכל, אף אחד לא באמת מבקש מכם משהו שאתם לא רוצים אותו בעצמכם: לקחת אחריות על המציאות שלכם ולהיפרד מהחוויה שהדברים קורים לכם נגדכם לטובת יצירה מודעת יותר של מה שטוב לכם. כל זה הוא דבר שרבים מבקשים אותו בדרך זו או אחרת, אך הקושי טמון בביצה שבה אתם רגילים לחיות, ואתם רגילים לחיות בה זמן רב מאוד.

הקורבנות הזו, שאנו מכנים אותה ביצה, היא חוויה שטבועה עמוק מאוד בדם של בני האדם. מרבית הדתות, ובייחוד אלו אשר מאמינות באל נפרד אחד, מעבירות מסר מהותי, תמידי, של קורבנות. אתם רגילים לינוק את התפיסה הזו, שבה אתם משלמים מחיר על דברים שעשיתם בחיים קודמים או תשלמו לאחר המוות על דברים שאתם עושים היום, או פשוט לא בסדר בגלל האמונות הרגשיות, הרוחניות, הדתיות או האנושיות שלכם. אתם רגילים לינוק את כל זה כבר הרבה מאוד זמן, לאורך הרבה מאוד גלגולים. זה טבוע בהבנה הקולקטיבית של בני האדם, בזיכרון המשותף לגבי האופן שבו הדברים באמת עובדים.

המשמעות של פרידה מקורבנות היא בראש ובראשונה פרידה ממסורת שאתם שייכים אליה, אשר הולכת אחורה בזמן למשך מאות ואלפי שנים, אשר קשורה בהרבה מאוד אנשים, שחלקם הם למעשה גלגולים קודמים שלכם. כך שבמובן מסוים להיפרד מתפיסה של קורבנות לגבי הדברים היא להפנות עורף למי שאתם הייתם בעבר, ולבית שאליו אתם שייכים באופן שאיננו פיזי, כי אם יותר תודעתי, יותר רגשי. בית, שפעמים רבות אתם עשויים לגלות שאתם יצרתם אותו במו ידיכם, שאתם הייתם חלק מאותם אנשים אשר טמנו את הזרעים, ותמכו בהתפתחותן של תפיסות שהיום אתם עומדים מולן, ונדרשים לוותר עליהן.

הבעיה הגדולה בקורבנות היא, שהיא נותנת לכם כוח גדול מאוד בידיים. אנו מבקשים שתבחנו לעומק את פעולתן ותפקידן של שלושת הדתות המובילות בעולם הזה, אשר מאמינות באל נפרד אחד, ותראו שמתוך תפיסה של קורבנות מהותית מרשים לעצמם אותם אנשים של דת להשתמש בכוח שלכם בשביל לקרבן ולשלוט באנשים אחרים.

עשו זאת אותם נוצרים, אשר ראו אנשים בעלי תפיסות חיים אחרות והחליטו לשנות אותם; עשו זאת המוסלמים, בדיוק באותו הדבר, ועושים זאת גם היהודים בדרכיהם שלהם. גם כאן ישנו שימוש רב לרעה בכוח.

עליונות הגזע

זהו עם, אתם חלק מעם, אשר מאמין בעליונות הגזע. משום כך נדמה לנו שבחרתם לפני כמה עשרות שנים לפגוש עם אחר, שהאמין אף הוא בעליונות הגזע. מפגשים כה עוצמתיים בין אומות הם אינם מקריים. משום שמי שמאמין שהוא נעלה יותר יפגוש ברבות הימים את ההשתקפות שלו.

ישנו שימוש רב לרעה בכוח שעושים בני האדם, שימוש רב מעבר לכל דמיון, ואתם מרשים לעצמכם לעשות זאת, משום שאתם חושבים שאתם מסכנים, משום שאתם מספרים לעצמכם ומאמינים לכך שאתם אומללים. שפגעו בכם, שלקחו לכם, שהרסו לכם, שעשו לכם דברים שאינכם רוצים, שפגעו בחיים שלכם, בבריאות שלכם, במערכות היחסים שלכם, באיכות החיים שלכם, אנשים אחרים; ובגלל שאתם מסכנים, אז מותר לכם לפגוע באנשים אחרים.

אתם עושים זאת באופן פרטי ואתם עושים זאת כעמים, כדתות, שזה עם גדול יותר ורב יותר משום שהוא מקיף לא פעם מדינות רבות.

אתם חיים במדינה שמספרת לעצמה עד כמה היא מסכנה, משום שאנשים מסוימים מוכנים להתפוצץ בתוכה. בתמורה לכך אתם מסכימים ללכת ולפוצץ אנשים אחרים. איננו נכנסים לויכוחים והסברים פוליטיים, אנו רק מבקשים לשאול הערב שאלה משמעותית מאוד את אותו עם שמספר לעצמו שהוא יושב בציון. השאלה שלנו היא כזו: האם מה שאתם מרשים לעצמכם לעשות הוא מעשה אנושי?

אינכם יכולים לשחק משחק כפול עם מסר כפול לאורך זמן. אם מצד אחד אתם מספרים לעצמכם ועדיין מאמינים שאתם מהווים אור לעמים אחרים, אינכם יכולים מצד שני לשחק את אותו משחק שאותם עמים אחרים משחקים; ואתם משחקים בדיוק את אותו משחק. אין הבדל בין טיל לבין בן אדם. כאשר אדם נושא עליו חומר נפץ, בעוד שאדם אחר יורה את חומר הנפץ – אתם פועלים באותן דרכים ועושים את אותן פעולות. ואת כל זה אתם מרשים לעצמכם לעשות בגלל שאתם מסכנים, בגלל שפגעו בכם, בגלל שפגעו בכם, בגלל שאין לכם, בגלל שלא יהיה לכם.

השאלה שאנו מבקשים לשאול את העם הזה הערב, היא האם מה שאתם עושים הוא אנושי? עד כמה לא אנושיים אתם מוכנים להיות, עד כמה רחוק תסכימו ללכת עם היעדר האנושיות הזה? מה עוד אתם צריכים בשביל ששינוי יקרה?

כמה אנשים אתם מוכנים לאבד בשביל להבין את היעדר האנושיות במעשים שלכם? האם אתם צריכים לאבד עוד 1,000 ילדים, או שמספיקים לכם עשרה, או שמספיק מה שהיה עד כה? האם אתם מוכנים לאבד עשרות אלפי ילדים? מה אתם צריכים לאבד עוד בשביל להבין מה המשמעות האמיתית של מה שאתם עושים?

ישנו הרבה מאוד כעס במדינה הזו, וישנו הרבה מאוד זעם; ונקודת הבחירה שבה אתם נמצאים לגבי הפעולות שאתם הולכים לנקוט בשביל להחזיר לעצמכם את השקט שלכם היא משמעותית יותר ממה שנדמה לכם. משום כך אנו אומרים את מה שאנו אומרים הערב. האם אתם באמת רוצים להיות דוגמא אישית, ואם כן, מדוע אתם מוכנים להוות דוגמא של רוע? מדוע אתם משתמשים בכוח שיש לכם לרעה, וכיצד אתם מסבירים לעצמכם מדוע חוסר האנושיות שלכם מוצדק? כיצד זה אפשרי, שאתם אוטמים את הלב באופן כה גדול, ומספרים לעצמכם שיש לכם לב חם?

אנו מבקשים להסביר לכם, שאיבדתם את הלב היהודי שלכם לפני הרבה מאוד זמן. אתם פועלים מתוך זיכרון, מתוך שאיפה לחזור למה שאתם זוכרים, אבל אתם אינכם נמצאים שם יותר, והשאלה היא מה אתם תעשו עם זה עכשיו. לאן אתם בוחרים ללכת, מה אתם בוחרים לעשות? תנו כבוד, ותקבלו כבוד. תנו אהבה, היו אהבה, ואתם תקבלו ואתה בחזרה.

כבוד נדרש מכם, עדינות נדרשת מכם, חמלה נדרשת מכם. גלו את אלו כלפי אלו הנמצאים לידכם, ואתם תקבלו את זה בחזרה.

ישנה תפנית משמעותית אשר בפתחה אתם נמצאים בתור מדינה, והשאלה היא מה אתם בוחרים לעשות איתה, לאן אתם בוחרים לקחת את זה. האם אתם באמת זקוקים למלחמה, או שאתם מוכנים לנסות שלום. האם אתם מוכנים להכיר מהו שקט, או שאתם רוצים להמשיך להשתמש במסכנות מדומה בשביל להוציא את הכעס שיש לכם על עצמכם, על ההורים שלכם ועל בני הזוג שלכם, על עם אחר?

היזהרו מהפעולות שלכם, היזהרו מההחלטות שלכם. אתם יכולים לספר לעצמכם, להמשיך לספר לעצמכם, אלף אלפי סיפורים, אלף אלפי הסברים, מדוע מה שאתם עושים הוא נכון, ומדוע אין זה נכון שהצד השני מתנהג כפי שהוא מתנהג. האמת תישאר אמת, גם אם תבחרו להכחיש אותה או לא להסכים איתה. מה שאתם נותנים לעולם, חוזר אליכם. תנו אהבה קבלו אהבה, תנו אלימות וקבלו אלימות. אתם חיים שנים רבות מאוד במעגל של אלימות. האם אינכם באמת מוכנים להסכים ולהיפרד ממנו?

כוחה של קורבנות

האתגר הזה, שאתם נמצאים בו בתור עם, בתור מדינה, אתם נמצאים בו גם ברמה האישית, וזהו המסר שאנו מבקשים להעביר בערב באופן אישי למי שקורא אותנו או מקשיב לנו. זהו אתגר, אתגר גדול מאוד.

גלו היכן אתם משתמשים בכוח שלכם לרעה, גלו היכן אתם פועלים מוך מסכנות מדומה, ומרשים לעצמכם לעשות דברים שפוגעים באנשים אחרים, ובסופו של דבר בכם, ומצדיקים את זה באמצעות העובדה שאתם מסכנים.

שימו לב לקורבנות הזו, היא נותנת לכם כוח רב. היא מעוורת אתכם, היא אוטמת לכם את האוזניים, והיא אינה מאפשרת לכם לראות מה אתם אומרים, מה אתם עושים, ומתוך זה אתם חושבים שאתם חופשיים לעשות את זה שאתם רוצים לעשות, להגיד את מה שאתם רוצים להגיד. אך זהו כוח מסוכן, וזהו מהות הפיתוי.

מסכנות, מסכנות על כך שאתם אינכם מקבלים את מה שאתם רוצים; על כך שמה שקורה לכם הוא איננו מה שאתם באמת רוצים. הקורבנות שלכם נותנת לכם כוח גדול מאוד בידיים, וזהו מהות הפיתוי – משום שאתם לא באמת נמצאים בשליטה. אתם אולי מקבלים כוח, אך אתם משוללים לחלוטין מהעוצמה שלכם.

מי שבאמת מקבל את הכוח הזה זה הפחד שיושב בגוף שלכם. הוא זה ששולט. הוא שולט דרככם, באמצעותם, הוא חי על חשבונכם, ואתם מספרים לעצמכם שאתם יכולים לעשות דברים, שאתם צודקים, שאתם יודעים, שזה הם שהם לא בסדר, שזו המציאות שהיא לא בסדר; וכל עוד אינכם מוכנים לבדוק מדוע הדברים הם כפי שהם, כל עוד אינכם בודקים מדוע המציאות שלכם כפי שהיא, כל עוד אינכם בודקים היכן, מתי ובאיזה אופן אתם עושים בדיוק את אותם הדברים שאינכם אוהבים שעושים לכם; כל עוד אינכם רואים זה, אינכם בודקים את זה, אינם חוקרים את זה, אתם נשארים משוללי עוצמה מצד אחד עם כוח מדומה של צדקת הדרך מצד שני, עם אפשרות להשתמש בכוח הזה לרעה, בכך שאתם כועסים על עצמכם, בכך שאתם סוגרים לעצמכם דלתות, בכך שאתם מתאכזרים לגוף שלכם ולעיתים גם לאנשים אחרים.

ובו זמנית, כמה נורא, כל עוד אתם בוחרים להישאר חיים במצב הזה, אתם מהווים לא הרבה יותר מתוסף מזון, בטרייה אם תרצו, לישות בלתי קיימת, דמיונית, אשר אתם המצאתם ובחרתם לאמץ, אשר חיזקתם אליכם פעמים רבות לאורך ההיסטוריה שלכם, אשר חיה על חשבונכם, על חשבון העוצמה שאיננה.

אנו מבקשים מכם הערב, אנו קוראים לכם הערב להחזיר את העוצמה הזו לידיים שלכם. חזרו אל הלב. לכל דבר שקורה ישנה סיבה, לכל דבר אשר מתרחש שינה משמעות. ישנה סיבה מדוע הדברים אינם קורים כפי שאתם רוצים שהם יקרו. פעמים רבות זה משום שישנה תוכנית רחבה יותר בעבורכם, תוכנית שאתם הגיתם, שהלב שלכם אחראי על הביצוע שלה. תוכנית, שאם תסכימו לצאת מהריבוע הסגור שבתוכו אתם חיים, מתוך אותה נוקשות מנטלית שקובעת בעבורכם מה טוב לכם ומה לא טוב לכם, אם תסכימו לצאת מזה אז אתם עשויים לראות כיצד דברים קורים אחרת, אך הם קורים טוב יותר, אם תסכימו לשיתוף פעולה עם השינוי אתם עשויים ליהנות ממנו. השאלה היא האם אתם מוכנים ליהנות ממנו.

פעמים אחרות הדברים אינם קורים כפי שאתם רוצים משום שאתם מתים מפחד. משום שהמשמעות של המימוש של אותם רצונות היא פרידה מהפחד אשר שולט בכם. היא פרידה מהקורבנות, היא פרידה מהטבעה ארוכת שנים, אשר הייתה לאורך גלגולים רבים, אשר ניהלה אתכם פעמים רבות, אשר מאפשרת לכם לחיות בתוך מציאות וירטואלית, דמיונית, שבה אתם חושבים שאתם צודקים ויש מישהו אחר שהוא אשר.

עליכם להסכים להיפרד מזה, עליכם להסכים לראות לגמרי אחרת את המציאות שלכם. לחוות את מהות האופן שבו אתם יוצרים את הדברים, ופשוט ליצור אותם אחרת. לאפשר לדבר מה אחר לקרות.

צניעות ופשטות

עליכם להסכים לגדול בשפע שלכם, עליכם להסכים לגדול בהערכה העצמית שלכם, לאפשר לשפע רחב יותר להגיע אליכם, ולהיכנע למשמעות האמיתית של שפע.

שפע, הוא לא יותר ולא פחות מאשר צניעות ופשטות. ישנם אנשים רבים בכדור הארץ, שיש להם שפע גדול מאוד. שפע חומרי, שפע כלכלי, שפע חומרי. פעמים רבות, אם כי לא בכל המקרים הללו, אתם עשויים לעמוד מול אדם כזה ולגלות עד כמה רב התחכום אשר קיים שם, עד כמה גדולה החשיבות העצמית.

שפע בא ושפע גם הולך. אדם אמיתי אשר חי בשפע של ממש – ושפע הוא איננו שאלה של כמות של רכוש, אלא של מצב תודעה – הוא אדם שיש בו צניעות ויש בו פשטות.

קורבנות, אין בה לא אתה ולא את זה. קורבנות היא מנגנון מתוחכם מאוד, מנגנון הפרדה רב עוצמה, אשר מצליח להפריד ולעוור אתכם מלראות את האופן בו אתם יוצרים את המציאות, ואין בה צניעות כלל וכלל, משום שאתם נשארים קשורים אל תוך ההתנשאות שלכם, בעודכם חושבים שאתם יודעים מה טוב בשבילכם. אינכם מוכנים לרגע ללמוד ולראות דבר מה אחר.

כך שלוותר על המסכנות הזו ולהתחבר אל מצב תודעה, או להפוך להיות מצב תודעה, שיביא לכם את מה שאתם רוצים, שיאפשר למה שנכון וטוב בעבורכם להתממש, דורש מכם לעבור מטמורפוזה. פרידה מקורבנות היא פרידה מתחכום, התנשאות וחשיבות עצמית לטובת צניעות ופשטות.

הבעיה שאנו רואים פעמים רבות, שבעולם שבו אתם חיים אנשים שיש בהם פשטות וצניעות אינם נחשבים. אנשים כאלו אינם מובילים חברתיים, והם אינם נחשבים לאנשים חכמים במיוחד. הם מכונים לא פעם טיפשים, ולרוב אנשים כאלה הופכים להיות אנשים דחויים. מעטים האנשים אשר יודעים לזהות אותם ולהעריך אותם. ובעוד שהמספר של אלו היודעים להעריך אותם גדל, עדיין תחכום וחשיבות עצמית הם שתי המעלות הנדרשות מאדם אשר באופן חברתי רוצה להוות סיפור הצלחה.

כך ששאלה נוספת שאנו מבקשים לשאול בתוך הסיפור והשיחה שלנו הערב, היא האם אתם מוכנים לא להוות יותר סיפור הצלחה חברתי? האם אתם מוכנים באמת להדחות על ידי החברה? האם אתם באמת מוכנים לחיות מחוצה לה? האם אתם מוכנים לוותר על הסיכוי להיות אי פעם חלק, בשביל לחיות באופן שבו אתם רוצים?

האם אתם מוכנים להוות ולהיות החברה אותה אתם מובילים וליצור חברה אחרת, ולהיפרד מהעולם הזה שבו אנשים שהם קורבנות, אשר משתמשים לרעה בכוח שלהם, קורבנות אשר עושה אותם מתוחכמים, מתנשאים ובעלי חשיבות עצמית, הם האנשים הנחשבים? האם אתם מוכנים לצאת מהמשחק הזה, ולחיות במשחק אחר?

לחולל מהומות

פשטות וצניעות עושות אתכם פחות מורגשים, יותר שקטים, אך אנשים פשוטים וצנועים פועלים באופן בלתי פשוט. השקט הזה מעורר רעם גדול מאוד, הוא חודר מבעד להגנות. בעוד שמרבית האנשים עסוקים בלחפש את האנשים הנחשבים לסיפור הצלחה, מחפשים מישהו להעריץ או להפוך להיות אלו אשר יעריצו אותם, מפגש שלכם עם אנשים כאלה – ורוב האנשים הם כאלה בעולם שלכם – עשוי לעורר מהומות רבות. לא בהכרח מורגשות או ברורות, אך מפגש של אדם מתוחכם ומתנשא עם אדם צנוע ופשוט יכול להשתוות לפיצוץ של חומר נפץ. וככל שיתרבה מספרם באוכלוסיה של אלו אשר בוחרים לחיות אחרת, כך יגדל אפקט ועומק השינוי אשר מתחולל בעולם הזה; תיווצר אותה מסה קריטית, אשר תוכל באחד מן הימים להעביר אתכם, פשוטו כמשמעו, אל תוך עולם חדש.

כך שעליכם, בעודכם נפרדים מהמסכנות שלכם ומקבלים את מה שאתם רוצים, והולכים אל דבר מה חדש באופן שבו אתם הופכים להיות פשוטים יותר וצנועים יותר, להסכים לקחת בחשבון שלא רק שאתם לא תהיו חלק מהחברה, אלא שאתם תעוררו לא פעם הרבה מאוד מהומה מסביבכם. הרבה מאוד תשומת לב תסתובב סביבכם, משום שבעצם הנוכחות שלכם אתם מביאים משהו אחר לגמרי, שעדיין, בעולם בו אתם נמצאים בתקופה בה אתם חיים, מהווה משהו יחסית נדיר.

שימו לב, אתם עשויים בסופו של דבר לקבל את מה שביקשתם, רק בדרך שונה. אתם לא תהיו מובילים חברתיים, למרות שאתם תהיו במרכז החברה. אך אתם לא תובילו אותה, כמו שאתם עשויים לעזור לה להתפרק. אתם תפרקו אותה. אז אתם תהיו מרכזיים יותר מכל מה שאי פעם יכולתם לדמיין, ובו זמנית עליכם להיות יציבים מאוד.

אז השאלה היא האם אתם באמת מוכנים למשימה הזו, כי אדם אשר חי באמת בשפע, אדם שאיננו נמצא בקורבנות, אדם אשר הפך להיות פשטות וצניעות, הוא מחולל סערות של ממש, וזה איננו דבר פשוט להיות. אז כאשר אתם עומדים מול עצמכם ומבקשים לממש דבר מה מסוים. כאשר אתם מבקשים לממש חופש מקורבנות, קחו בחשבון שאחרי הקורבנות יהיה לכם תפקיד חדש, רחב יותר, מעניין יותר, אך גם מורכב יותר. אתם תהפכו להיות אנשים בעלי עוצמה, שאינם מנוהלים ואינם מזינים את הפחד. אתם תהפכו להיות אנשים שקטים, ומשום כך לאנשים משפיעים מאוד. אנשים שברבות הימים, כאשר ייכתב הספר אשר מדבר על אלו אשר באמת שינו את תולדות התרבות שלכם, אתם עשויים להיכלל בו.

השאלה היא מה אתם רוצים להיות? האם אתם רוצים להיות חלק מעולם שלא נותן לכם דבר מלבד כוח מדומה ואפשרות ממשית להשתמש בכוח שלכם לרעה, או להיות חלק מעולם שבו לא רק שיש לכם את עצמכם, אלא שאתם הופכים להיות חופשיים לטובת משהו חדש, עולם חדש?

אם כך, הקורבנות היא זו אשר תעמוד בתקופה הזו, בשבועות הללו, במרכז תשומת הלב שלכם. אתם עשויים להיתקל שוב ושוב במקומות שבהם אתם חווים את החוויה הזו, שוב ושוב לעמוד מול נקודת הבחירה, ולבחור. אנו מקווים שבדברים שאנו מספרים לכם הערב ישנה יותר בהירות לגבי המשמעות האמיתית, העמוקה, של פרידה מקורבנות  והסכמה לממש את מה שאתם מבקשים לממש.

הקריאה הזו נובעת מהלב שלכם. שיתוף פעולה חדש. שיתוף פעולה עם הכוח אשר יוצר את המציאות. פרידה מאותו מסך אשליה, מאותה הפרדה מדומה. חזרה הביתה, ויציאה במובנים רבים למסע אחר לגמרי, חדש, בתוך עולם שבהרבה מאוד מובנים הולך ומתפרק.

שקט יבוא לממלכות האדם, שלווה תגיע. השאלה היא, האם אתם מוכנים לעשות את מה שנדרש בעבור זה? זוהי הבחירה שלכם.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"הלב שלכם כאמור יהיה המוקד. ההסכמה לפתוח אותו, הדברים שאתם רגילים לעשות בשביל לסגור אותו – כל אלו יהיו במרכז העניינים בחודשים הקרובים"
"זהו זמנה של האהבה לפעול, זהו זמנה של האהבה להופיע. היא תעשה זאת באופן שאינכם מבינים, באופן שאינכם מכירים"
"החשיפה לאור מביאה למותו של הפחד, והפחד יאמר לכם שהחשיפה לאור תביא למותכם שלכם, ולכן כדאי להסתתר. אנו מציעים בתקופה הזו, יותר מבעבר, לא להסתתר ולא להיאחז במה שאתם מכירים"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546